Posted on: جولای 10, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

بیشتر و بیشتر مردم در حال تماس با من این روزها برای خواندن طالع زیرا آنها می خواهند به اجاره نامه های جدید در زندگی است. که اجاره نامه های جدید ممکن است شامل یک مکانی بهتر برای زندگی شروع صفحه اصلی کسب و کار, پول, و یا بازنشسته شوند.

گاهی اوقات آنها فقط بانک مرکزی با منطقه ای که در آن زندگی می کنند مردم کار می کنند و یا مرتبط با خود را برای ماندن وجود دارد بیش از حد طولانی و کیفیت زندگی و یا عدم آن, و آنها می خواهند از طفره رفتن در حال حاضر.

طالع بینی یک چشم انداز خود را پیدا کردن بهترین شهر محل سکونت و یا محل در اینجا و یا در خارج از کشور. آن را نه تنها یکی است. من می خواهم به نقطه که از. چک کردن روزانه شما فال برای سرگرمی است یک چیز عمده تغییر زندگی – که داستان دیگری است.

این مقاله از یادداشت های گرفته شده به تازگی از یک مکالمه بین جابجایی منجم Cait بنتن – که من و دوست من کریستین Troward.

Cait آنچه می تواند از مردم انتظار می رود از یک جابجایی طالع بینی خواندن است ؟

هنگامی که شما با من تماس بگیرید من می دانم که شما می خواهید برای پیدا کردن بهترین شهر یا محل سکونت در آن به کار حرفه ای موفق داشته, شاید, شروع صفحه اصلی مبتنی بر کسب و کار, بالا بردن خانواده خود را در ایمنی و یا بازنشسته و بنابراین یکی از اولین سوالات من معمولا خواسته است “جابجایی طالع بینی ؟ آنچه در آن است شما انجام دهید؟”

چه اطلاعاتی از شما نیاز به انجام یک جابجایی طالع بینی خواندن است ؟

جابجایی طالع بینی آغاز می شود با نمودار تولد خود را – آنچه که ما ستاره شناسان تماس خود را نمودار پس از وضع حمل. که در آن شما به دنیا آمد ؟ چه شد زمان دقیق تولد خود را. بررسی گواهی تولد شما. من صرف ساعت های طولانی در حال حرکت نمودار تولد خود را به پیدا کردن آنچه که به نظر می رسد بهترین مکان در جهان برای زندگی است. آن را طولانی و سخت و خسته کننده روند و آن را به ساعت های بسیاری برای پیدا کردن بهترین مکان هایی که بازی به شما نمودار پس از وضع حمل.

چه در مورد کسانی که ارزان کامپیوتر برنامه ها ؟ چه محدودیت های خود را دارد?

یک برنامه کامپیوتری است که قصد ندارم برای پیدا کردن آنچه من به دنبال زمانی که من کار خود را در طالع بینی نمودار. وجود دارد بیش از حد بسیاری از متغیرها و برنامه های کامپیوتری نیست شهودی است. این است که چرا من مصاحبه شما و از آنها بخواهید آنچه شما دنبال آن هستید در زندگی خود همه این اتفاق می افتد قبل از اینکه من شروع به خواندن طالع بینی خود را که ضبط کنم و برای شما ارسال. شما گوش دادن و سپس ما را دنبال کنید که با یک جلسه که در آن شما از من بپرسید تمام سوالات خود را.

به عنوان من درک می کنم آن را طالع بینی خوانش همین را بگویم که مردم آنها را به حرکت به یک محل خاص موفق باشد.

من به شما بگویم به جلو است که حتی خود را مطلوب ترین موقعیت خود را در حال حاضر خود را منحصر به فرد مجموعه ای از چالش است. آه که زندگی کامل بودند! قبل از اینکه شما سفر و یا حرکت به یک محل خاص من را تشویق شما را به حساب هزینه.

جابجایی طالع بینی است که در مورد بسته بندی و حرکت صرفا به دلیل اینکه من به شما بگویم “این به نظر می رسد خود را مطلوب ترین محل است.” من شما را تشویق به حساب هزینه های قبل از شما حرکت می کند. آیا شما آماده برای چه خواهد بود عمده زندگی را تغییر دهید ؟ هر حرکت من تا کنون ساخته شده است و نیاز به یک حل و فصل و دوره تنظیم و من مطمئن هستم که این نیز درست خواهد بود برای شما.

