Posted on: ژوئن 22, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

آیا شما نا امید نیست و گرفتن هر گونه دختران آنلاین ؟ خسته از ارسال پیام های بی شماری بدون دریافت یک پاسخ? وجود دارد بنابراین بسیاری از زنان وجود دارد با پروفیل های انتظار نزدیک می شود. بسیاری از این زنان که در حال حاضر در واقع بسیار باز به سمت پیدا کردن دوستان جدید و ایجاد ارتباطات جدید. به خصوص با ظهور شبکه های اجتماعی مانند Facebook, شما را پیدا کنید که تقریبا هر دختر تا به ایجاد یک پروفایل آنلاین در حداقل یکی از این شبکه های اجتماعی. این دختران را به نگه داشتن در تماس با دوستان خود را در مدرسه و همکاران در محل کار و با خانواده های خود و از این رو Facebook یک راه حل مناسب برای آنها.

این خبر خوبی است برای شما اگر شما می خواهید برای ایجاد ارتباطات جدید با بالا وضعیت دختران. بهترین چیز در مورد دوستیابی آنلاین است که در آن برگ شما را با مقدار زیادی از گزینه. وقتی که می آید به جذب دختران آنلاین, واقعا وجود دارد هیچ رویکرد اضطراب و یا ترس از صحبت کردن ناشیانه و ساخت یک احمق از خود. جذب دختران آنلاین است که در واقع بسیار آسان است.

آنلاین جاذبه آسان است, اما آن را قطعا تا به آن مجموعه ای از مهارت است که باید آموخته است. دلیل که چرا شما با داشتن هر گونه موفقیت با دختران در Facebook و یا هر شبکه دیگر است زیرا شما هیچ ایده ای از مهارت های آنلاین جاذبه است.

اول از همه شما باید درک کنند که شما در حال تلاش برای جذب آنلاین مطلقا هیچ ایده که شما هستند و هر گونه برداشت آنها از شما خواهد بود به طور کامل وابسته به مشخصات خود را! مشخصات خود را خواهد بود که تنها راه ارتباط شخصیت شما, دستاوردهای صفات تنظیمات و اعتقادات.

مشخصات خود را باید به طور موثر ارتباط برقرار کنید همه چیز را که جذب این دختران به جای دفع آنها. به سادگی گفت: مشخصات شما باید آن را از تمام جنبه های مثبت زندگی خود را. آن می تواند ظاهر خود را و شغلی و موقعیت اجتماعی و ثروت و غیره. زنان با مردان موفق و اگر مشخصات خود را منتقل می کند که شما برنده زنان به زودی خواهد بود جاری شدن سیل در صندوق پستی خود را با پیام! اما رفتن را از طریق برخی از پروفایل در Facebook به نظر می رسد که بعضی از بچه ها هیچ سرنخ در مورد چگونه برای ساخت یک برنده مشخصات. بنابراین در اینجا برخی از مشاوره در مورد چگونه به کسب Facebook profile!

1 تصویر پروفایل

این مهم ترین جنبه از مشخصات خود را. شما نیاز به مطلقا به این حق. همه ما شنیده ام که برداشت اول واقعا مهم است. و بله یک دختر اولین برداشت از شما بستگی دارد به طور کامل بر روی تصویر پروفایل خود را. اگر تصویر پروفایل خود را منافع و جذاب به نظر می رسد به او مراجعه و مشخصات خود را به دانستن بیشتر در مورد شما. اگر تصویر پروفایل خود را خسته کننده او حتی نمی زحمت چک کردن مشخصات خود را. حتی اگر شما مقدار زیادی از دیگر عکس داغ و سرگرم کننده نقل قول او حتی نمی خواهد می دانم! به شما خواهد شد تنها یکی از صدها نفر از دوستان در لیست دوستان خود را و به زودی شما خواهید بود در میان جمعیت گم. فکر می کنم در مورد آن را به شما چک کردن یک دختر مشخصات اگر مشخصات خود را عکس به نظر می رسید به طرز وحشیانه ای زشت به شما ؟ (اگر پاسخ شما ” بله ” توسط هر فرصتی ترک بلافاصله) پس چگونه شما خود را عکس پروفایل درست است ؟

