Posted on: می 1, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

به نقل از نگرش و نقل قول در مورد اعتماد به نفس ضروری است اعتماد به نفس سازندگان و هدف-دستیابی به محرکها است که کمک به شما در رسیدن به موفقیت است. زندگی نقل قول سخنان ابزار تجارت برای انگیزه بلندگو و کمک به نویسندگان زیرا آنها کمک به برقراری ارتباط مفاهیم پیچیده را به ساده و به یاد ماندنی از قطعات خرد.

در واقع به قول معروف هستند یادآوری از چیزهایی که شما می دانید پیچیده به یاد ماندنی تنظیم بسیار شبیه به ترتیبات گل زیبا روی میز آشپزخانه شما.

شما فقط می توانید آنها را لذت بردن از و به آنها نگاه کنید و یا شما می توانید آنها را به شما الهام بخش به ارتفاع بیشتر از رشد شخصی و پیشرفت. نقل قول اغلب بهترین کار هنگامی که آنها در حال ادا در ساده و قابل فهم زبان به طوری که می توان آنها را مرتبط و به راحتی به یاد زمانی که آنها مورد نیاز است.

نقل قول های مورد علاقه که غرق عمق ذهن ناخودآگاه فرد کمک خواهد کرد که به نوبه خود افکار منفی به یک نگرش مثبت است که پس از آن می تواند الهام بخش ما با اعتماد به نفس است که ما در واقع می تواند انجام است که ما متعهد به.

زمانی که نگرش ما می شود حق ما جهانی کنید. هر هدف ارزشمند ما به تدریج تلاش می تواند کمک هنگامی که بار دریافت کند و اعتماد به نفس پرچم با خواندن فقط حق مثبت نقل قول.

این زندگی گفت: قول کمک به ما در سه ارزشمند راه:

  1. آنها با روشن کردن گرفتاری در تفکر ما. به نقل از یک راه توقف ما در آهنگ های ما و آن زمان که قطراتش ما در صورت, فریاد,, “بیدار شو!” ما ممکن است انجام داده اند نوکر وظایف ما در زندگی روزمره اغلب ما فراموش می کنیم که ممکن است راه های جدید برای شما انجام بیشتر در زمان کمتر. گیر هستیم. عبارت “اما ما همیشه در این راه انجام داده” ترویج می شود به بالا از هر پاسخی که وضعیت موجود مورد سوال است. پاکسازی راه کسانی که گرفتاری یکی از راه های نقل قول در نگرش به ما کمک کند پاک کردن چشم انداز ما.
  2. آنها کمک به حذف blinders ما تا به حال ندانسته قرار داده و بر خودمان. کشاورزان استفاده می شود برای قرار دادن blinders بر اسب به نگه داشتن آنها را از گرفتن منحرف به دنبال یک راه یا دیگری را به عنوان کار روزانه خود را. مردم بیش از حد در طول سال ها آموخته برای قرار دادن در blinders به تمرکز بر روی آنچه تا به حال به آن را انجام داده و به سرعت به عنوان امکان پذیر است و خارج از دفتر. اما کسانی که blinders نگه داشتن ما را از دیدن جدید, روش جدید, روش جدید, روش های افزایش سود و کاهش هزینه. نقل است که کمک به ما با “چشم های تازه” می تواند به ما بوس ما باید برای رسیدن به موفقیت سریع تر است.
  3. آنها به ما کمک کند تمرکز بر آگاهی ما از جایی که هستیم و جایی که ما می رویم. به نقل از نگرش ما یادآوری از “چرا” ما در حال مبارزه برای ایجاد کسب و کار ما بهبود زندگی فرزندان ما صرفه جویی در روابط ما و یا هر یک از تعدادی از شایسته اهداف است. دانستن که ما از کجا آمده می تواند الهام بخش ما; دانستن که در آن ما می خواهیم به باد خواهد به ما انگیزه سعی در نگه داشتن زمانی که تلاش می شود سخت است.

اجازه می دهد که فیلسوفان و نویسندگان در تمام سنین برای به اشتراک گذاشتن عقل خود را در کوتاه و مختصر نقل می تواند کمک به ساخت اعتماد به نفس ما بالا بردن اعتماد به نفس خود و به ما یادآوری می کنند که ما فقط یک قدم دور از دستیابی به رویاهای ما.

Because i’m a guy می تواند به ما در شناسایی آنچه برای ما مهم است — به نقل از خانواده, در, شادی, در ماندگاری ارزش دوستی-همه با هم کار میکنند.

اعتماد به نفس نقل است که تغییر نگرش ما همه جا هستند. آنها می توانند الهام بخش شما در زمانی که شما سوال اگر تلاش خود را تا کنون پرداخت اگر همه کار سخت شما انجام شده است به ارزش قیمت است. و آنها می توان به صرفه جویی در زندگی, پاسخ برای کمک به شما لذت بردن از موفقیت و آرامش و لذت در زندگی است.

[ad_2]

Leave a Comment