Posted on: ژوئن 16, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

وقتی که من شروع به تدریس من وانت هنرمند دانش آموزان من تقسیم آنها به دو دسته. خود اعتبار در مقابل خارجی اعتبار. کسانی که اعتبار خود را بسیار کوتاه دوره آموزشی در یادگیری درس اجتماعی هنر و چگونه به جذاب تر. کسانی که دشوار هستند در خارج اعتبار یعنی آنها به دنبال افراد دیگر به آنها را دوست دارم و آن را اثبات کند.

خارجی اعتبار خطرناک است, قطب نما داشته باشند. این باعث می شود که جوجه اجتماعی هنرمند به ارزش خود و ارزش در دست افراد دیگر است. هنگامی که این مورد او به قدرت است که حق خود به افراد دیگر, و آن را یکی از قوی ترین چیزهایی که او می تواند به دیگران بدهد.

اگر شما به دنبال خارجی, اعتبار سنجی شما احساس می کنید شما تنها چیزی ارزش یا ارزش اگر یک زن تصمیم می گیرد تا با شما و یا اگر مردم به شما بگویم که آنها مانند شما. خطر این است که شما هرگز به طور کامل راضی باشد… هیچ کس نمی تواند 100 درصد اعتبار به شخص دیگری. هیچ کس نمی تواند مانند همه چیز در مورد شما است. با وجود داشتن ارزش/مثبت زنان در زندگی خود آنها را تنها شنیدن و یا تمرکز بر روی چیزهایی که آنها می گویند که در حال منفی در مورد آنها. با وجود علاقه بسیار چند چیز در مورد شخص آن چیزهایی هستند که فرد را گوش به و با تمرکز تمام توجه به.

به عنوان مثال من تا به حال یک دانش آموز از رفتن sarging یک شب نوشت که یک فیلد گزارش. در این زمینه گزارش وی با اشاره به افتتاح 5 مجموعه 3 شماره تلفن یک بوسه و گرفتن دمیده توسط یک زن است. حدس بزنید چه 3/4ths از زمینه خود گزارش در مورد ؟ چگونه او یک شکست بود و نمی توانستم بیش از این واقعیت است که او دمیده. به جای تمرکز بر موفقیت کلی خود را شب و چگونه او کردم 3 شماره و یک بوسه (چیزی که تنها 1% از مردان وجود دارد معمولا می توانید انجام) او مانند یک شکست احساس و مانند یک فرد وحشتناک است که زنان نمی خواهم دلیل که یکی از ناموفق باز است. او آنقدر متمرکز خارجی اعتبار که او متمرکز تنها در خود شکست. او به دنبال 100 درصد اعتبار را از او باز می شود و هر چیزی را به مقابل یک شکست بود. نه تنها یکی از بد باز شکست… چیزی کمتر از 100% موفقیت دیده می شد که شکست. یک فرد با این قطب نما می توانید افسرده در مورد خود را بسیار به سرعت و معمولا بچه ها که ترک کردن آموزش در 6 ماه یا کمتر.

بسیاری از مردان شروع در وانت باید این قطب نما از اعتبار-به دنبال رفتار است. این یکی از دلایل آنها تا نیازمندان با زنان است. آنها که به دنبال اعتبار و گاهی اوقات مىخواندند و یا بیش از حد از خود به مردم که برای به دست آوردن اعتبار. آنها خرید می نوشد. آنها خودرو را ارائه می دهند و پول را به زنان آنها حتی نمی دانند. به آنها بگویید عجیب و غریب, رقصنده “من شما را به دور از همه این است. شما هرگز نمی خواهد باید به نوار دیگر.” آنها زندگی می کنند و نفس هر کلمه از زنان تلاش آنها به صحبت و آنها کمك هر منفی بیانیه به عنوان آن است که اگر کلمه نوشته شده است از خدا. که راه بیش از حد ارزش دادن به زن شما حتی نمی دانید و در عین حال (و یکی از شما نیست حتی با داشتن sex با حال!)

