Posted on: می 24, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

من برخی از آثار دیگر از لئو و او عالی طرز فکر. برای به انجام رساندن ارزش کار و رسیدن به اهداف تمرکز مورد نیاز است. برای کمک به من در تلاش برای درک تمرکز من این کتاب را بخوانید.

چرا این مهم است ؟

من نمی خواهید به اتلاف وقت خود را. اگر شما سرمایه گذاری خود را در زمان بررسی این خلاصه و سپس آن را به ارزش آن را برای شما. مارکوس اورلیوس گفت: بیشتر از آنچه ما می گویند و ضروری است. اگر شما می توانید از بین بردن آن شما باید زمان بیشتر و بیشتر آرامش است. از خودتان بپرسید در هر لحظه “است که این لازم است؟”

پابلو پیکاسو – بدون بزرگ تنهایی هیچ کار جدی است. این دو نقل قول کرده اند قدرت واقعی هنگامی که آنها در حال اجرا است.

تمرکز تقسیم به 4 بخش عمده است. به خاطر زمان من را لمس در یک مفهوم در هر بخش.

1. گام به عقب – ایمیل و مرور وب, YouTube, Twitter و Facebook. همه از این رسانه طلسم یک چیز – حواس پرتی. حواس پرتی ایجاد استرس و ضایعات زمان. در ماه مه سال 2011 آمریکایی ها صرف 53.5 میلیارد دقیقه در Facebook. به طور متوسط مردم صرف 24 ساعت در هفته به تماشای تلویزیون و گشت و گذار در وب است. که برابر است با سه زمان روز کار در هفته. نیازی به گفتن نیست, این آمار به وضوح نشان می دهد که مردم در حال پریشان.

2. پاکسازی جریان – تمرکز بر نیاز به تنظیم یک برنامه. بنابراین یک راه برای روشن شدن برخی از حواس او را پرت است که به برنامه اینترنت خود را در زمان. هنگامی که شما این را در تقویم شما می توانید مانیتور چقدر زمان شما واقعا هزینه های این فعالیت ها است. این همچنین تحکیم خود استفاده می کند و شما پربارتر از آنجا که شما در حال تمرکز بر روی فقط اینترنت. هنگامی که زمان است و سپس قطع و تمایل خود را به کارهای دیگر.

3. ساده – یک روش عالی برای تسهیل زندگی خود را به ده درهم و برهمی. این به معنی از بین بردن غیر ضروری. روشن کردن میز کار خود را و پاک کردن محیط کاری. این از بین بردن حواس او را پرت. اگر شما یک پشته از تلخه بر روی میز کار خود را و سپس از طریق آن و تصمیم گیری – فایل سطل زباله و یا کمک مالی. تصمیم سریع و حرکت می کند. شما می توانید این کار را در خانه خود را به عنوان به خوبی. داشتن یک مینیمالیستی سبک زندگی استرس را کاهش می دهد بنابراین شما می توانید با استفاده از همین روند برای خانه خود را به عنوان شما میز کار خود را در محل کار.

تمرکز – در حال حاضر که شما باید انجام سه مرحله اول را, شما می توانید تمرکز بر روی چه معنی است. تصمیم بگیرید که چه پنج اولویت های هر روز و تمرکز بر روی آن. تنها وظیفه هر یک از اولویت تا زمانی که آنها انجام می شود. Multi-tasking در بالا ارزش وظایف کار نمی کند. چند tasking است که یک دستور العمل برای متوسط کار و نا امید همسالان. آیا شما تا به حال یک گفتگو با کسی در حالی که آنها در حال خواندن ایمیل ؟

تمرکز سریع کتاب را بخوانید و کاربردی فراهم می کند “چگونه به” تاکتیک های به طوری که شما می توانید انجام با ارزش بالا ، شما خواهد شد شگفت زده در چه شما می توانید انجام زمانی که شما از بین بردن غیر ضروری.

من امیدوارم که شما پیدا کرده اند این خلاصه ای مفید است. کلید هر گونه ایده جدید به کار آن را در زندگی روزمره خود تا زمانی که این عادت می شود. عادات فرم در عنوان کمی تا 21 روز است. یکی از چیزهایی که شما می توانید به دور از این کتاب است که به د-درهم و برهمی. شروع د را فضای کار و خانه در هر روز. این کار را برای 21 روز و ببینید که چقدر بهتر شما قادر به تمرکز بر آنچه واقعا مهم است.

[ad_2]

Leave a Comment