در حال حرکت نیاز به مقدار زیادی از برنامه ریزی و فکر قبل از بسته بندی خود را همه چیز و رفتن به جایی نمی کند ؟ در حال حرکت حتی پیچیده تر می شود اگر شما در حال حرکت در خارج از کشور اگر چه بیشتر و بیشتر آمریکایی ها خارج از کشور.

شما نقل مکان کرد در حال حاضر! حل و فصل شدن به خانه جدید خود را در منطقه تنها اولین مرحله از بسیاری از چیزهای جدید برای مقابله با, از جمله یک تصمیم گیری است که ممکن است شامل خرید یک خانه, ثبت نام وسایل نقلیه خود را و پیدا کردن که در آن مدارس قرار دارد و آن را بسیار آسان تر است اگر هنگامی که شما حرکت می کند شما در حال حاضر باید یک کار صف مگر اینکه شما در حال بازنشسته شد. اگر بازنشسته چقدر شما در حال رفتن به از دست ندهید دیدن فرزندان یا نوه خود را? برخی از رسیدگی به این موضوع را بهتر از دیگران است.

آیا شما استفاده از Astrocartography یا ودایی طالع بینی جابجایی در کار شما ؟ من متوجه بسیاری از مردم می خواهم به خود را Astrocartography نمودار انجام می شود.

من می دانم که هر دو سیستم اما در طول این سالها من گنجانیده شده بهترین تکنیک های من در سراسر آمده است. من تکیه بر شهود و عقل بالاتر هر چند زمانی که به دنبال در یک مشکل می پردازیم. که تنها راه برای شکستن از طریق آنچه که به نظر می رسد مانند مانع غیر قابل عبور در یک فرد طالع بینی خواندن.

آیا شما تا به حال حس می خواهید مردم شما را به تصمیم گیری در مورد آنچه انجام می دهند برای آنها ؟

من نمی خواهد انجام دهد و نه دیگر معتبر جابجایی ستاره شناس. بررسی سلب مسئولیت من در صفحه http:www.astro-earth-relocation.com و شما ببینید که در آن من صادقانه به شما می گویم که “هر جا که ما حرکت عاطفی ما SELVES سفر با ما.” برخی از مردم بیش از دیگران نیاز پزشکی و مالی و عاطفی مشاوره و من مصرانه از شما برای استفاده از این منابع حرفه ای اگر زندگی خود را, وضعیت نیاز به کمک.

روز دیگر یک زن به من گفت: “من می خواهم شما را به ما ارسال به یک محل که در آن من شوهر نمی مخدر هر بیشتر.” من خوش اما بصورتی پایدار و محکم تا به حال به او بگویید “خود را می سازد خود را انتخاب در زندگی است. من حاضر به مسئول که آیا شما ازدواج می کند یا کار نمی کند.”

به عنوان یک جابجایی ستاره شناس من به شما بگویم که زندگی ما بدون توجه به جایی که ما زندگی می کنند تبدیل شدن به آنچه ما تعیین می کند به آنها. این wonderfulness از یک منطقه وابسته است و شما چگونه با شما رفتار دیگران تا آنجا که آنها چگونه شما را درمان است. هر کجا که شما بروید شما وجود دارد.

محل جدید ممکن است شما را با ارائه اجاره نامه های جدید در زندگی است. شاید وقت آن است که پس از این همه سال به خارج از طفره رفتن شهرستان و پیدا کردن یک محل شما قدردانی و که در آن شما قدردانی.

شما پیدا کنید که برخی از مردم در راه خود و مقاومت در برابر هر گونه پیشنهادات و همان چیزی است که آنها تنها پیشنهادات که شما را به عنوان یک مکان خوب را در خود نمودار است.

