Posted on: اکتبر 23, 2021 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

خرید لوله پلیکا

اتصالات آن به دلیل فشار آب نباید جدا شود. لوله پلیکا برای آبیاری به طرق مختلف مورد استفاده قرار می گیرد که یکی از مهمترین آنها آبیاری قطره ای است. استفاده در آبیاری تحت فشار استفاده از رشد گلهای گلخانه ای. برای آبیاری باغ های کوچک و بزرگ. آبیاری پارک ها و مناطق سبز شهری. یکی از مهمترین کاربردهای لوله Plica انتقال فاضلاب شهری و روستایی است. یکی از کاربردهای اصلی لوله پلیکا انتقال فاضلاب خانگی و صنعتی است. لوله های فاضلاب Plica معمولاً در زیر زمین نصب می شوند. لوله پلیکا معمولاً نیمه مقاوم است و در اندازه های بزرگ از 160 میلی متر تا 630 میلی متر برای حمل فاضلاب استفاده می شود. استفاده از لوله های فاضلاب Plica زیر سینک ها و سینک ها در همه جا مشهود است. خواص ویژه لوله های UPVC آنها را در برابر مواد مختلف در زباله های خانگی و صنعتی مقاوم می کند.

خرید لوله پلیکا

همچنین ، پلیمر و فولاد ضد زنگ آن از پوسیدگی و سوراخ شدن لوله ها در تماس با مواد شیمیایی موجود در فاضلاب خانگی و صنعتی جلوگیری می کند. یکی از مهمترین ویژگی های لوله فاضلاب پلیکا مقاومت بالای آن در برابر فرایندهای شیمیایی احتمالی است. همچنین رسوب نکردن مواد در دیواره لوله فاضلاب Plica نیز به جلوگیری از گرفتگی لوله کمک می کند. نکته مهم دیگر نصب آسان لوله های فاضلاب UPVC است که نیازی به وسایل خاص و مدرن ندارد. لوله های فاضلاب پلیکا در اشکال مختلف ساده ، انواع آرنج ، سرپوش ، لولا و … پرکاربردترین لوله های پلیکا در زیرزمین و داخل دیوارها موجود است و همیشه با مواد مختلف و فرسایش در تماس هستند. اما مقاومت خوب این ماده پلیمری باعث می شود در شرایط نامناسب و در تماس با مواد مختلف کیفیت آن حفظ شود. لوله های پلیکا برخلاف لوله های فلزی و آهنی ، در برابر مواد شیمیایی مقاوم هستند. به خاطر داشته باشید که حتی مواد شیمیایی مانند کلر نیز به آب آشامیدنی که در لوله ها جریان دارد برای سالم ماندن آن اضافه می شود. طبیعت پلیمری لوله های UPVC از ترکیب مواد شیمیایی با دیواره لوله جلوگیری می کند تا آب سالم تری در دسترس همگان قرار گیرد. لوله های فولادی که قبلاً به جای UPVC استفاده می شد ، سنگین بودند و حمل و نصب آنها همیشه دشوار بود. یکی از بهترین ویژگی های لوله پلیکا وزن سبک آن است که حمل و نقل را تسهیل می کند و در هنگام نصب و مونتاژ مشکلی برای افراد ایجاد نمی کند. لوله های نسوز UPVC عامل دیگری است که استفاده گسترده از آن را در صنعت ، ساختمان و کشاورزی توجیه می کند. هزینه کمتر لوله پلیکا در مقایسه با لوله های مختلف مانند Push Fit و پلی اتیلن نیز استفاده از این لوله ها را مقرون به صرفه کرده است. لوله های پلیکا گرما را منتقل نمی کنند ، که عامل مهمی برای ایمنی سیم های برق و مخابرات است. لوله پلیکا پوسیده نمی شود و عمر طولانی دارد. در طعم آب مثر نیست. این ویژگی لوله UPVC به ما امکان می دهد آب آشامیدنی سالم داشته باشیم. تغییر شکل در اثر فشار. یکی از مهمترین ویژگی های UPVC استفاده گسترده از آن در صنعت و ساختمان است. تحمل وزن بالای لوله های UPVC اجازه می دهد تا در صنعت و ساختمان مورد استفاده قرار گیرد. نیازی به نقاشی ندارد. برخلاف لوله های فلزی ، لوله های UPVC نیازی به رنگ آمیزی ندارند. یکی از بهترین ویژگی های لوله پلیکا نصب آسان آن است. یکی از معایب لوله پلیکا شکنندگی آن است. تحمل کم این ماده در برابر فشار ، ضربه و حتی سرما یکی از بزرگترین اشکالات آن است. سختی لوله UPVC ، اگرچه مزیت آن است ، اما ضعف آن در مواردی است که لوله باید تغییر مسیر دهد. با این حال ، گاهی اوقات نرم کننده ها به مواد پایه UPVC در فرآیند تولید اضافه می شوند ، که خطر آتش سوزی را افزایش می دهد. لوله های UPVC برای نصب در محیط های با درجه حرارت بالا مناسب نیستند. لوله معمولی پلیسا یا کیسه فشار کم دارای کمترین ضخامت در بین انواع لوله پلیکا می باشد. لوله پلیکا معمولی سبک تر و ارزان تر از انواع دیگر است و در مواردی که فشاری روی آن وجود ندارد مورد استفاده قرار می گیرد. لوله پلیکا معمولی به طور گسترده ای در مجاری هوایی خانگی و صنعتی و انتقال آب باران استفاده می شود.

 

ضخامت دیواره یک پاکت نیمه عادی یا نیمه محکم بیشتر از یک پاکت معمولی است. Plica نیمه قدرتمند برای حمل آب و فاضلاب خانگی استفاده می شود و کابل های برق و مخابرات را می پوشاند. لوله فشار قوی Plica ضخیم تر از انواع دیگر است. لوله پلیکا فشار قوی برای پوشش کابل های برق صنعتی و همچنین انتقال اسیدها و بازها استفاده می شود. یکی دیگر از کاربردهای لوله پلیکا فشار زیاد در تامین آب زمین ها و باغ های کشاورزی است. لوله فشار قوی plica همچنین به طور گسترده ای برای فاضلاب و حمل و نقل آب آشامیدنی استفاده می شود. اما اگر بپرسیم کاربرد اصلی این نوع لوله های پلیکا چیست ، باید گفت که انتقال فاضلاب خانگی و صنعتی یکی از مهمترین موارد است.

Leave a Comment