Posted on: آوریل 28, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

توسط: فلورانس Littauer (1991)

ISBN 0-8499-3501-6

کتاب قیمت: $8.99

اگر شما جرات به رویای شما زندگی رویاهای خود را!

آنچه را که بهترین آینده شما می توانید تصور کنید ؟ اگر شما می توانید زمان برای نوشتن یک پاسخ به این سوال شما در راه خود را برای ورود به رویاهای خود را. این منجر خواهد شد که شما به سمت امید و تشویق به موفقیت شخصی. چشمان شما باز خواهد شد به کلید خود را به بهترین آینده همیشه. پس از آن شما خواهد شد دریافت بینش به سمت راه های هیجان انگیز زندگی خود را می توانید تغییر برای بهتر. در حال حاضر غیر حرفهای, جرات, آماده, پوشیدن, تعمیر و به اشتراک گذاری رویای خود را.

نویسنده بیش از بیست و زندگی در حال تغییر کتاب

فلورانس چپمن Littauer است که به خوبی شناخته شده در سراسر امریکا به عنوان یک پویا سخنران انگیزشی و نویسنده پرفروش. او صحبت کرده و انجام سمینارها بیش از سه صد روز از یک سال و بین المللی است. او یک عضو از سخنرانان ملی’ Association سالن از شهرت. او نویسنده بیش از بیست زندگی در حال تغییر کتاب.

چگونه به رویاهای ما

در پنج بخش فلورانس Littauer سهام چگونه به رویاهای ما. او expounds افراد به عنوان نگاه به خلاقیت خود را برای پر کردن نیاز دارد (قسمت اول); چشم پوشی از چیزهایی که کمک نمی گوش دادن به مردم به خواندن کتاب های خوب (قسمت دوم); فصل رویایی (قسمت سوم); آیا شما به دنبال راه های دیگر برای جلوگیری از مشکلات (قسمت چهار); به اشتراک گذاری رویا (قسمت پنجم).

دارای رویاهای خود را

فلورانس Littauer سهام در یک عملی, down-to-earth, طنز و روشنگری شیوه ای. شور و شوق او را برای موفقیت آشکار است که او بیان می کند “شخصیت عزم به رفتن نگه دارید بعد از اینکه تمایل به انجام این کار گذشت.”

Littauer باعث می شود بیانیه های جسورانه به چین خوانندگان با موفقیت کلید. کلمات او در رویاهای شخصی منعکس کننده این که او اعلام کرد “برای تحقق یک رویا آن را به رویای خود را و نه شخص دیگری.” او کلمات کوتاه و عمیق!

نقل قول استفاده می شود برای تاکید. فلورانس با استفاده از ویکتور هوگو کلمات “وجود دارد هیچ چیز مانند یک رویا برای ایجاد آینده است.”

به عنوان خانم Littauer گفتمان او با استفاده از ساده و پاک کردن تصاویر به فاش کردن بینش. کلمات او در مورد شخصی بالقوه منعکس کننده این عنوان او می گوید: “ما تمام دنیا را با یک زمینه خاص و مجموعه ای از پاسخ. ما کمی صفحات خالی در انتظار سرنوشت به نوشتن بر ما.” این کلمات نشان ذاتی ارزش های شخصی در هر یک از ما!

Littauer سهام از داستان های الهام بخش از دستاوردهای زندگی می کند. او صحبت می کند در مورد Lou Ferrigno چالش برای غلبه بر اختلال شنوایی و گفتار موانع برای تبدیل شدن به آقای جهان و در نهایت بازیگران در سریال تلویزیونی ضربه “هالک باور نکردنی.” Ferrigno سهام “من می خواستم به یک بازیگر پس از من دوازده. من گفت: هرگز کسی… “

فلورانس آسانسور حجاب کردن اشتباه مفاهیم با اعلام حقیقت شجاعانه. او آدرس های لازم سعی و کوشش برای تحقق بخشیدن به رویاهای ما گفت: “برای دیدن یک رویا بیا به ثمر طول می کشد تعهد, تعیین, و کار سخت است.”

حیاتی مفاهیم پیشرو به همه رویاهای

فلورانس Littauer بیانگر حیاتی مفاهیم پیشرو به همه رویاهای برآورده شده.

[ad_2]

Leave a Comment