هنگامی که شما تماس با من برای جابجایی طالع بینی جلسه من با استفاده از همه چیز من می دانم که برای کمک به شما در پیدا کردن بهترین محل و یا شهرستان. من تا به حال تعداد انگشت شماری از مشتریان که من بعد از جستجو و جستجو برای روزها پیدا کردن یک مسابقه برای آنها بر اساس حرکت خود را پس از وضع حمل و یا نمودار تولد می گویند “من دوست ندارم که جای خود.” “فرزندان من آن را دوست ندارم.” شوهر من می گوید: مردم در توسان نیست دوستانه است.” من شنیده ام مردم را به قضاوت در مورد مکان آنها هرگز به یک مورد از بودن بیش از حد لجوج در مورد مناطق آنها می دانند که هیچ چیزی در مورد.

آن را عجیب و غریب به شنیدن یک جابجایی منجم اعتراف این, اما وجود داشته اند تعداد انگشت شماری از مردم من انجام داده ام, طالع بینی نمودار برای وجود ندارد و یکی از بهترین مکان برای آنها را به زندگی می کنند و من به آنها گفتم که. شاید دوم یا سوم بهترین مکان که در آن آنها می خواهم که یک زندگی بسیار خوب پس فقط می دانم که من صادقانه با شما در مورد یافته های من.

اگر من به شما بگویم سانتا باربارا به نظر می رسد مطلوب خود را بر اساس natal یا نمودار تولد و به شما می گویند “نه سانتا باربارا” یا “اوه نه نه Austin, تگزاس” پس از من اشاره کردند همه خود را بهترین مناطق جغرافیایی و من می گویم “استفاده از شهود خود را پس از آن. وجود دارد هیچ جاهای دیگر من می دانم که برای شما ارسال.”

چرا شما فکر می کنید طالع بینی جابجایی یک ابزار ارزشمند حتی اگر شما به من گفت که در موارد دیگر آن است که تنها یکی از بسیاری از ابزار است که ممکن است مفید باشد به یک فرد به دنبال آن مکان به نام خانه?

حتی اگر من یک کمی گران تر از برخی دیگر از ستاره شناسان, من باور نکردنی مشغول پس از شروع Astro-زمین-جابجایی پنج سال پیش, بنابراین من نمی درخواست و یا تبلیغ برای مشتریان هر بیشتر.

شهرت همه چیز است ؟

این کمک می کند اما شما تنها ساخت یک شهرت با انجام کار بزرگ برای شما و مشتریان شما. بسیاری از کسب و کار من در حال حاضر کلمه از دهان توصیه از مشتریان سابق.

آیا شما به مردم بگویید که آنها باید حرکت به پیدا کردن موفقیت و یا عشق, پول, و یا خوشحال ؟

هیچ. نه من به آنها بگویید که آنها را به این حرکت و از جمله تاریخ. من به مشتریان من از خود بپرسید “چه اتفاقی می افتد اگر شما خوشحال بودند در حال حاضر و حرکت نمی کند و در همه ؟ خواهد که شما نا امید?” برخی از مردم بی قرار برای تغییر. که یک دلیل خوب حرکت می کند. شادی این است که شما مجبور به ارائه درونی خود را فشار کابین بدون توجه به جایی که شما زندگی می کنند.

من من مقاله در مورد جابجایی طالع بینی که من امیدوارم که شما به اندازه کافی کنجکاو سعی کنید فقط به تجربه این نوع منحصر به فرد خواندن طالع با یک نقل قول از دوست من جیمز کلیتون نپر با استفاده از برای باز کردن خود شگفت انگیزی مقاله کسب و کار و حرفه ای: می دانم که خود را حاکم ستاره که شما می توانید به عنوان خوانده شده بر روی وب:

“می دانم که خود را حاکم ، یک مرد [or woman] بهتر است دریافت کرده و توسط یک ملت از دیگری یا یکی خوش آمدید توسط یکی از شهرستان از دیگری. او شانس بیشتری در یک دفتر یا موقعیت از در دیگری و اگر خود را در شرایط برابر و یا حتی یکسان است. اجازه دهید هر یک از مرد می دانم که شانس خود را به عنوان به خوبی به عنوان استعدادهای خود را. خود را دنبال ستاره هدایت و کمک به آن را بدون اشتباه دیگر آن است. بدانید که چگونه برای پیوند خود را. وجود دارد سازمان ملل با چه کسی باید عبور از مرزهای خود را به یک مقدار احساس می شود.”

– Balthasar Gracian, (اسپانیا 1600)

[ad_2]

Leave a Comment