Posted on: جولای 12, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

هدف شامل تنظیمات خاص و قابل اندازه گیری و اهداف زمان هدفمند است. در یک سازمانی یا کسب و کار بافت آن را ممکن است یک ابزار موثر برای پیشرفت با تضمین این که شرکت کنندگان به وضوح آگاه از آنچه از آنها انتظار می رود اگر هدف این است که برای به دست آورد. در سطح شخصی تعیین هدف یک فرایند است که اجازه می دهد تا مردم را مشخص و سپس کار به سمت اهداف خود – اغلب مالی و یا حرفه ای مبتنی بر اهداف. تعیین هدف یک جزء اصلی از توسعه شخصی.

اهمیت نوشتن هدف خود را!

تعیین هدف واقعا بسیار موثر تر زمانی که مراحل خاص یکپارچه با نوشته قاب زمان و تاریخ به سند تفکر ما. واقعیت: نوشته شده اهداف روشن فکر objectify توانایی های بالقوه خود و تقویت تعهد است. یکی دیگر از راز افراد موفق این است که آنها خود را نگه اهداف نوشته شده است

قابل مشاهده و بررسی آنها روزانه. یکی از معروف مطالعه از دانشگاه ییل در سال 1953 گفت که 3 درصد از دانشگاه ییل فارغ التحصیلان که به اهداف نوشته شده بود به ثروت سال بعد از دیگر 97 درصد از کلاس ترکیب شده است.برای تقویت مطالعه انجام شده توسط دانشگاه ییل l خواندن یک کتاب به تازگی با عنوان “نگاه به درون و یا بدون انجام” توسط تام بای. با توجه به Mr خلیج دانشکده کسب و کار هاروارد انجام یک مطالعه بر روی وضعیت مالی خود را به دانش آموزان 10 سال بعد از فارغ التحصیلی و متوجه شد که:

– به عنوان بسیاری از 27 درصد از آنها نیاز به کمک های مالی.

– عظیم 60 درصد از آنها زندگی می کردند به چک چک.

– تنها 10 درصد از آنها به راحتی زندگی می.

– و تنها 3 درصد از آنها از نظر مالی مستقل است.

این مطالعه همچنین نگاه تعیین هدف در بر داشت و جالب این همبستگی.

– به 27 درصد که مورد نیاز کمک های مالی به هیچ وجه هدف تنظیم روند در زندگی خود را.

– 60% که زندگی چک به چک به حال اساسی بقا اهداف;مانند مدیریت برای زنده چک چک.

– 10% که زندگی راحتی داشتند اهداف کلی. آنها فکر می کردند که می دانستند که در آن قرار بود که در پنج سال آینده.

– 3% بود که از نظر مالی مستقل تا به حال نوشته شده است از اهداف و مراحل مورد نیاز برای رسیدن به آنها.

بله نتیجه این مطالعه به نظر می رسد کمی بیش از حد کامل است ولی l نیستم تعجب در مفهوم کلی. در تجربه شخصی زندگی من در یک قتلگاه تا l شروع به تعیین اهداف و ارسال آنها را به عنوان به خوبی به عنوان برنامه ریزی روز من که با l آغاز شده تا شاهد بهبود قابل توجه و موفقیت در زندگی و خانواده. سپس بدون تعیین هدف, l مشغول به کار بود و بیشتر و کمتر در ازای تلاش من. چرا ؟ جواب ساده است! هیچ جهت و تمرکز.

من درک می کنم که چرا شما می خواهید به اهداف خود را بنویسید.نوشتن اهداف به نظر می رسد بنابراین ساختگی.خیلی پیش پا افتاده است.شما فکر می کنم که این کار ممکن است خوب برای کسی که کمتر هوشمند – بسیار کمتر فردی است اما نه برای شما.

که آنچه l استفاده می شود به احساس. برای سال احساس کردند که راه و سرگرم کننده ساخته شده از هر چیزی از تفکر مثبت قدرت شخصی و یا کمک به خود. پس از آن تقریبا تصادف, l تصادفا بر روی دیل کارنگی چگونه به پیروزی دوستان و مردم نفوذ برنامه و تغییر راه l فکر خود کمک کند.

اگر تعیین هدف می تواند کار را برای دانشکده کسب و کار هاروارد فارغ التحصیلان نباید این کار را برای شما بیش از حد ؟ و اجازه دهید من زنده شما را با این نقل قول توسط جوزف آدیسون “هیچ چیز وجود دارد که ما دریافت می کنیم با خیلی بی میلی به عنوان مشاوره”.

[ad_2]

Leave a Comment