Posted on: جولای 2, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

توماس فریدمن نیویورک تایمز پرفروشترین نویسنده. او نوشت: جهان مسطح است و داغ و شلوغ است که کتاب های بسیار عالی. این کتاب است که باید برای هر کسی که مراقبت در مورد کشور ما است. آن به تشریح مشکلات و بحث روش برای گرفتن ما در مسیر بازگشت به عنوان یک پیشرو جهانی نوآورانه ملت است.

چرا این مهم است ؟ من این سوال را بپرسید که اگر من نشسته در کفش خود را. این کتاب در نظر فروتن من است که باید به عنوان خوانده شده. نازدار طبیعت تودهها همراه با بست سیاسی است فلج ملت است و بر همه ما. آن را می سازد هیچ حس به چین را بهتر از سیستم های راه آهن از ما و سنگاپور با داشتن بهتر در فرودگاه از ما. و ما فقط یاد گرفته که چین در حال حاضر سریعترین ابر رایانه ها در زمین – استفاده می شود که به ما. رئیس جمهور اوباما – 11/3/2010 توماس و مایکل طرح مشکلات مهم و برخی از انرژی مثبت است که هنوز هم موجود در آمریکا به خاطر زمان من به طور خلاصه هر یک از 5 بخش است. چهار چالش های ما در ایالات متحده عبارتند از: چگونه برای انطباق با جهانی شدن, چگونه برای تنظیم به این انقلاب چگونه به مقابله با کسری بودجه به دلیل رشد دولت و نحوه مدیریت در جهان در حال افزایش خواسته های انرژی و تغییر آب و هوا.

1. تشخیص – اگر شما چیزی می گویند چیزی. انسان باید یک راه منحصر به فرد سازگاری با محیط زیست است. متاسفانه ما وفق دهند به چیزهای بد و شروع به پذیرش آنها به عنوان طبیعی است. نویسندگان مشخصات یک داستان که در آن گرفته شده بیش از 6 ماه به رفع دو پله با 21 گام در هر در نیویورک ایستگاه مترو. این سیاست, نوار قرمز و بوروکراسی باید اساسا کشته شدن این پروژه است. در عین حال در چین, آنها می توانند در ساخت یک کلاس جهانی, مرکز همایش در هفته 32. ترسناک بخشی از همه این است که – “مردم عادت کرده ایم به آن است.” خیلی زود ما را بی حس واقعا کارهای احمقانه و شروع به پذیرش نوار قرمز ارائه شده توسط افرادی که پرداخت می شود بدون در نظر گرفتن. این است که بسیار ترسناک عادت به سقوط به دلیل شکاف بین آمریکا و بقیه جهان در حال گسترش است و ما در حال سقوط دورتر پشت سر گذاشت. زیرساخت های کشور است که در حال سقوط از هم جدا. یک مثال شخصی – ساختمان ما واقع شده است در سوتهفیلد میشیگان و ما پرداخت $50K یک سال در مالیات بر املاک. خیابان در مقابل ساختمان ما را از بین ببرد جلویی ماشین خود را اگر شما سریع تر از 20 مایل در هر ساعت چون جاده بسیار خراب کرد.

2. آموزش و پرورش چالش – این هیچ راز است. ما در بودجه آموزش و پرورش با دلار سرمایه گذاری است و نه موثر. ما می توانیم مبارزه با مشت در تمام طول روز با چه کسی مسئول است اما نکته این است که خانواده را به یک رویکرد پیشگیرانه به آموزش و پرورش و یا بچه ها می میرند بر روی مو. کلید یادگیری الزامات تفکر انتقادی همکاری و موثر ارتباطی شفاهی و کتبی. وجود دارد یکی دیگر از مشکلات عمده در کودکان و نوجوانان باید پاسخگو و اخلاق کار به تاسیس شود در سن جوان است. چینی ها و هندی ها از کار ما در مجموع. آنها تحت فشار قرار دادند توسط پدر و مادر خود را به موفقیت. موفقیت در ایالات متحده اساسا ساخته شده در کشور تنبل. این شبیه به یک قهرمانی بوکسور است که دیگر گرسنه و کار نمی کند سخت به ماندن قهرمان. نویسنده با اشاره به یک نقل قول از یک مرد کسب و کار گفت: او در کسب و کار از کشتن شغل. او کاملا صحیح است. در واقع ما باید به نوآوری و به طور خودکار وظایف معمول. این بدان معنی است که نرم افزار و مالکیت معنوی را در محل کار دنیوی. این است که در ادامه به اتفاق می افتد و به همین دلیل تفکر انتقادی و حل مسئله و تیز مهارت های مورد نیاز از سیستم آموزش و پرورش ما. با توجه به ویکیپدیا ایالات متحده رتبه 17 در جهان برای آموزش و پرورش در عین حال بودجه بیش از $900 میلیارد دلار در سال است. اجرا و نظارت به این هزینه های شکسته است.

