Posted on: ژوئن 15, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

اغلب بزرگترین لذت در زندگی انجام آنچه مردم می گویند شما نمی تواند انجام دهد. وجود شادی و رضایت برای اثبات به دیگران اشتباه و ایجاد زندگی شما می خواهید. و بله, در زمان, یک فرد باید سفر بسیاری از جاده ها برای پیدا کردن خود واقعی طبیعت است. اما من به جرات شما را به آنها نشان می دهد که آنها در اشتباه هستند در مورد شما.

آیا شما اجازه دهید نظرات منفی دیگران بود موانع به رویاهای خود و موفقیت است ؟ شما باید به توافق برسند و با هر کسی که به شما می گوید که آن را غیر ممکن است برای رسیدن به? چرا شما اجازه دهید افراد دیگر تعریف که شما هستند ؟

اگر من فقط یک پیشنهاد به آن است که هرگز به کسی اجازه به شما بگویم آنچه شما می توانید و نمی تواند انجام دهد. این افراد که نمی توانید چیزی را انجام دهند فقط ترس یا داد تا در رویاهای خود است و امیدوار است. همه آنها می خواهند این است که سعی کنید به شما را بیش از حد با شما گفتن که شما نمی توانید آن را انجام دهید. و آن است که همیشه بزرگترین لذت در زندگی برای اثبات آنها اشتباه است.

پس ضربه ذهن مردم و تعجب آنها را به دلیل آن است که زندگی خود را از ایشان نیست. در پایان, آن را در مورد شما و آنچه شما می توانید انجام دهید. زندگی نیز در مورد اثبات این است که همه چیز ممکن است. نشان دادن مردم به آنها اشتباه است که تا بحال یکی از بهترین و رضایت. و هرگز اجازه ندهید فرد دیگری نظر شما تعریف.

زندگی بزرگترین تصور غلط

این یک واقعیت است که بزرگترین لذت در زندگی انجام آنچه مردم می گویند شما نمی تواند انجام دهد. وجود دارد و همیشه خواهد بود افرادی که به زندگی شما و به شما بگویم در مورد چیزهایی که شما نمی تواند انجام دهد. اما این چیزی است که آن را هنوز هم به شما که آیا شما به آنها گوش دهید یا نه. عبارت “من نمی توانم” یکی از بزرگترین تصورات غلط.

“آیا شما فکر می کنم شما می توانید و یا فکر می کنم شما می توانید نیست – حق با شما است.” – هنری فورد

بنابراین نه تنها کلمه “نمی توانم” است چنین زشت ترم اما شما باید آن را طرد از واژگان خود را. طرز فکر و نگرش همه چیز است. هنگامی که شما را به برخی از تنظیمات به چگونه شما فکر می کنم شما شروع به از بین بردن افکار منفی شما به خودتان بگویید. این کمک می کند تا شما ترک آن محل حکومت ترس است. و بعد از آن شما می توانید گام های قابل توجهی به سمت مورد نظر خود را رویایی و نتیجه نهایی.

هر چه خود را بزرگترین لذت

اگر شما مانند من هستند شما حاضر به این باور است که همه چیز غیر ممکن است. و مهم نیست که چه رویای خود را است. هر آنچه در آن است شما می توانید آن را انجام دهید و این بزرگترین لذت در زندگی است. می توان آن را ایجاد یک برنامه جدید و یا یک نوع متفاوت از پروژه و یا راه اندازی یک موجود به یک کشور دیگر و یا گرفتن یک کار بهتر. می دانیم که هر چیزی امکان پذیر است!

“غیر ممکن کلمه ای است که تنها در فرهنگ لغت احمق.” – ناپلئون بناپارت

بنابراین, آن را همیشه به نظر می رسد غیر ممکن است تا زمانی انجام می شود. کلمه “نمی توانم” استفاده شده است توسط افرادی که ترس و پروژه ترس خود را به جهان است. این کار توسط افرادی که نمی توانند گذشته خود را در زمان محدودیت است. آنها را به حساب نمی که اگر با توجه به طرز فکر درست آنها بیش از حد می توانید شروع به تجلی رویاهای خود و موفقیت است.

در عین حال کسانی که مردم ترجیح می دهند برای پیدا کردن بهانه ای به دنبال خواسته های خود را. آنها حتی شروع به آسیب خود را بزرگترین لذت کار خود را از رویاهای خود را به حقیقت می پیوندند. اما چرا مردم چنین چیزی ؟

ترس از دشمن بزرگ

شاید آن است که ترس از شکست و اشتباه و یا خجالت. شاید مردم از ترس از تغییر است. من موافقت می کنم که گام گذاشتن به ناشناخته و یا در نظر گرفتن خطرات آن است که معقول و سالم پاسخ انسان به چنین احساسات. اما وجود دارد هیچ زیبایی بدون تلاش در زندگی است.

