Posted on: ژوئن 30, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

بازی ‏ call of duty  دارای سطح و بخش های متفاوتی است اما یکی از بخش های جذاب این بازی که پس از پشت سر گذاشتن سطح ششم سی پی کالاف دیوتی برای شما قابل اجرا است این است که شما می توانید در بخشblackout,   در یک جزیره حضور پیدا کنید اما نکته‌ای که جذابیت این بخش را بیشتر کرده زاویه دید دوربین است که شما با توجه به سلیقه خود می توانید آن را به صورت اول شخص و یا سوم شخص انتخاب کنید.

لازم به ذکر است برای اجرای برخی از قسمت های این بازی شما باید هزینه ای بالغ بر ۱۰ الی ۲۵ دلار پرداخت کنید اما اگر شما توانایی پرداخت این هزینه را ندارید به هیچ وجه نگران نباشید زیرا طراحان این بازی بخش های رایگان فوق العاده ای را برای شما در نظر گرفته اند. سی پی کالاف دیوتی

این بازی هیجان انگیز و منحصر به فرد تا به امروز بازخورد بسیار خوبی از سوی گیمرها داشته اما در برخی از قسمت ها می تواند تنوع بیشتری داشته باشد امیدواریم که توسعه دهندگان این بازی بتوانند هیجان برخی از سطوح این بازی را بیشتر کنند. اگر هنوز اقدام به نصب کال اف دیوتی موبایل نکرده اید، فرصت را از دست ندهید و یکی از بهترین بازی های اندرویدی را در دیوایس خود تجربه کنید و لذت ببرید.

خرید سی پی کالاف دیوتی از موجو شاپ

 

Leave a Comment