Posted on: ژوئن 30, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

“خدا من را به یک مرد با پوست ضخیم و قلب نرم. من یک مرد است که سخت و مناقصه. من را به سختی بنابراین من می توانید مسئولیت رسیدگی به زندگی است. من را به مناقصه بنابراین من می تواند به عشق مردم. خدا من را به یک مرد.”

~Darrin پاتریککلیسای زمینی (2010)

در روز من القایی به وزارت معنوی در لیکساید کلیسای باپتیست در Perth, Western Australia, روز من نوشتن این, در واقع, من داده شد این نقل قول بالا که حلقه با هواپیماهای بدون سرنشین باستان حقیقت از طریق روح در من. آن را به من داده شد توسط یک مرد جوان بالا-عملکرد ورزشکار, یک مرد پس از قلب خدا در بودن یک مرد واقعی یک مرد من بیشترین احترام را برای به خاطر ardency که از طریق آن او پایبند به حقیقت در زندگی خود. هنگامی که او به من داد یک ویژه دست نوشته توجه داشته باشید – با نقل قول محاط در آن – آن را ارزشمند ترین شی و تعامل من در زمان از روز است.

توجه داشته باشید هر دو از یک تشویق و یک چالش است.

من نمی تواند کمک به کاوش در این حکمت از خدا از طریق وفادار خود بنده. توجه داشته باشید امضا شد خاموش “خیلی دوست دارم & HAZAK.” تشویق و چالش است.

قوی (در عبری: HAZAK)

هسته اصلی این پیام ارزشمند سنگ است که اصلاح در کلمات ارائه شده به عنوان یک مخزن مردانه زیبایی باید قوی است. اما باید قوی است برای زیرک در اطراف آنچه در آن واقعا به معنی.

به پوست ضخیم و قلب نرم کار آسانی نیست; شاید هیچ چیز سخت تر است. اما این اجتناب ناپذیر وظیفه برای مرد خدا – مرد طنین مسیح از درون و بیرون نفوذ.

نماز من داده شد نشان دهنده این نماز من مطمئن هستم که خدا می خواهد همه ما به دعا. که این نماز از روح خدا خودش به من از طریق این برادر وفادار مسیح در آن باید نماز من در حال حاضر بیش از حد.

به قوی نیست بسیار به کار با قدرت بدنی هر چند در همان زمان آن است که همه چیز را در مورد این نرم افزار از شجاعت است که پایه قدرت بدنی در گرمای جنگ. به نظر من که قدرت اعمال ما در یک نبرد فیزیکی است که درست همان قدرت ما در اعمال معنوی نبرد. آن را از درون می آید; از روح القدس در درون محدود بر ما اطاعت روح.

چنین قدرت به “قوی” است آشکار در تعادل کامل داشتن پوست ضخیم و در عین حال نرم و قلب; یک چیزی که من در حال حاضر در تلاش برای. پوست ضخیم است برای چالش ها و فشارهای زندگی – که برخی از آنها رابطهای. قلب نرم است که همه رابطهای; توانایی اجازه می دهد دیگران موفقیت خود را حتی اگر در یک هزینه شخصی.

***

خدا من را به یک مرد صادقانه با خودم صادقانه با دیگران به همان اندازه به عنوان شما اجازه می دهد و بالاتر از همه با شما صادق است. من صداقت خود را به برکت و رحمت به من با پوست ضخیم و در عین حال نرم و دل. پس از آن من خواهد بود ، آمین.

© 2013 S. J. Wickham.

اختصاص داده شده به بن Beran.

[ad_2]

Leave a Comment