در اینجا چگونه است. تصویر پروفایل خود را باید انتقال یک یا بیشتر از موارد زیر صفات: سرگرم کننده و پرماجرا قوی غنی هوشمند و اجتماعی با اعتماد به نفس. بیشتر صفات مشخصات خود را عکس به تصویر می کشد ، سعی کنید به آمار به عنوان بسیاری به عنوان شما می توانید خود را با مشخصات عکس. بیایید می گویند شما عکس پروفایل است که شما با دوستان خود در این انتقال شما سرگرم کننده اجتماعی اعتماد به نفس و شاید حتی غنی است. فرض کنید عکس خود را که شما سنگ نوردی; این انتقال شما پرماجرا و سرگرم کننده و قوی است. البته اینها فقط ایده ها و شما باید به اندازه کافی هوشمند برای گرفتن عکس در یک راه است که وسیله انتقال این صفات است. اما من امیدوارم که شما ایده را دریافت کنید. سعی کنید به آمار به عنوان بسیاری از صفات مثبت خود را با مشخصات عکس. خلاق اما اقامت معقول. فراموش نکنید که به توجه به روشنایی کنتراست و وضوح تصویر پروفایل خود را. برخی از تصاویر بسیار مبهم و تاریک شما نمی توانید کشف کردن که در آن است. که اشتباه نکنید. The new Facebook profile دارای یک ویژگی جدید از یک عکس پوشش’. درمان این راه همان شما می توانید درمان تصویر پروفایل را. به یاد داشته باشید صفات!

2 “درباره من” بخش

این یک شانس بزرگ برای شما به دختران آنچه که شما در مورد پرشور و آنچه شما برای رسیدن به هدف در زندگی است. نشان می دهد که شما یک هدف روشن و هدف در زندگی است که شما با داشتن بارهای سرگرم کننده در راه خود را گرفتن وجود دارد. یک مرد با هدف بسیار جذاب برای زنان است. نگه داشتن آن کوتاه ، هیچ کس می خواهم به خواندن پاراگراف طولانی.

3 مورد علاقه نقل قول

این را نشان می دهد اعتقادات خود و افرادی که واقعا الهام بخش شما. پر کردن این بخش با نقل قول انگیزشی, و با نقل قول از شخصیتهای مرتبط با زندگی حرفه ای خود را. حتی نقل قول خنده دار خواهد بود. فقط نگه داشتن آن جالب است. ‘اگر شما در حال رفتن از طریق جهنم, پس از آن فقط رفتن نگه دارید!’, یا “اگر من تا به حال ندیده دیزنی جهان در ذهن من بقیه جهان را دیده ام هرگز آن را به صورت واقعی’-والت دیزنی, نمونه هایی از خوب نقل قول.

4 آگاه از آنچه شما و به اشتراک گذاری آنچه شما خود را شریک در Facebook

با جدید, اخبار سایت, از ویژگی های به عنوان به زودی به عنوان شما مانند ‘ یا ‘نظر’ بر روی یک لینک و یا یک پست یک کل بسیاری از مردم را وادار به دانستن در مورد آن را بلافاصله. بنابراین مراقب باشید از آنچه در نوشته ها و عکس های شما مانند’. درگیر نیست نفرت مبارزات نواخته گرا پست ها و یا حتی جنسیتی ، این کاهش می دهد تصویر خود را و اگر شما می خواهید برای جذب دختران شما می خواهید برای حفظ یک موقعیت بالا است. به عنوان ما در حال انتظار برای در کنترل احساسات ما است. بنابراین او نشان می دهد که شما یک مرد قوی است که در کنترل خودتان است. همچنین به یاد داشته باشید هرگز به مانند ‘ یا ‘نظر’ مثبت در عکس به تصویر می کشد زنان نیمه برهنه و یا صریح مواد. همیشه به یاد داشته باشید که شما باید برای حفظ وضعیت نجیب ، این را به دختران احساس امن تر نزدیک شدن به شما و صحبت با شما آنلاین.

5 شکاف بین خود را “آنلاین” و خود واقعی

کل هدف از جذب دختران آنلاین است که برای ساخت یک ماندگار ارتباط با آنها را در زندگی واقعی است. این پلت فرم آنلاین بدیهی است که باعث می شود آن را آسان تر به آنها برخورد و ایجاد جاذبه در درون آنها. اما به یاد داشته باشید آنلاین جاذبه است که فقط در راهرو به سمت گرفتن این دختران به زندگی واقعی خود را. بنابراین در زندگی واقعی شما نیاز به شخص شما ادعا می شود آنلاین. شما نباید ادعا می کنند شما یک تاجر ثروتمند است که سفر در سراسر جهان, اگر شما در حال شکست در زندگی واقعی است. همیشه صادقانه از آنچه به شما می گویند آنلاین. این بازی آنلاین در اعتماد ساخته شده است. کار بر روی خود را به واقعا شخص شما خواهید بود. برو تمرین آموزش خود و کار بر روی ساخت یک حرفه ای برای خود. این راه دختران را جذب شما آنلاین خواهد ماند با شما در زندگی واقعی! برای بزرگ تر راهنمایی و مشاوره در مورد چگونه به جذب دختران آنلاین, سایت من

[ad_2]

Leave a Comment