Posted on: می 24, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

خلاصه ای از مطالب:

در سال 1908 یک خبرنگار جوان به نام ناپلئون هیل به دست آمده از مصاحبه با تازگی بازنشسته زاده فولاد اندرو کارنگی. کارنگی تا به حال فقط به فروش خود کارخانه های تولید فولاد به یک اعتماد است که می تواند تبدیل به ما فولاد است. او مشغول گذراندن گذشته نیمی از عمر خود را به دور از ثروت او انباشته شده بود در نیمه اول. او ثروتمندترین مرد جهان و موفق ترین.

کارنگی تبدیل شده اصلی ساعت مصاحبه به یک زن و شوهر روز که در آن او در سخنرانی هیل در مورد اصول موفقیت او آموخته بود و کاربردی در کسب و کار برای تبدیل شدن به موفق. او دوست داشت که آنچه که او را دیدم در تپه و به سفارش او باید او را بپذیرید و با این کار از مصاحبه بیشتر از مردان موفق زمان و نوشتن یک علم, موفقیت, بر اساس در اولین کارنگی در افکار و سپس در مورد آنچه که او می یاد از مردان میباشد. کارنگی خواهد پرداخت هیل هیچ چیز – اما او نوشتن مقدمه ای از نامه های که اجازه می دهد او را به معدن حکمت در مورد موفقیت از تقریبا هر مرد موفقیت در طول سه ماهه اول قرن 20.

در این کتاب تپه ورود به بازشماری حکمت به او داده توسط کارنگی. در حالی که وجود دارد هیچ دلیلی برای شک و تردید است که بسیاری از سنگهای در این کتاب ممکن است از کارنگی در میان دیگران خوب وجود دارد دلیلی برای شک و تردید آن را تمام انجام داد. اولین دلیل آن است که, نوشته شده در تپه کلامی و لفظی سبک از جمله به نقل از او نسبت به کارنگی و دوم چون او باعث می شود سخاوتمندانه اشاره به اتفاقاتی که آمد پس از کارنگی مرگ است. همچنین او می افزاید: در چیزهایی مانند برتری یک نگرش ذهنی مثبت که نه از کارنگی اما از تپه بعد همکار, W. Clement Stone. در واقع این کتاب نوشته شده بود در اصل تحت عنوان فکر می کنم راه خود را به ثروت و در سال 1953 منتشر شده که چگونه به منظور بالا بردن حقوق و دستمزد خود را. بعد از آن دوباره منتشر شد به عنوان عقل اندرو کارنگی به گفته ناپلئون هیل.

محتوای عمومی در این نسخه نهایی است و 17 اصول موفقیت است که تپه اول نوشت: در علم از موفقیت سری و تکرار در فرمولاسیون های مختلف در بعد کار می کند.

مانند همه چیز توسط هیل اما وجود دارد مقدار زیادی از مواد مفید در اینجا. خواننده ممکن است به خوبی خواهید به جست و خیز بیش از برخی از قطعات است که ممکن است به نظر می رسد مفید است اما بیشترین بخش از آن را در میان بهترین هیل نوشته. اصول موفقیت و رشته او می نویسد: در مورد ریشه بسیاری از موفقیت ادبیات از 50 سال گذشته و بسیاری از سخنرانان و رهبران و نویسندگان در موفقیت و بهبود خود (persian) درست شده اند به شدت تحت تاثیر این کار.

قابلیت خواندن/نوشتن با کیفیت:

این کتاب بسیار قابل خواندن است. مانند بسیاری از هیل کار با آن آسان است برای دریافت از طریق و به خوبی سازمان یافته است. بر خلاف برخی از اولین کار این است که مختصر است. با شروع به فکر می کنم و رشد ریچ هیل آموخته بود به نوشتن با اقتصاد – یک روش بسیار قابل دسترس بیشتر را برای خواننده متوسط.

یادداشت نویسنده:

ناپلئون هیل اختصاصی زندگی خود را به انجام این چالش او ادعا کرد که اندرو کارنگی به او داده بود. من هنوز به کشف هر گونه ضبط مستقل از این است. من چک با جدید ترین شرح حال از کارنگی و او هیچ مرجع در هر یک از دانشگاه کارنگی مقالات و یا دیگر شرح حال در مورد او در مورد این مکالمه و یا آشنایی با تپه. هنوز هیل صرف زمان زندگی اصرار بر آن حقیقت و به هیچ یک از دانش من از کارنگی خانواده تا کنون آن را به چالش کشید.

در دهه 1930 پس از نا امیدی و شکست تپه به دست آورد ملی شهرت به عنوان یک نویسنده پرفروش با فکر و رشد غنی مستقر در بخش های بزرگ بر مطالعات خود را تحت کارنگی و با الهام از او.

سه ایده های بزرگ شما می توانید استفاده کنید:

1. قبل از تپه ملاقات W. Clement Stone و با او به توافق رسیدند که یک نگرش ذهنی مثبت شد مهم ترین کیفیت برای موفقیت تپه اصرار داشت که کارنگی و مرد دیگر موفق, مردانی که او تا به حال مصاحبه و آموخته از کشف کرده بود که با داشتن یک قطعی عمده هدف در زندگی و تمرکز تمام انرژی فرد نسبت به آن شد و اولین کلید موفقیت است. این که آیا شما موافق با کارنگی که این مهم ترین شرط لازم برای موفقیت و یا اینکه آیا شما موافقم با سنگ که یک نگرش ذهنی مثبت بسیار مهم است ممکن است مهم نیست – هر دو ویژگی حیاتی برای موفقیت در هر منطقه از زندگی است.

2. استفاده از ذهن استاد اصل دوم درس بزرگ تدریس توسط کارنگی. کارنگی و تپه هر دو آموخته در اوایل زندگی که هیچ کس برسد موفقیت بزرگ را به تنهایی. به جمع آوری یک گروه از افراد همفکر است که کار با هم در هماهنگی برای یک هدف مشترک است که قوی ترین نیروی انسانی تلاش و کلیدی برای موفقیت است.

3. ورزش از خود نظم و انضباط نیز لازم و اساسی مورد نیاز برای موفقیت است. کسانی که تسلط به این مهارت موفق – کسانی که اغلب فراموش نکنید.

انتشار اطلاعات:

خرد اندرو کارنگی به گفته ناپلئون هیل, ناپلئون هیل.

©1953 1981 و تجدید نظر شده در سال 2004. منتشر شده توسط Napoleon Hill Foundation, عاقلانه, Virginia.

بیش از همه امتیاز برای این کتاب: بسیار خوب.

[ad_2]

Leave a Comment