من می توانم بگویم که آنها به دنبال اعتبار سنجی که من از آنها بپرسید که چرا آنها می خواهند به یادگیری وانت. “به sex با 100 زنان است.” از من بپرسید که چرا آنها باید دقیقا 100. آنها می گویند: “برای اثبات این که من یک استاد وانت هنرمند.” سپس از من بپرسید این سوالات عمیق تر. “به چه معنی است به یک استاد وانت هنرمند به شما؟” آنها پاسخ بسیاری از بار “پس از آن که ثابت کند من می توانم هر کاری که من می خواهم و این که زنان واقعا مثل من.”

داشتن 100 که شما تا به حال sex با معنی مطلقا هیچ چیز. این فقط به معنی آن را در سطح. شما تا به حال sex با 100 زنان است. معامله بزرگ است. بودن خود اعتبار و داشتن هرگز sex در واقع خیلی بیشتر با استاد وانت هنرمند و یک مرد آلفا از هر شماره. مردی که غیر واکنشی و سعی کنید در تمام برای دریافت اعتبار از دیگران است که بسیار جذاب تر از یک پسر که ارزش خود لولا در گرفتن دقیق تعداد و یا تعداد زیادی از زنان است. یک مرد که یک زن است که می افزاید: به خود اعتبار است به مراتب با ثبات تر از شکننده مرد که مضطرب و عصبی و یا احساس شکست اگر او دریافت نمی کند و شماره تلفن و بوسه و یا تاریخ در یک شب.

خود سنجی است که توانایی استفاده از خود به عنوان قطب نما از موفقیت خود را. “من باز 5 مجموعه 3 اعداد و 1 بوسه!” مقابل “من باز پنج مجموعه و شکست خورده که یکی باز نمی شود” شما نشان می دهد که تفاوت گسترده ای قاب برای یک مرد وقتی که او خود اعتبار در مقابل خارجی اعتبار.

من به عنوان خوانده شده بود در Facebook به تازگی یک نقل قول قرار داده تا توسط کارلوس Xuma. “مردی که می شود همراه با بهترین مرد است که طول بزرگ بدون آنها.” در یک کلام خود اعتباری مردان بیشتر موفقیت با زنان در یک حس خالص. کسانی که “باید” آنها را برای اعتبار در حال تلاش سخت برای شروع با.

من تا به حال یک همکار است که از لحاظ فنی یکی از بهترین PUAs وجود دارد. 177 f بسته به ادعای خود را به شهرت و برخی از بهترین زمینه گزارش از جاذبه های انجمن ها تا کنون است. با این حال او تا به حال هرگز بدست خود اعتبار-به دنبال رفتار است. هنگامی که او فکر کرد که او پیدا کرده بود “یک” پس از رفتن را از طریق 177 زنان او خیلی دیر متوجه شدم که او انتخاب کرده بود که اعتبار او را بهترین به جای یک زن است که بهترین راه حل برای او. زمانی که آنها نقل مکان کرد و در هم او حاضر به کمک به این خانواده برای به دست آوردن هر گونه پول و یا ادامه زندگی حرفه ای اش و اعتبار ناپدید شده بود. او با استفاده از اعتبار او ارائه شده به عنوان وسیله ای برای بهتر سلامت مالی و نه به راستی اعتبار او. او آموخته است که حداقل مقدار کار آن زمان در رابطه به حفظ و مالی شناور به جای وارد شدن به یک رابطه پایاپای که در آن هر دو نفر تا خود اعتبار خود را که با هم بودن ضرب آن نمایی.

او در نهایت با شکست و بعد فورا رفت واز بود عصبانی در این بازی است. او آن را داد تا. او خسته. پس از 177 موفقیت های او هنوز هم قادر به پیدا کردن یک مناسب زنان است. اما پایه و اساس خود را برای پیدا کردن مردم از ارزش در زندگی او هنوز هم بی نیاز خود را برای اعتبار سنجی.

