Posted on: می 23, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

اکتشاف از طریق تلفن می تواند سخت-gatekeepers غربالگری تا شما را به تصمیم گیرندگان نمی خواهید به صحبت کردن با شما و غیره.-اما آن را ندارد به. من قصد دارم به شما یک ثابت روش فروش برای استفاده است که اجازه خواهد داد که شما را به غلبه بر بسیاری از اعتراض فروش شما در حال حاضر.

در واقع اگر شما فقط چند روز برای حفظ این اسکریپت روش فروش و سپس استفاده از آن در هر تماس برای یک هفته شما شگفت زده خواهید شد که چقدر راحت تر اکتشاف (یا سرد) می شود.

قبل از اینکه من به شما این فروش روش اکتشاف, اجازه دهید من به شما بگویم که چگونه شما از آن استفاده کنید. این روش به شما کمک می غلبه بر ایرادات از:

1) Gatekeepers

2) تصمیم سازان

3) دستیاران

4) اثرگذارندهها ،

و این روش را به کار با هر یک از موارد زیر اعتراض فروش و یا فروش دکه مانند:

1) ما نخواهد بود علاقه مند

2) ما در حال حاضر یک شرکت است که دسته آن

3) ما خوشحال هستید که ما با استفاده از

4) ما انجام نمی دهد هر چیزی را تا سه ماهه بعدی/ماه/هرگز…
5) ما را ندارد ناخواسته calls

6) من باید با رئیس من برای دیدن اگر ما علاقه مند هستید…

همانطور که می بینید زیر ثابت شده است روش فروش را در رایج ترین و خسته کننده و اعتراض فروش و فروش ضربه آف شما در حال حاضر.

یکی از آخرین چیزی که قبل از من به شما این ثابت شده اسکریپت فروش: در این روش فروش است که به منظور اجازه می دهد تا شما را به فروش اصطبل و اعتراض فروش بالا. آخرین چیزی که می خواهید انجام دهید این است که سعی کنید برای غلبه بر این اصطبل و یا اعتراض. به جای آن هدف شما این است که به گذشته این مقاومت اولیه و بازگشت به خود را واجد شرایط.

خوب در اینجا آن است که: هر زمان که شما هر یک از موارد فوق اعتراض فروش و یا فروش اصطبل شما به سادگی پاسخ:

“این کاملا درسته و فقط می دانم که من در تلاش برای فروش, شما امروز هر چیزی. من فقط می خواهم به شما ارائه با یک ثابت منابع شما ممکن است قادر به استفاده از پایین جاده شما را در پیدا کردن شما تا به حال نیاز… (انتخاب از یکی از موارد زیر که به بهترین وجه مناسب اعتراض شما در حال گرفتن):

• این محصول و یا خدمات و یا

• یک فروشنده جدید برای خدمات مختلف و یا

• به نقل و خدمات متفاوت و با فروشنده و یا

• ببینید چه چیز دیگری در دسترس است به شما و یا

• در صورتی که شما نیاز به رسیدن به کسی دیگری را به هر دلیل…

(و من مطمئن هستم که شما می توانید فکر می کنم از برخی از خود را راست?)

و سپس به سمت راست یک سوال مقدماتی مانند:

• “بنابراین اجازه دهید من از شما درخواست: چگونه اغلب شما با استفاده از XYZ?” یا

• “هنگامی که آخرین باری که شما بررسی می شود…” یا

• “چگونه بسیاری از نقل قول های شما به طور معمول هنگامی که شما نیاز به… ?”

• “چگونه می توانم شما درگیر در… ?”

من مطمئن هستم که شما می توانید آمد تا با دیگر فروش سوال مقدماتی در اینجا. نکته این است که به یک) طرف گام فروش اعتراض با استفاده از تکنیک بالا و سپس ب) تعامل با چشم انداز خود را با پرسیدن یک سوال مقدماتی.

اگر شما استاد یکی از این روش شما خواهد شد فورا برای جلوگیری از بسیاری از اعتراض فروش و اصطبل شما در حال حاضر. داشتن یک ثابت پاسخ مثل این که مسئولیت رسیدگی به فروش موقعیت شما را به بارها و بارها است آنچه خود را تغییر دهید اکتشاف تجربه و به شما اجازه می دهد به صحبت می کنند با بیشتر واجد شرایط و پتانسیل فروش منجر.

و این چیزی است که منجر به فروش بیشتر و موفقیت است. پس شروع به کار: انطباق فروش اسکریپت و سوال های خود را با توجه به وضعیت فروش و استفاده از آن استاد آن طی هفته آینده. و سپس سازمان دیده بان خود را معنی دار فروش مکالمات و نتایج فروش افزایش می یابد.

[ad_2]

Leave a Comment