Posted on: جولای 18, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

یک صبح بهار زیبا در انتظار شما در راه رفتن و نشستن بر روی نیمکت در باغ گوش دادن به آواز پرندگان از هر درخت. آنها چه غوغای در مورد ؟ شما آه آنها به عنوان جیک جیک-پچ پچ دور. ناگهان قرمز زیبا سینه رابین زمین در یک اندام درخت نزدیک و شما تماشای آن را به عنوان آن را در حال تماشای یک حشره روی برگ – ناگهان پرنده کوچک است ربوده اشکال در منقار خود را بالا و به دور آن می رود. رفتن به تغذیه نوزادان خود را? شما بخواهید آن را به عنوان مگس دور.

پرندگان موجودات با شکوه. روزمره شما نشستن در همین باغ و شما گوش دادن به پرندگان به عنوان آنها تمایل به جوان خود را در لانه پنهان در درختان در باغ خود را. آیا شما تا کنون در نظر گرفته تماشای پرنده به عنوان یک سرگرمی ؟ آیا شما را به خود جلب و آنها را در هر راه است ؟ چقدر شما در مورد گونه های مختلف از پرندگان ؟ چه نوع زندگی در باغ خود را? که در آن آنها بروید هنگامی که از آن باران و برف و یا برف? چگونه می توانم آنها ساخت لانه خود و آنچه آنها ساخته شده است ؟ بی پایان به سوالات مانند این می تواند منجر به بی پایان داستان ایده های در حال انتظار برای کشت توسط شما نویسنده.

لانه اغلب حمله توسط حیوانات دیگر. چگونه مادر خود را محافظت تخم مرغ و یا جوجه های جوان? پیدا کردن پاسخ به این سوالات و انجام تحقیقات کمی هموار راه را برای کودکان فوق العاده کتاب غیرداستانی یا یک کتاب عکس.

شما بازدید از این باغ هر روز صبح آب و هوا اجازه. اورسن اسکات کارت نمی توانستم آن را گفت بهتر از این: “همه پیاده گذشته یک هزار ایده در هر روز است. خوب نویسندگان هستند که پنج یا شش نفر از آنها را. اکثر مردم نمی بینم هر.” یک پیاده روی در باغ یا جنگل و یا حتی در حیاط برای چند دقیقه در هر روز یک انبار به صورت داستان و مقاله از همه نوع – حتی شعر. ضبط صداها و بوی بهار صبح یک دستور آبدار برای غیرداستانی مقاله در باغبانی و یا یک محیط دوست داشتنی صبح بهار خود را برای هروئین در خود داستان رمان و یا داستان کوتاه.

پیدا کردن یک خانه برای داستان خود را در مورد پرندگان. وجود دارد تعداد زیادی از کودکان نشریات است که انتشار داستان در مورد حیوانات. وجود دارد دیگر حیوانات مجلات که قبول مواد از مترجمان آزاد – از آن زمان به انجام مشق شب خود را. مطالعه بازار شما مایل به زمین و سپس ارسال کنید. دانستن اینکه چه چیزی مجله مناسب برای داستان خود را کلیدی برای انتشار خود موفقیت است. برخی از مجلات درخواست یک query – از دیگران درخواست کامل مقاله.

اگر شما نیاز به قلم مو رنگ کردن در مقاله قالب بندی یک کتاب است که سزاوار به عنوان خوانده شده است قالب بندی & ارسال مقاله خود را با چاک Sambuchino از نویسندگان هضم کتاب. در هنگام ارسال مقاله خود را شما می خواهید آن را به عنوان در کنار ایده آل به عنوان آن می شود و این کتاب شما را راهنمایی خواهد کرد هر چند پروسه.

نگاهی به پیاده روی امروز – نگاهی به نوت بوک و قلم با شما و نشستن و گوش دادن. نوشتن چیزهایی که شما شنیدن آنچه که شما می بینید بو و چگونه سریع, سرد, صبح بهار برگ کوچک prickles از سرما برجستگی های بالا و پایین بازوها و پاها. به یاد داشته باشید – شما تنها در این باغ و آن را تا به شما برای نشان دادن خوانندگان خود را با این همه — در غیر این صورت خود را از کلمات بی معنی است. کلمات خود را باید برای انتقال به خواننده که شما وجود دارد یا وجود داشته اند – و می دانم آنچه شما می بینید بو و احساس.

خوانندگان می توانید حق را از طریق شما – اگر شما چیزی را که باور یا واقعی پس از آن که لحظه ای آنها را متوقف خواندن.

ضبط و یافته های خود را کمک خواهد کرد زمانی که شما شروع به نوشتن است.

