Posted on: ژوئن 26, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

بیمه اتومبیل با SR22 یا FR44 تشکیل پرونده مورد نیاز است در اکثر متحده یا DWI DUI رانندگان است. این نوع از بیمه ماشین طراحی شده است برای دیدار با پوشش و دیگر الزامات خاص برای هر دولت است. SR22 و FR44 هستند نام فرم استفاده می شود به سند و ارائه (فایل) اثبات بیمه نمایند…. این است که اغلب در آخرین مرحله قبل از محکوم رانندگان دست آوردن مجدد مجوز خود را. روند مشابه در همه جا با برخی از تفاوت در چند متحده است.

هر مقننه دولت تعیین الزامات مربوطه گروه از وسایل نقلیه موتور اداره روند. در سال 2007 و 2008 فلوریدا و ویرجینیا شروع به جدا محکومیت DUI با استفاده از فرم FR44 به طور انحصاری برای آنها در حالی که حفظ SR22 فرم برای تمام دیگر در معرض خطر رانندگان است. این FR44 سازگار سیاست شامل 300.000 دلار مسئولیت محدود در فلوریدا در حالی که آن SR22 نیاز به $30,000. در ویرجینیا است 100.000 دلار برای FR44 و 50.000 دلار برای SR22. تگزاس افزایش آن مسئولیت مورد نیاز خود را برای DWI رانندگان در سال 2011. از سال 1980 مادران علیه رانندگان مست (MADD) به ارمغان آورده است این موضوع را به خط مقدم و ایالات متحده در پاسخ به طور مداوم انجام می دهند بیشتر برای جلوگیری از نوشیدن و رانندگی.

یکی دیگر از روند در جهت بازدارندگی پدید آمده است با توجه به تنبل اقتصاد به دلیل شدید اجرای. شهرداری ها و دولت ها با کاهش درآمد به شدت به دنبال درایور برای جمع آوری جریمه ها و هزینه های. اداری اضافی و اختصاصی (بیمه) مورد نیاز به منظور افزایش بازدارندگی خواهد شد به احتمال زیاد همچنان توسط بسیاری متحده است. زمان قابل توجه تفاوت بین برخی از کشورهای بزرگ شامل کالیفرنیا و فلوریدا داشتن 3 سال پذیرش دوره و تگزاس 2. New York, کارولینای شمالی, دلاور, کنتاکی, مینه سوتا, New Mexico, اوکلاهما و پنسیلوانیا نیاز نیست FR44 یا SR22 در دسترس نباشد. پیدا کردن الزامات دقیق که در آن شما زندگی می کنند بسیار مهم در امنیت یک سیاست برای مجوز بازگشت.

فلوریدا و ویرجینیا تنها دو کشور است که نیاز به FR44 بیمه برای DUI رانندگان می برد موفقیت های زیادی از این برنامه است. برای تعدادی از دلایل معلوم می شود که FR44 بیمه اتومبیل است و سود برای همه از جمله policyholder. همه کشورها باید با 0.08 درصد الکل خون خود را به عنوان استاندارد حد قانونی. به همین ترتیب FR44 بیمه برای DUI رانندگان ممکن است تبدیل به یک استاندارد برای همه کشورها با توجه به موفقیت آن در فلوریدا و ویرجینیا است.

بیمه اتومبیل از هر کجا که شما زندگی می کنند با هر یک DUI DWI FR44 یا SR22 بسیار مشابه است. اما تفاوت مهم در گرفتن مجوز خود را ابقاء و چقدر به شما پرداخت. نگه داشتن در ذهن نیازهای اغلب تغییر برای محکوم رانندگان است. آگاه و مستقل عامل بیمه دارای مجوز در دولت خود را می تواند توضیح دقیق الزامات مورد نیاز است و چه مقدار از آن هزینه خواهد شد. همین عامل می تواند شروع روند تکمیل اتصال و ارسال درخواست به شرکت های بیمه. این SR22 یا FR44 شکل است که معمولا تولید در نقطه ای از فروش و ارائه صورت الکترونیکی به عنوان مورد نیاز است در فلوریدا. یک کپی تکراری می تواند به طور کلی با توجه به متقاضی آورده و به راهنمایی و رانندگی به منظور تسریع مجوز بازگشت.

[ad_2]

Leave a Comment