Posted on: آوریل 22, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

یکی از لذت گناه من است Facebook. من عاشق نگاه کردن به این نقل قول الهام بخش, نوزاد, تصاویر, دوستان, بچه ها, احمقانه آزمونها و فقط شنیدن آنچه که مردم من در مورد مراقبت انجام می دهند با زندگی خود را. هر چند که من از طریق پست و حتی صحبت کردن با مردم در فرد آنها به من بگویید که چگونه آنها آماده هستند به خلاص شدن از شر 2016 و سپس به توضیح دهید که چگونه وحشتناک آن بود.

پیدا کردن من با اين موضوع به چند دلیل. با هجوم 2016 شما سهوا ایجاد بیشتر از آن انرژی است. شما در حال گفتن جهان “زندگی و هیچ چیز خوبی اتفاق افتاده است این در سال گذشته” و غیره است که دقیقا آنچه شما تماس بیشتر به زندگی. به عنوان ما به سال جدید و تمرکز تنها بر همه درک عناصر منفی 2016 پس از آن ما در حال نشستن در یک منفی لرزش زمانی که ما شروع به این نام تجاری در سال جدید. من در مورد شما نمی دانم اما من می خواهم برای شروع سال من هیجان زده و امیدوار برای تمام ماجراهای و نعمت راه من.

من موضوع را با هجوم 2016 به دلیل آن در واقع می اندازد هر قدردانی برای زندگی ما ، اگر شما نمی توانید پیدا کردن یک چیز بود ممنون در کل سال ارزش تجارب و سپس شما نیاز به یک جدی الاغ لگد زدن. هر کس می تواند پیدا کردن چیزی و امیدوارم صدها نفر از چیزهایی که آنها برای سپاسگزار هستند در سال گذشته است. است که به باطل تمام چالش ها و یا غم و اندوه است که می توانست اتفاق افتاده است اما در آن به معنی از خواب بیدار شوید و ببینید که اگر ما هوا در ریه های ما و قلب ما است که هنوز هم ضرب و شتم و سپس ما هنوز چیزی به خاطر در زندگی ما است.

من بسیار آگاه است که سال 2016 شد یک مشکل برای بسیاری از مردم است. من دیدم خانواده های سقوط از هم جدا در این سال, من تو را دیدم یک تقسیم کشور بر اساس سیاست من دیدم مردم در درد به دنبال پاسخ به آن در همه مکان اشتباه دیدم دوستان در خود شکستن امتیاز من دیدم افراد مشهور, مشهور پس از تصویب دور و من تو را دیدم که در آن لحظات من خودم فر بر روی زمین در یک گودال از اشک. اما آنچه که من نیز تو را دیدم نوزادان متولد مردم چیدن خود را دوباره و دوباره دیدم آسیب پذیری در بهترین من دیدم مردم گام های بزرگ در پیدا کردن مسیر خود دیدم مردم درمان مردم با مهربانی با وجود حزب سیاسی خود و شخصا دیدم مقدار زیادی از رشد شخصی و عشق وارد زندگی من است. این همه می تواند درست در همان زمان! من را انتخاب کنید با این حال به نگاه همه تعجب نیست که مرا احاطه شده این سال است.

در حال حاضر برنامه های من و آنچه که من تشویق مشتریان من را به جای تمرکز بر چگونه “بد” در سال 2016 شد تمرکز بر روی ساخت 2017 یک محور سال است. نه, نه, من نمی گویم بروید و تبدیل به یک sex معتاد در سال آینده اما من می گویم به شما انرژی جنسی خود را اولویت! تانترا معلمان برای سال شناخته شده اند و دیده می شود اهمیت استفاده از انرژی جنسی ما در تجلی چیزهایی که به زندگی ما. چند سال پیش هر کس صحبت کردن در مورد “انجمن سحر” و با استفاده از sex برای ایجاد و… است که دقیقا آنچه که من صحبت کردن در مورد انجام این کار برای سال آینده.

هنگامی که ما در حال بازی و لذت بردن از زندگی ما در حال ارسال مثبت به جهان است که ایجاد خواهد شد و حتی بیشتر لذت بخش لحظه های. هنگامی که شما در عمیق لذت آب و هوایی انرژی و چاکراها خود را باز هستند و شما کاملا احتمالا باید یک عاشق که در همان وابسته به دولت و سپس شما در حال پر قدرت قوی برای ایجاد زندگی از رویاهای خود. در آن خالص و خام دولت شما خواهد شد تنها با تمرکز بر لذت آن را چند برابر به مناطق دیگر از زندگی خود را اگر شما اجازه می دهد.

من لذت خوب, عمیق, ارتباط sex و بنابراین من می خواهم بیشتر از این در سال 2017, چرا که من هم می دانم که بیشتر بازی میکنم بیشتر زندگی من در شور و شوق من و بیشتر از من زندگی می کنند در من شور و شوق بیشتری به من برای پیدا کردن درب های نوسانی باز در زندگی من است. فیلم به ما می دهد لذت بردن و لذت باید نخست تمرکز در سال 2017. من صحبت کردن در مورد سریع اصطکاک sex اما عمیقا متصل sex که در آن شما به طور کامل درگیر و enraptured توسط لحظه. این نوع لذت ما نیاز به پر کردن خودمان با به منظور رشد و گسترش زندگی ما است. نوع لذت است که انفجار قلب خود را باز به دلیل شادی به ارمغان می آورد شما و نوع لذت است که به شما اجازه پایین دفاعی خود را فقط یک کمی بیشتر. که برخی از شگفت انگیز و قدرتمند چیزهای راست وجود دارد!

برای من وقتی که من می گویند sex محور من حتی نمی لزوما به این معنی همیشه درگیر شدن در عمل فیزیکی sex. اگر چه این می تواند سرگرم کننده به وحشی, پرشور sex هر شب که همیشه ممکن نیست با زندگی روزمره. هر چند در سال 2017, من می خواهم برای خودم قادر به می گویند که من راه می رفت در اطراف به طور کامل متصل به گربه من من انرژی زنانه و قلب من است. من می خواهم به راه رفتن را از طریق روز با انرژی کندالینی جریان آزادانه و کارگردانی است که انرژی های مثبت و رشد شخصی است. که آن نیز یک جزء حیاتی از زندگی یک محور زندگی است.

[ad_2]

Leave a Comment