Posted on: آوریل 7, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

من درست در تفکر وجود دارد که یک پدیده جدید ظاهر می شود در واقع تلویزیون در این سال ؟ پدیده من با اشاره به این ', سوزان بویل,' سندرم است. به نظر می رسد که هر 'کشور got talent' یعنی استرالیا's Got Talent, تایوان,'s Got Talent و…. نشان می دهد که باید برای خوشحال به ارائه 'بعدی سوزان بویل'.

من به یاد داشته باشید خواندن اظهارات سال گذشته در You Tube که مردم ترک کرده بود پس از گوش دادن به سوزان بویل برخی از خوب بودند اما برخی از نظرات بسیار شخصی و معنی ذکر در مورد ظاهر اما به چه معنی است به صنعت موسیقی به عنوان یک کل ؟

وقتی دیدم سوزان بویل انجام در سال گذشته واکنش فوری من بود به می گویند اگر او می تواند آن را انجام دهد, پس از آن من می توانم. من فکر می کنم که این به نوبه خود از وقایع به ما داده است, حتی اگر آن است که تنها تعداد کمی از مردم خوش بینانه امید که قادر به انجام چیزی است که آنها باید تنها در مورد خواب.

به دلیل وجود تعداد بسیار اندکی از زنان که آن را به ستاره شدن در این راه من می توانم آن را ببینید ساخت تفاوت زیادی به هر چیزی. به عنوان طولانی به عنوان شرکت کنندگان که از طریق رسیدن به شخصیت قضات مرحله به عبارت دیگر انجام در مقابل افرادی مانند Simon Cowell, دنی مینوگ, Amanda Holden پیرز مورگان و دیگران را خوب صدای آواز سپس من شخصا don't مشاهده هر گونه مشکل با آن است.

این اجازه می دهد تا به تهیه کردن به مخاطبان گسترده تر گروه سني مسن تر که بودجه لازم برای خرید هر آنچه که نشان می دهد تولید کنندگان تصمیم به ایجاد بازار جدید خود را, چند میلیون دلار ،

برای من نیز این پدیده و من هم امتحان برای یکی از نشان می دهد با موفقیت به اتمام دور اول اما بی نقص و بی مهارت اصلی قاضی's استماع است. آه! شما زندگی می کنند و یاد بگیرند.

من ممکن است هرگز تلخ و شیرین طعم و مزه از محل موردتوجه وتماشای عموم از موفقیت در چنین نشان می دهد اما ای کاش کسانی که برای رسیدن به رویاهای خود بهترین است.

برای خودم من همچنان به خواندن و رویاهای من به حقیقت میپیونده. هرگز در یک میلیون سال بود که من فکر می کنم که من تا به حال شانس خود را برای انجام این مرحله از رویال آلبرت هال در لندن و یا برای که ماده من همیشه فکر می کنم که من قادر خواهد بود برای رسیدن به ارتفاعات بلند آواز بالا c نوک در لحن. هر دو از این رویاها به حقیقت میپیونده برای من در ماه مه این سال است.

یکی از تفاوت من می خواهم به اشاره است که در رویال آلبرت هال مخاطبان خواهد بود پر از دوستداران موسیقی و نه فقط مردم که می خواهند به خود را در تلویزیون booing و jeering در افراد در یک مرحله تلاش به بهترین خود را.

[ad_2]

Leave a Comment