Posted on: می 23, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

جدید وجود دارد گرفتن عبارت که من شنیدن در “خیابان.” آن است که “بیش از حد جوان به بازنشستگی بیش از حد قدیمی به rehire.” آن است که کامل و مطلق مزخرف! در اینجا برخی از چیزهایی که شما می توانید انجام دهید اگر شما یک مادر اجرایی برای اطمینان از که شما خواهد بود rehired خیلی بیشتر به سرعت در حال.

1). آنها را باور نمی کند. رسانه ها باعث می شود پول خود را با ترس. به غیر از یک مشتری که گذشت و یکی که یک بیماری ترمینال من تا به حال هرگز یک مشتری که بعد فورا رفت واز استخدام, شروع یک کسب و کار و یا در یک مورد برنده قرعه کشی! و این که بیش از 30 سال از کمک به مردمی با حرفه خود. که خیلی خوب نمونه ای از کار مردم از طریق رونق و رکود است. یکی از مشتریان موفق شد 70 و بسیاری از آنها شده است در 60. عبارت است از کود. شما بیش از حد قدیمی برای re-استخدام.

2). مشورت کنید. بله هر کس یک مشاور. اما شما باید مهارت های منحصر به فرد است که کسی می خواهد حتی اگر آن است که در قیمت پایین و تنها برای چند هفته در اینجا وجود دارد. مشاوره را در کمی پول نقد و نگه داشتن نام خود در خارج وجود دارد و همچنین احتمالا منجر به یک موقعیت به طور منظم.

3). Don’t stop به دنبال. دلسرد می کنید دلیل این که شما هر چیزی یافت نشده. جری Seinfeld هو شد اولین بار بر روی صحنه است. والت دیزنی رد شد برای یک وام بانکی را دوباره و دوباره. اینشتین در نظر گرفته شد توسط معلمان خود را به تقریبا تکامل غیر فعال است. نگاهی به شهرت و موفقیت هر یک از این افراد تا به حال. شما هم موفق خواهد بود اگر شما را نمی دهد تا به دنبال.

4). چیزی را انجام دهید! آیا نشستن در اطراف تماشای idiot box و افسرده. شبکه. داوطلب. اعمال می شود. پژوهش. انجام کارهای عجیب و غریب. مشورت کنید. ورزش. آموزش. اما آیا چیزی در هر روز کاری است. اگر شما در حال کار در چیزی پرداخت شده یا پرداخت نشده شما را شادتر انسان است.

5). به عنوان جوان به عنوان امکان پذیر است. اگر صورت خود را نمی خواهد به شما خیانت رنگ مو خود را. باید حداقل یک یا دو مناسب است که به عنوان به عنوان امکان پذیر است. راه رفتن و صحبت کردن با قدرت. ورزش منظم حتی اگر آن را دشوار است. نگه داشتن موهای خود را به خوبی برش و مدل دهید. نگاه شسته و رفته و مرتب به عنوان شما می توانید. سالخوردگان اغلب اجازه دهید خود را بروید. کار از مردم (بدون در نظر گرفتن سن) هستند و به خوبی مرتب شده و به روز.

6). داوطلب در یک شرکت است. وجود ده ها شروع یو پی اس و شرکت های دیگر که دوست دارم به شما. آنها فقط نمی تواند به شما پرداخت برای کار خود را. که خوب است. داوطلبانه خود را حرفه ای خدمات شما را چندین فرصت برای به دست آوردن کار. یک). این شرکت می تواند در پیدا کردن شما بسیار ارزشمند است که آنها پیدا کردن پول به استخدام شما. b). آنها می تواند تامین می شود و شروع به شما پرداخت. c). شما ممکن است دیدار با کسی که در این دوره از کار به صورت رایگان است که می خواهد شما برای پرداخت. d). شما به دست آوردن مهارت های جدید و تجربه است که ممکن است شما کار.

کلید موفقیت در این است که وجود دارد نمی شود تمام وقت. صرف چند ساعت در هفته به کار داوطلبانه کار حرفه ای خود را در سود شرکت چند ساعت در هفته به سمت داوطلبانه با سازمان جامعه و بقیه هم به جستجوی کار خود را.

چگونه می توانید از این آغاز شده است ؟ پیدا کردن یک شرکت است که شما می خواهم برای کار با و چت با مدیر عامل و یا دیگر اقتدار استخدام. اگر شما می دانید مردمی در این شرکت فقط شروع به “قطع کردن” و پیشنهاد برای انجام این یا آن. کسی که با من یک بار زخم با یک کار.

7). دریافت کمک. وجود دارد بسیاری از گروه های کوچک از مدیران که در آن شما می توانید تبادل ایده ها و کار منجر. انتقال مربی با تجربه در جمعیتی خود را می تواند تمام تفاوت در جهان است. دیگران ساخته اند که انتقال به یک موقعیت جدید خود را در 50 یا 60 می تواند به شما راهنمایی و مشاوره. وجود دارد مقدار زیادی از کمک در خارج وجود دارد اگر شما به سادگی رسیدن.

8). نگاه خود اشتغالی. شرکت های بزرگ دایناسورها هستند. بخش عمده ای از تولید ناخالص داخلی تولید شده توسط کسب و کارهای کوچک. در حالی که سرمایه بسیار مفید است بسیاری از شرکت ها شروع کرده اند در رشته کفش از جمله معدن. آنچه شما نیاز دارید این است که یک ایده خوب و خلاقیت و ابتکار عمل به آن اتفاق می افتد.

شما همیشه می توانید پیدا کردن برخی از nay-sayer4 که sing the blues کنید و سعی کنید برای از خط خارج شدن شما در زندگی است. آنها را نادیده گرفت. در حالی که آنچه آنها می گویند ممکن است از لحاظ فنی درست است این درست نیست از شما. را انتخاب کنید نه به یک آمار برای دولت است. شما بهتر از آن!

[ad_2]

Leave a Comment