Posted on: جولای 7, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

در اوایل سال جاری برخی از همکاران کسب و کار مربیان و من توافق به هر یک از شناسایی پنج یا شش کتاب های غیر داستانی است که ما “برو به” زمانی که ما با گروه ها و افراد است. اگر چه من تکیه بر QBQ! آنچه واقعا از خودتان بپرسید – تمرین مسئولیت پذیری شخصی در کسب و کار و در زندگی خودم من کمی تعجب است که آن را نشان داد در بیش از یک تعداد کمی از همکاران من لیست. نه این که آن را یک کتاب خوب… من فقط آگاه باشید که آن را تا به حال زیر است که آن را حداقل در میان برخی از همسالان من. John G. میلر کتاب با هدف کمک به از بین بردن سرزنش شکایت و تعلل و آدرس آنچه که او احساس می کند یک مسئله عمده: عدم مسئولیت پذیری شخصی.

“تقصیر من نیست.”

“چرا این اتفاق می افتد به من؟”

“هیچ کس به من گفت.”

“آن را نمی توان کمک کرد.”

“کاهش یافته است که توپ؟”

“این مشکل من است.”

در یک فرم و یا دیگری ما اغلب شنیدن این سوالات و اظهارات. چرا آن را به نظر می رسد میلر می پرسد که تنها چیزی که مردم می دانند که چگونه به انجام این کار دیگر این است که نقطه انگشت در جای دیگر سرزنش چیزی یا کسی دیگری برای خود مشکلات خود را اعمال یا احساسات خود را?

این قابل فهم است که ما فکر می کنم و احساس می کنم راه ما به ویژه هنگامی که ما نا امید. اما بالاتر exclamations همه منفی و نمی حل هر گونه مشکلات است. آنها می گویند با صدای بلند. چگونه می توانم آنها را به شما احساس می کنید ؟ برای من: ناتوان; مانند یک قربانی از محیط زیست و مردم در اطراف من. من نمی خواهم به یک قربانی. من می خواهم به تحت تاثیر قرار و می گویند در شرایطی. بسیاری از سازمان هایی است که من امروز می بینیم بازتاب جامعه ما تمایل به سرزنش افراد دیگر عمل مانند یک قربانی و به طور کلی مسئولیت برای اقدامات خود ما. QBQ یک ابزار است که کمک می کند تا افراد تمرین مسئولیت پذیری شخصی با پرسیدن بهتر سوالات. این ایده که ما مسئول انتخاب خود ما هستند و برای بهتر آنهایی که اساسی است به QBQ. میلر می نویسد که “گاهی اوقات مردم فکر می کنند که هیچ چاره ای. آنها می گویند چیزهایی مانند “من” و یا “من نمی توانم.” اما ما همیشه یک انتخاب است. همیشه. تحقق این امر و در نظر گرفتن مسئولیت برای انتخاب های ما یک گام بزرگ به سوی ساخت چیزهای بزرگ اتفاق می افتد در زندگی ما است.”

اجازه دهید به بررسی این ابزار که میلر معتقد است که به ارمغان می آورد مسئولیت پذیری شخصی به زندگی: QBQ. در اینجا سه دستورالعمل ساده برای ایجاد یک QBQ.

QBQs:

1. شروع با “چه” و یا “چگونه” (و نه “چرا” “چه زمانی” یا که”).

هنگامی که ما از “زمانی” برای مثال ما واقعا گفت: ما هیچ چاره ای جز به صبر و قرار عمل تا زمان دیگری است. سوالات است که با شروع “هنگامی که” منجر به تعویق. تعویق یک اب زیر کاه مشکل است. ما با قرار دادن یک مشکل تا کمی بعد و پس از آن کمی بعد و پس از آن کمی بعد تا قبل از اینکه ما آن را می دانم ما قرار داده عمل تا زمانی که ما یک مشکل جدی است. میلر به نقل از یک دوست که دوست دارد به می گویند: “اجازه دهید مراقبت از چیزهای کوچک در حالی که آنها هنوز هم کم است.” هنگامی که ما از “که” ما منحرف به شخص دیگری و مسئولیت را از خودمان است. ما به دنبال مقصر می گشتند و کسی که دیگری را سرزنش می کنند.

2. شامل یک “من” (و نه “آنها” “آنها” “ما” یا “شما”).

مسئولیت پذیری شخصی است که در مورد هر یک از ما در برگزاری خودمان پاسخگو برای ما تفکر و رفتار خود و نتایج آنها تولید کند. سرزنش و “whodunit” سوالات هیچ چیز را حل نمیکند. آنها با ایجاد ترس و از بین بردن خلاقیت و ساخت دیوار. وجود دارد یک شانس ما را در رسیدن به پتانسیل کامل ما تا زمانی که ما توقف سرزنش یکدیگر و شروع به تمرین مسئولیت پذیری شخصی. بدون توجه به آنچه ما در حال تلاش برای به انجام رساندن وجود دارد همیشه یک مانع نوعی به غلبه و آن را اغلب چیزی است که ما هیچ کنترل. به جای تمرکز بر موانع اجازه دهید کار را آنقدر خوب است که ما موفق بدون توجه به آنچه. که پاسخگوی مردم سرزنش ؟ هیچ کس حتی خود را دارند.

3. تمرکز بر عمل است.

به QBQ عمل متمرکز ما اضافه کردن افعال مانند “انجام” “را” “رسیدن” و “ساخت” به پرسش هایی که با “چه” و یا “چگونه” است و شامل “I.” شما را تا پایان با پرسش هایی از این دست:

“چه می توانم برای کمک به شما کار خود را انجام دهد بهتر است؟”

“چه می توانم انجام دهم به تفاوت؟”

“چگونه می توانم حمایت از تیم؟”

“چگونه می توانم کمک به این حرکت رو به جلو؟”

“چگونه می توانم ارائه ارزش به شما است؟”

“چه راه حل می تواند به من ارائه می کند؟”

“چگونه می توانم کار من بهتر است؟”

“چگونه می تواند به بهبود این وضعیت؟”

“چگونه می توانم درک بهتر شما؟”

“چه می توانم انجام برای پیدا کردن اطلاعات برای تصمیم گیری؟”

“چگونه می توانم در حال تغییر جهان است؟”

اقدام ممکن است به نظر می رسد اما انجام این کار چیزی است که یک خطر بزرگتر! حتی اگر وجود خطرات درگیر در اقدام جایگزین انفعال است که تقریبا هرگز انتخاب بهتر. میلر می نویسد که:

  • عمل حتی زمانی که آن را منجر به اشتباهات به ارمغان می آورد یادگیری و رشد. انفعال به ارمغان می آورد رکود و آتروفی.

  • عمل ما را به سمت راه حل است. انفعال در بهترین حالت هیچ کاری نمی کند و نگه می دارد ما در گذشته است.

  • عمل نیاز به شجاعت. انفعال اغلب نشان می دهد ترس است.

  • اکشن ایجاد اعتماد به نفس; انفعال و تردید.

QBQ عمل شخصی پاسخگویی: ما نظم و انضباط افکار ما است. ما بپرسید بهتر به سوالات. ما اقدام کنند. QBQ: سوال پشت سوال. عمل به آن و… ممکن است آن را به خوبی خدمت می کنند.

[ad_2]

Leave a Comment