افرادی که به دنبال خارجی اعتبار نیز آسان به صدمه دیده است. به عنوان یک همکار از شما دستور داده می شود به طرز وحشیانه صادقانه خود را با بال خود را برای کمک به بازی. شما به او بگویید که نفس او بوی او بوی بد بدن, هنگامی که او به نظر می رسد ضعیف و نیازمندان در زمینه خود را برای کمک به بازی و موفقیت است. این بچه ها سخت به بال در زمان از آنجا که آنها تا خارج از دولت و به سرعت غمگین وقتی که می آید به املاک-زمان انتقاد سازنده. یک بار دیگر به جای تنظیم آنها را قضاوت تماس به به چقدر خوب بال و دوست شما واقعا هستند.

ترک خود ارزش خود را در اختیار افراد دیگر قرار دادن نظر خود را بالاتر از خود را در یک موضوع است که واقعا خود را… زندگی خود را. هنگامی که مردان قرار داده و زنان زیبا در یک پایه قرار دادن آنها اجازه راه بیش از حد از خود و ارزش های شخصی بستگی دارد افرادی که حتی اثبات ارزش خود را. آنها به این نظرات مردم حتی ارزش بیشتری نسبت به آنها در خود و اعضای خانواده نظرات. آیا شما ارزش زندگی شما به فرد دیگری دست قبل از این که مادر خود را از نظر عمر خود را ؟ کسانی که به دنبال خارجی اعتبار سنجی هر روز انجام دهید.

برخی از مردم که وابسته به این نظرات آنها را تبدیل به خودشیفتگی. البته narcissists قرار است برای آن دسته از افرادی که تا داخلی متمرکز که آنها سقوط در عشق با خود. اما narcissists واقعا آنقدر خارجی دارای اعتبار است که آنها را به دروغ به نگه داشتن خود و ارزش خود را متورم خواهد شد و تنها نگه داشتن مردم در اطراف آنها است که اعتبار خود را نهفته است. این شکل افراطی خارجی اعتبار بسیار پیچیده است که این ریسمانهای آنچه آنها فکر می کنم که نظر شخصی خود را خود را و آنها را به یک زمان سخت به دنبال حقیقت در خود را دارند. افرادی که خود را با narcissists پیدا وفاداری خود را به طور مداوم مورد سوال و پیدا کردن عاشق چرخاندن حقایق و وقایع واقعی به طوری که هر کسی که در خارج اعتبار آنها اشتباه است و یا ساده لوحانه یا دروغگو حتی هنگام صحبت کردن حقیقت است. (این که چرا بودن در یک رابطه با یک عاشق است پس از آغاز محکوم و به همین دلیل نرخ طلاق از افراد مبتلا به این اختلال شخصیت تخمین زده می شود به بالا).

پس با من اجتماعی هنری دانش آموزان من با استفاده از NLP و reframing برای نشان دادن این اعتبار به دنبال قاب بسیاری از مردان زمانی که آنها شروع به بازی و آموزش آنها را چگونه به معکوس این بلافاصله. بدون این reframe آنها ممکن است در نهایت تبدیل شدن خوب از لحاظ فنی اما همیشه با اشتباه زنان و هرگز راضی بودن با یک زن زیبا که یکی است. اگر شما از این توانایی برای دیدار با بسیاری از زنان پس از آن شما باید توانایی برای پیدا کردن چند که مطابقت با ویژگی های است که شما تمایل. اما اگر شما در خارج اعتبار همه آنها باید انجام دهید این است که می گویند که همه چیز درست برای چند هفته و شما را فریب را به فکر شما یافت نشد “یکی” که شما می خواهید به یک رابطه دراز مدت ،

آیا شما می خواهید ot بود PUA است که صدها نفر از زنان شما به خواب رفته اند با این همه مانند هم هستند و هرگز حق را برای شما و یا آیا شما می خواهید به یک PUA که تنها تاریخ و به دنبال مثبت فکر زنان با مهم ترین ویژگی های شما به دنبال و پیدا کردن آنها را به طور مداوم? اگر شما می خواهید سابق آموزش از یک مربی مثل من که منجر شما به بالا و زنان است نه برای شما. شما بهتر خواهد بود خاموش یادگیری چگونه به بازی برای همان شب می گذارد هر شب.

برای بیشتر درس های از بین بردن اعتبار-به دنبال رفتار, رفتن به سایت های ذکر شده در زیر در امضای من.

[ad_2]

Leave a Comment