Posted on: ژوئن 16, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

“شما خوب… شما ازدواج یک مرد سفید!”

که واقعی نقل قول که یکی از اعضای هیات ما (یک زن) به تازگی شنیده از یکی از خاله او. ظاهرا عمه اش فکر می کردم که او تا به حال به خوبی انجام می شود از نظر مالی و یا اجتماعی است چرا که او می خواهم ازدواج در خارج از مسابقه است. ما فکر کردیم که مفهوم آن چیزی است که به سادگی به حال برای کاوش – به خصوص از تاپیک بسیار وزوز در مورد زنان سیاه و سفید نیست ازدواج در جامعه امروز!

در این پست ما می خواهم برای کشف ایده hypergamy یا “ازدواج کردن” آن را به عنوان معمولا شناخته شده و چگونه این اسطوره کست منفی سایه در بین دوستیابی جامعه است. به خصوص در بین زنان و مردان سفید. این غم انگیز است که در سال 2014 هنوز هم وجود دارد یک ننگ است که زنان سیاه و سفید را انتخاب کنید به ازدواج با مردان سفید پوست به منظور صعود اجتماعی و اقتصادی نردبان. به جای تمرکز بر بنیاد عشق به عنوان وسیله ای برای ازدواج و مردم همچنان به شریک کلیشه نسبت به همسرم. و سیاه و سفید زن/مرد سفید ترکیب همیشه طول می کشد فشار از بررسی برای برخی از دلیل.

اول, اجازه دهید بحث در مورد اینکه چرا این مفهوم مالی و یا دستاوردهای اجتماعی به عنوان یک نتیجه از ازدواج میان نژادی بین سیاه و سفید مردان کاملا مضحک است. هر چند این لزوما یک آمار به بحث زنان در حال حاضر حداقل به احتمال زیاد تمام زنان به ازدواج است. با توجه به آخرین آمار 25 درصد از ازدواج ها در سال 2010 بودند ، اما سیاه نیست صلیب رنگ شکاف تقریبا به اغلب. اگر زنان سیاه رانده شدند با انگیزه های نهان به ازدواج خارج از مسابقه و پس از آنها خواهد بود رقابت خود را سیاه همتایان مرد در ازدواج میان نژادی بخش. به عنوان یک ماده در واقع در میان تمام زنانی که ساخته شده تا 8.4 درصد از کل بین نژادهای مختلف ازدواج در سال 2010 آنها تشکیل شده یکی از کمترین تعداد کلی.

برخی از آمار می گویند که 43 درصد از زنان بین سنین 30 و 34 هرگز ازدواج کرد. این رقم نیز شبیه به درصد از زنان مجرد در میان سایر نژادها به جز برای زنان است. آنها به سادگی نمی دوستیابی یا ازدواج سر به اندازه کافی به حتی متهم از ازدواج ، ما قطعا نمی گویم که یک چیز خوب است; ما فقط بیان حقایق است که به نظر می رسد به کم ارزش کردن اسطوره است.

بعد دقیقا “ازدواج کردن” زمانی که فیلم زنان در حال لذت بردن از موفقیت های بیشتر از همیشه قبل از امروز? جامعه سیاه و سفید در حدود 850 میلیارد دلار به صرف و زنان کنترل 62 درصد از این پای. در اینجا یکی دیگر از جالب factoid: نسبت زنان به مردان در سیاه و سفید کالج ها 7 به 1. آن را سخت به این استدلال که زنان به دنبال نژادی دوستیابی برای افزایش مالی یا اجتماعی جدول رده بندی در جهان است که به نظر می رسد انجام این کار خوب خود را.

امروز سیاه زن با تحصیلات خوب مالی انجام می دهند و او حتی نمی دوستیابی خارج از مسابقه اغلب به اندازه کافی به درک که ازدواج کردن. به طوری که حتی نباید چیزی از نگرانی در زمانی که فکر کردن در مورد نژادهای دوستیابی به عنوان یک گزینه قابل دوام. سیاه زنان فقط باید چشم پوشی از این نوع صحبت و انجام هر کاری که حس می کند برای آنها چرا که آنها هستند که در صندلی راننده از زندگی خود را. و بدون جرم به نسل های قدیمی تر مانند تصویب عمه دوست ما اما که کهنه نوع تفکر موظف است به مرگ به عنوان سیاه و سفید زنان همچنان به رشد.

[ad_2]

Leave a Comment