Posted on: جولای 14, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

حتی با افزایش استفاده از ایمیل و اینترنت مردم هنوز هم انجام کسب و کار با گوشی. در بسیاری از کسب و کار تلفن, فروش هستند به سادگی بهترین راه برای دریافت در درب معرفی یک محصول و یا طبقه بندی یک چشم انداز جدید. در حالی که همه ما گفته شده که به ‘لبخند و شماره گیری” یا ” شماره گیری برای دلار زیر راهنمایی اضافه کردن برخی از گوشت به آن استخوان و کمک خواهد کرد که شما خود را افزایش بهره وری و افزایش نرخ تبدیل خود را.

چه کسی در حال تماس با شما?

بسیاری از کسب و کار خرید لیست از مردم به تفکر است که فقط “خارج وجود دارد” بهترین راه برای ایجاد کسب و کار. اما برای بسیاری از کسب و کار تاسیس شده — و در واقع بسیاری شروع به یو پی اس-بهترین راه برای به دست آوردن کسب و کار جدید خود را به درخواست مشتریان فعلی/اطلاعات تماس برای ارجاع. پس از همه آنها در حال حاضر می دانیم کار خود را.

مردم خوب می دانند مردم خوب است. تماس با مشتریان در حال حاضر در حال خدمت در بررسی بر روی آنها یادآوری آنها را از انواع خدمات شما را ارائه می دهند (زمین) و به آرامی آنها را به “ما را نگه دارید در ذهن اگر کسی که می شناسید می تواند با استفاده از سطح خدمات ما ارائه می دهیم”. و البته اجازه دهید آنها را می دانم که “اگر وجود دارد هر چیزی که ما می تواند برای شما انجام دهد در آینده لطفا با ما تماس بگیرید”.

ارزش محصول یا خدمات شما

فروش از طریق تلفن دشوار است. به یاد داشته باشید برای اکثر خدمات کسب و کار شما در حال گرفتن در درب خود را با تماس بگیرید, نه مهر و موم معامله. اما ما اغلب احساس می کنم مانند فشار برای اثبات خودمان شروع کنیم هاوکینگ تخفیف و فروش ویژه و وعده و فقط برای به دست آوردن این حق را برای ارائه یک پیشنهاد. با استفاده از این روش صرفهجویی اگر در همه. اعتماد به نفس است که اگر چشم انداز خواهد شد “فقط به شما زمان برای بررسی/تحلیل/نقد و بررسی/و غیره شما اعتماد به نفس آنها خواهد بود خوشحال با آنچه شما می توانید انجام دهید برای آنها است.” اصلا به فروش محصول خود را کوتاه.

بله, آن را به عنوان آسان در چشم انداز به عنوان ممکن است به ملاقات و یا ارائه یک نقل قول. اما شما باید چیزی از ارزش و “مردم ارزش آنچه را که آنها برای پرداخت و پرداخت هزینه برای آنها چه ارزش”. پیشرو با تخفیف ارزان محصول خود را و می تواند در سراسر آمده به عنوان ناامید. ایستادگی. ارزش محصول خود را. که ما منجر به…

می دانم که زمین خود را

این ممکن است به نظر می رسد اما می دانم آنچه شما در حال رفتن به می گویند قبل از اینکه شما می توانید تماس بگیرید. چه هدف شما این است برای تماس ؟ شما با قرار دادن یک اشکال در گوش خود را بنابراین شما در حال بالا از ذهن باید یک پتانسیل ارجاع در سراسر تماس گیرنده ، شما در حال ترویج یک سرویس خاص و یا محصول جدید? شما فقط چک کردن ؟ در حال تماس با شما به دنبال در یک برآورد?

دانستن هدف خود را کمک خواهد کرد که شما را در داخل و خارج. دانستن زمین خود را کمک خواهد کرد که شما اعتماد به نفس و آماده شده است.

فروش بسیاری از افراد نوشتن یک مینی اسکریپت فقط با نکات اصلی برای هر نوع از تماس آنها را فقط به طوری که آنها می توانید یادآوری خود را به ماندن در کار و سوال مهم. چه کسی می خواهد به یک ساعت از تماس ها و پیدا کردن آنها انجام شده چیزی جز یک ساعت از چیت چت ؟

قدرت ساعت

را انتخاب کنید یک زمان و یک محل که در آن شما می توانید تماس های خود را بدون حواس پرتی. تنظیم یک تایمر برای یک مقدار مجموعه ای از زمان به بیش از 50 دقیقه. تماس های خود را. خاموش کردن صفحه نمایش کامپیوتر. اجازه تماس های دریافتی رفتن به پست صوتی. صبر کنید برای یک میان وعده است. به سادگی تماس.

زمانی که تایمر خاموش می رود. توقف.

شما ممکن است بیش از یک ساعت قدرت در روز است. با برخی از کسب و کار با این نسخهها کار خوبی برای سعی کنید چشم انداز در صبح و در شب. سعی کنید به برنامه ریزی برای بیش از چهار ساعت قدرت در یک روز. نگه داشتن خود را تازه متمرکز و با انگیزه به عقب می آیند و آمار آن دوباره روز بعد با شکستن زمانی که تایمر خاموش می رود بدون توجه به آنچه. شما آن را سزاوار.

پایان تماس فقط آغاز است

پیگیری تماس های خود را با توجه داشته باشید از لطف به خصوص اگر آنها اشاره شده کسی به شما. اگر شما آنها را انگیزه ای شامل آن با یادداشت یا نامه ای و ارسال آن را بلافاصله.

اگر شما انتخاب می کنید به پیش از چاپ کارت با تشکر از شما, شما باید, حداقل, دست, ثبت نام توجه داشته باشید. اضافه کردن یک شخصی, دست نوشته توجه داشته باشید به یک نامه تایپ شده است همچنین لمس خوب.

اگر شما هر گونه دیگر وعده از خدمات منابع شبکه و…. نگه داشتن خود را وعده. هیچ چیز می گوید: خوب کسب و کار مانند زیر را از طریق. صداقت نژاد صداقت. اجازه دهید آن را با شما شروع!

[ad_2]

Leave a Comment