Posted on: جولای 16, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

بسیاری از افراد با استعداد از جمله بازیگران گاهی اوقات ناامنی و دغل احساسات یک حس که آنها تقلب نه واقعا با استعداد و خواهد بود “یافت.” اما احساسات مانند آن را می توان منتقل شده به سمت اعتماد به نفس.

این دغل احساسات اتفاق نمی افتد و فقط به بازیگران بی تجربه.

کیت وینسلت اذعان کرده است او گاهی اوقات از خواب بیدار در صبح قبل از رفتن به ساقه و فکر می کند “من نمی توانم این کار را; من تقلب. آنها در حال رفتن به آتش من است.”

او ساخته شده کسانی که نظرات پس از او نامزد جایزه اسکار برای تایتانیک و حس و حساسیت.

میشل فایفر گفت: او می ترسید مردم پیدا کردن که او واقعا بسیار با استعداد است و “آن را تمام شده است بزرگ شم.”

نیکول کیدمن اقرار او اغلب فکر می کند: “آنها در حال رفتن به نگاه در من به آتش من است.” و دان چیدل گفت: در مورد عملکرد او در فیلم “همه من می توانید ببینید که همه چیز من انجام اشتباه است که یک شاهد و یک تقلب است.”

اما این ایده ها و احساسات فقط شدید تر از نسخه های این نوع از شک است که می تواند مفید باشد. اگر شما فکر می کنم شما در حال سقوط کوتاه از آنچه شما قادر به انجام به عنوان یک بازیگر شما احتمالا با انگیزه به نگه داشتن در تلاش برای بهبود.

نگه داشتن خود را با انگیزه و اعتماد به نفس و بدون کشیده شدن توسط غیر واقعی و یا پر از شکوفه ناامنی ممکن است آگاه تر از پاسخ های عاطفی خود را.

یک راه برای انجام این کار است به خواندن مصاحبه و یا نقل قول های بازیگران دیگر شما را تحسین و به دنبال نظرات مانند آنهایی که در بالا. سپس از خود بپرسید اگر شما احساسات مشابه در مورد توانایی های خود را.

صحبت های مت دیمون, Gwyneth Paltrow گفته است: “من فکر می کنم مت مکان بسیار اهمیت بودن یک هنرمند یا یک بازیگر خوب و او را واقعا ضرب و شتم خود را تا به دست آوردن وجود دارد. شما همیشه احساس می کنم مثل او احساس او را سزاوار نیست.”

و دیمون اعتراف کرد: “من فقط هرگز نمی دانید اگر من قصد دارم به آن را بکشید. من وحشتناک قبر نگرانی در مورد خود من توانایی.”

این “قبر نگرانی” و یا تقلب احساسات می تواند تبدیل به بسیار قوی آنها خود محدود نگه داشتن شما را از تلاش برای نقش یا عمق یک شخصیت است که شما واقعا ممکن است قادر به دستیابی به.

یک راه قدرتمند برای مقابله با این احساسات است به استفاده از یک درمان شناختی استراتژی “سوال شواهد” و یا به دقت تجزیه و تحلیل خود را از تفکر و ایده های در مورد اینکه آیا آنها واقعا درست است یا نه.

برای مثال اگر شما برنده یک نقش اما می گویند به خودتان (مانند بازیگران در بالا) است که شما واقعا لازم نیست که این استعداد را از خود بپرسید که یک تولید کننده یا مدیر واقعا چنین مهم تصمیم گیری کسب و کار مانند ریخته گری مبتنی بر صرفا خود را به نظر می رسد بدون در نظر گرفتن توانایی بازیگری خود را?

شما همچنین می توانید بپرسید اگر همسالان خود می گویند همه چیز در مورد کار خود را که حاکی از شما جعلی و یا آنها را به برخی از نظرات که نشان می دهد شما استعداد است ؟ هنگامی که شما احساس می کنید مانند یک تقلب آن است که گاهی اوقات سخت به درک دقیق آنچه که افراد دیگر چیست.

همچنین ممکن است عمیق تر مسائل مربوط به اعتماد به نفس و یا ترس از موفقیت است که می تواند کمک به هر یک از ما احساس مانند یک تقلب است. این نوع از مسائل را می توان با مشاوره و با به دست آوردن بیشتر خود آگاهی. خوانده شده در مورد آن بپرسید بازیگران دیگر اگر آنها احساسات مشابه.

و آگاه بودن از کار خود را عینی فراتر از احساسات خود را می تواند کمک کند. نگاهی به آنچه شما واقعا در کلاس بازیگری یا یک عملکرد نه چگونه “ناقص” یا “نامناسب” ممکن است شما در مورد خودتان احساس.

[ad_2]

Leave a Comment