Posted on: جولای 10, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

“یک زندگی کامل ممکن است یک پایان در خیلی کامل شناسایی با nonself وجود دارد که خود از چپ به مرگ.”-برنارد Berenson

ما روزنامه محلی فرار یک مقاله بیش از چند روز که با عنوان: “چه قیمت رفاه؟” در این مقاله یکی از شهرستانهای اطراف آن ذکر شده بود به عنوان داشتن بالاترین درآمد متوسط بیشترین متوسط قیمت خانه در حالی که در همان زمان با داشتن بیشترین تعداد ورشکستگی و سلب حق مالکیت. قضیه از این مقاله این بود که اغلب ما رانده به حفظ اعتماد به نفس است که می تواند منجر به بیش از حد گسترش امور مالی ما است. مقاله رفت روی می گویند که گاهی اوقات یک فرد است تا با شناسایی که در آن زندگی می کنند و یا آنچه آنها خود را که آن را دشوار است به اجازه رفتن از این چیزها حتی اگر مالی خود را تصویر تغییرات.

نویسنده این مقاله مصاحبه با یکی از افرادی که به تازگی خود را از دست داده و شرمنده شد به رانندگی ولوو به جای یک مرسدس بنز. او گفت: مقاله نویس که او نمی خواهید دوستان خود را به دیدن او رانندگی کمتر ماشین گران است. این مرد معتقد است که هویت خود را می آید از اشیاء چه دیپاک چوپرا اشاره به عنوان “شیء ارجاع” در کتاب خود – هفت قوانین معنوی موفقیت.

به قول چوپرا: “در شی-ارجاع داخلی خود را نقطه مرجع است که نفس خود را. این نفس نیست که شما واقعا هستند. نفس است که تصویر خود را;… اجتماعی خود را ماسک;..نقش شما در حال بازی است.” این نفس یا ماسک های اجتماعی رشد در تصویب آن در کنترل زیرا زندگی در ترس از اینکه کمتر از. خود واقعی خود را (روح/روح) از سوی دیگر احساس می کند نه در زیر یا نسبت به هر کسی دلیل آن را می بیند و هر کس هویت واقعی که همان.

اگر هویت خود را می آید از یک عنوان یک موقعیت به اندازه خانه خود را, و یا مقدار از اموال خود را پس از آن این است که قدرت کاذب و یا هویت است. این شی مراجعه کننده هویت طول می کشد تنها به عنوان طولانی به عنوان هدف وجود دارد. چه اتفاقی می افتد زمانی که عنوان موقعیت یا اموال رفتن به دور ؟ آیا معنی که هویت خود را می رود? هیچ! چرا که خود واقعی خود را هرگز تغییر. خود واقعی شما دائمی است بی باک و به طور طبیعی ، هنگامی که خود را به هویت خود اشاره, (که از خود واقعی بودن) و سپس شما یک آهنربا زحمت جذب مردم و حوادث و حمایت آشکار خود را خواسته و هدف. هیچ مبارزه برای حفظ اشیاء یا اموال.

چه چیزی شما را در حال حاضر ببینید که به عنوان منبع هویت خود را? آیا شما نگران آن است که مردم را نه مانند شما و یا فکر می کنم شما اصلا “متعلق” اگر شما نمی پوشیدن “لباس مناسب” و یا درایو “حق خودرو”? از خودتان بپرسید: “اگر من ناگهان از دست من یا اموال چه کسی می باشد ؟ من که هستم در حال حاضر و چه هدف؟” زمانی را به تامل در این پرسش و صرف زمان در سکوت هر روز — این بهترین راه برای شناختن خود واقعی خود را!

کپی رایت – ویکی میلر / اکتبر 2005

[ad_2]

Leave a Comment