3. جنگ در ریاضی و علوم – ریاضی است نه یک نظر – ایتالیایی ضرب المثل. جنگ ریاضی ساده است — هیچ کس در دولت می تواند اضافه کردن. ما پول قرض گرفتن از چین به رفتن به جنگ با عراق و افغانستان و لیبی. ما کمبود هزینه های است که فقط و سرمایه گذاری غیر موجود است. در سال 1960 رئیس جمهور کندی ایجاد یک هدف بود در ماه در 10 سال. آنچه که هدف امروز ؟ برای ارائه به مردم و مطمئن شوید که آنها را مجبور به کار می کنند اما هنوز هم خود را چک? همچنین چگونه می تواند ما اجازه بانک اهرم آینده ما با مشتقات و هیچ کس در مدیریت باید یک ایده از آنچه اتفاق افتاده است ؟ بدتر از آن این اجرایی رو پرداخت صدها میلیون دلار در مجموع در حالی که پذیرش و کمک مالی. این جنگ در ریاضی و حس مشترک. مثل ما که قبلا اعلام آمریکایی ها عادت کرده ایم به آن است. جنگ در فیزیک است که با تغییر آب و هوا و انرژی است. رشد تقاضای انرژی و عدم ما را از سرمایه گذاری واقعی در جایگزین نیاز به تغییر. لابی ها و گروه های منافع خاص جلوگیری از این.

4. سیاسی شکست – من قصد ندارم به سرزنش دموکرات ها و یا جمهوری خواهان. من را سرزنش هر دو برای شبکه های قفل و خودخواه طبیعت, نظر سنجی, پول و انتخاب مجدد. دولت ما در سه سال گذشته به ویژه جلسه به مطمئن شوید که “اقتصاد” نیست و خود تخریبی. فکر می کنم این برای یک دقیقه. رئیس جمهور اوباما تا به حال به منظور بالا بردن سقف بدهی در غیر این صورت اثرات آن بر اقتصاد می توانست فاجعه بار است. کسانی که کلمات خود را. آیا کسی گوش دادن ؟ من حدس می زنم ما فقط “به آن استفاده می شود.”

5. کشف امریکا – خبر خوب این است که برای هر مشکل بازده عالی فرصت را به آن را حل کند. استقبال از مشکلات و هدف قرار دادن آنها را سر بر سنگ بنای تاریخ ما است. کسب و کار کوچک که تبدیل جهان از گاراژ خود را – که همه اتفاق می افتد در اینجا. این نیاز به پرورش و مشکلات نیاز به ثابت از پایین به بالا. انتظار برای برادر بزرگ به رفع مسائل ما بوسه مرگ است. اجازه ندهید Dumb and Dumber دیکته آینده خود را. این است چگونه سیستم سیاسی ما در حال کار است و ما در حال رفتن به دریافت بیش از اجرا توسط کشورهای دیگر اگر ما مسئولیت خودمان را. من متوقف خواهد شد موعظه. این است که یک کتاب خوب و چشم خود را به روی مشکلات. به یاد داشته باشید که اخبار امروز اخبار نیست اما نظر. بیل ماهر و راش Limbaugh پرداخت می شود برای رتبه بندی. من امیدوارم که شما پیدا کرده اند این خلاصه ای مفید است. کلید هر گونه ایده جدید به کار آن را در زندگی روزمره خود تا زمانی که این عادت می شود. عادات فرم در عنوان کمی تا 21 روز است. یکی از چیزهایی که شما می توانید به دور از این کتاب این است که ایالات متحده نیاز به رهبران. این است که هنوز هم بزرگترین کشور در جهان چون ما رایگان هستند. این بدان معنی است که ما نیاز به تبدیل شدن به رهبران و رهبری از پایین به بالا. ما نیاز به مسئولیت برای یادگیری مستمر و نوآوری است.

[ad_2]

Leave a Comment