انجام یک کمی اساسی پژوهش حاضر در مورد پرندگان. پیدا کردن که شما ممکن است با صحبت کردن برای یک مصاحبه است که می توانید پاسخ برخی از ‘پرنده’ سوالات. هنگامی که به نقل از کسی مطمئن شوید که شما اجازه نوشتن برای چاپ نقل قول خود و برای خود داستان و یا مقاله است.

اگر شما نیاز به کمک اضافی پیدا کردن ایده های شما ممکن است سعی کنید این کتاب: چگونه به اشفتگی فکری موقتی و توسعه داستان بسیار جذاب ایده های. آن را بیش از حد ممکن است دستور از نویسنده هضم کتاب. اگر شما به دنبال راه های جدید برای تولید نوشتن ایده های این کتاب برای شما مناسب است.

این می رود بدون گفت هر چند که تمام ایده های خوب موجود در کتاب – آنها همه در اطراف شما. شما فقط نیاز به یک ایده خوب هنگامی که شما یک.

اگر شما در آشپزخانه, پوست پرتقال – شما می توانید بوی طراوت و یا طعم و مزه آن tartness/شیرینی به عنوان آن را وارد دهان خود را? چگونه آن را احساس به عنوان شما نزول دندان های خود را به آبدار مرکز هر قطعه ؟ پوست کندن یک پرتقال و مزه آن را بسیار برای تولید ایده های اما فرض کنید شما می خواهید خود را به آب پرتقال از پرتقال? شما می توانید توضیح دهید که چگونه شما می خواهم به انجام این کار ؟ و چرا ؟ چه تفاوتی در فروشگاه خریداری شده و تازه فشرده?

نویسندگان حرفه ای به دنبال نوشتن ایده ها در مسائل پشت از مجلات و دیگران اشفتگی فکری موقتی برای ده یا پانزده دقیقه نوشتن هر چیزی که به ذهن می آید – آنها پیدا کردن یک ایده در نوشته و رفتن از وجود دارد.

فرمان نوشتن است که یکی دیگر از راه های مطمئن برای گرفتن ایده های خود را جریان آب. سعی کنید Googling “فرمان نوشتن” و ببینید چه چیزی شما آمده تا با. را انتخاب کنید یکی از شما راحت هستید و شروع به نوشتن – ببینید که در آن داستان به پایان می رسد.

به عنوان شما راه رفتن در گذشته آن هزار ایده های داستان هر روز’, رسیدن و پنج یا شش و آنها را تبدیل به یک مقاله در یک داستان یا حتی یک شعر. جهان شما زندگی می کنند در انبار خود را از نوشتن ایده ها. مردم شما در اطراف روزمره می تواند به شما ارائه می دهد بزرگ نوشتن ایده ها.

شاید یکی از بانوان که در مراسم کلیسا خود را از سرطان پستان است و ترمینال با تنها چند ماه به زندگی می کنند. فرض کنید او دارای فرزند است. اگر او حاضر است برای درخواست مصاحبه برای پیدا کردن چگونه او دستگیره حال بیمار چگونه خانواده او است و دست زدن به آن و پیدا کردن همه چیز شما می توانید در مورد سرطان او شده است – این است که ساخت یک انسان علاقه داستان در اینجا. به عنوان یک ماده در واقع, وجود دارد, چند داستان از امکانات اینجا.

بی شماری ایده های بسیار که در آن – در هر چیزی که شما می بینید و هر روز انجام دهید. بسیار شامپو استفاده می کنید می تواند یک داستان مخفی – فقط خواندن مواد و انجام تحقیقات کمی برای دیدن اگر مواد تشکیل دهنده می تواند مضر باشد اگر بلعیده است. دریافت ایده ؟

وجود نشریات متعدد برای نویسندگان است که ارائه مقالات در فقط در مورد هر جنبه ای از نوشتن. شاعران و نویسندگان, writer’s Digest Magazine, Southern نویسنده و نویسنده مجله چهار است که در چاپ فرم.

Firstwriter.com/ یک وب سایت منحصر به فرد ارائه می دهد که مشاوره و تشویق و الهام در حالی که کمک به شما دریافت منتشر شده است.

بودجه برای نویسندگان در http://www.fundsforwriters.com/ یکی دیگر از منابع با ارزش برای نویسندگان.

WritingWorld.com بهترین سایت یک انبار از راهنمایی در مورد چگونه برای تبدیل شدن به یک بهتر نویسنده منتشر کنید و پیدا کردن نوشتن بازار.

شما را در نوک انگشتان خود را یکی از بزرگترین انبار از نوشتن ایده ها فقط در حال انتظار برای افتتاح و مورد استفاده است.

استفاده از آن…

[ad_2]

Leave a Comment