بنابراین شما باید به رسمیت شناختن است که ترس شما ممکن است فقط به طور موقت احساسات است. متوجه است که آن را ندارد زنجیره ای وابسته به شما است. شما می توانید حرکت می کند بنابراین شما می توانید مجموعه خود را رایگان. فقط به یاد داشته باشید که شما یک معجزه از طبیعت و تنها نیاز به یک تغییر در ادراک برای دیدن زندگی بزرگترین لذت است.

اما باز هم برای برخی از مردم آن را امن تر به انجام هیچ چیز به جای شروع چیزی جدید. آنها زندگی می کنند در منطقه راحتی خود را و نمی خواهید به سنگ قایق. اما زندگی هرگز آغاز می شود وجود دارد اما نه در پایان از منطقه راحتی خود را. چه غم انگیز جهانی آن خواهد بود اگر همه گوش به کسانی که به گفته آن است که غیر ممکن است به انجام.

بزرگترین لذت در زندگی

بزرگترین لذت در زندگی است به انجام آنچه که باعث می شود شما احساس می کنید بیشتر زنده. اگر مردم می گویند شما نمی توانید یک زندگی خوب و بدون آموزش رسمی انجام آن به هر حال. آنها ممکن است به شما می گویم که وجود دارد بیش از حد بسیاری از بازیگران است. خوب تبدیل شدن به یک بازیگر و اثبات آنها اشتباه است به هر حال.

علاوه بر این افراد ممکن است به شما بگویم که شما باید به مبارزه با آتش را با آتش و باور یک چشم برای یک چشم. سپس با احترام به همه به هر حال. اگر کسی به شما می گوید که شما نمی توانید آن را همه آنها را نشان می دهد آن است که درست نیست. و بسیاری به شما خواهد گفت که شما می توانید پول در چیزی است که شما عشق را به یک خانواده خوب و زندگی اجتماعی و موفق خواهد بود. سپس تمام آن را به هر حال.

“آیا تا به حال کسی به شما بگوید که شما نمی توانید آن را انجام دهید! شما یک رویا, شما باید برای محافظت از آن. مردم نمی توانند انجام چیزی است که آنها می خواهم به شما بگویم: شما نمی توانید آن را انجام دهید. اگر شما می خواهید چیزی به دریافت آن است. دوره!” – نقل قول از فیلم ” در جستجوی خوشبختی.’

حرکت رو به جلو به هر حال

اکثر مردم فکر می کنم که یکی از فریب آمیزی ساده ایده های است که به جلو حرکت کند. در عین حال آن را بسیار راز موفقیت است. شما همیشه باید به دنبال بیت بعدی از زمین و حرکت رو به جلو است. آیا نمی شود فریب خورده و گمراه کننده موانع است که جلوگیری از افراد دیگر و یا آنچه آنها به شما بگویم.

بنابراین اگر شما می توانید آن را به تنظیمات پیش فرض شما خواهد شد حرکت رو به جلو به آنچه که دیگران می گویند غیر ممکن است. و هنگامی که شما حرکت می کند و بعد بی وقفه شما می توانید ساخت جهان شما می خواهید به زندگی می کنند. آن است که بزرگترین لذت در زندگی هنگامی که شما انجام باور نکردنی و رویاهای خود را به حقیقت می پیوندند.

“صرف هر ثانیه از وقت خود را در حال حرکت رو به جلو است. این است که چگونه شما در حال رفتن به دریافت کنید که در آن شما می خواهید برای رفتن است.” – Tom B.

همه ممکن است – بزرگترین لذت

پس هر چیزی امکان پذیر است اگر شما یک چشم انداز روشن مایل به انجام کار و حرکت رو به جلو است. سعی کنید به استفاده از کلمه “نمی توانم” برای یک یا دو روز و جایگزینی آن با “من می توانم.” و ببینید چه اتفاقی می افتد. شما ممکن است نتایج شگفت زده می شود. در هر صورت شما غیر قابل انکار دست آوردن سطح جدیدی از اعتماد به نفس و چه کسی می داند فرصت های جدید ممکن است خود را در حال حاضر.

بنابراین در این جهان وجود ندارد تنها چیزی که می تواند شما را متوقف کند. روز شما احساس می کنید که چشم انداز خود را تعیین هدف و شور و شوق شما را به یک هدف قدرت را در اختیار خود را تبدیل به بی حد و حصر. هنگامی که شما در حفاظت از رویای خود را و حرکت به سمت آن را دائما آن است که بزرگترین لذت در زندگی از آنجا که شما در حال انجام آنچه مردم می گویند شما نمی تواند انجام دهد.

[ad_2]

Leave a Comment