Posted on: سپتامبر 21, 2021 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

توان مصرفی موتور سشوار میزان عمر و کارکرد مفید آن را تعیین میکند. لازم به ذکر است که موتور سشوار برق زیادی مصرف نمیکند و ۸۰ درصد برق مصرفی سشوار به المنت آن برمیگردد. لازم به ذکر است که موتور سشوارهای DC قابلیت سرویس و روغن کاری ندارند اما موتور سشوارهای AC باید پس از ۶ الی ۱۲ ماه استفاده، سرویس و روغن کاری شوند. لازم به ذکر است که اینگونه سشوارها آسیب کمتری هم به موهای شما وارد میکنند چون زمان کمتری از آنها برای خشک کردن یا حالت دادن موهای خود استفاده میکنید. لازم به ذکر است که طول عمر موتور سشوارهای AC تقریباً ۳ برابر طول عمر سشوارهای DC و قدرت پرتاب باد آنها نیز ۲ برابر سشوارهای DC است. سشوار خانگی پرومکس دارای ۲ سرعت (متوسط یا زیاد) و ۳ حالت کنترل حرارت (حرارت ملایم، حرارت گرم، حرارت خیلی گرم) و همچنین دکمه باد خنک است.

سشوار مسافرتی پرومکس مدل 1040 خرید در مورد این سشوارها، دکمه کنترل حرارت دارای سه حالت باد گرم، ملایم و سرد است و دکمه کنترل سرعت نیز دارای سه حالت خاموش، سرعت کم و سرعت زیاد است. این دکمه دارای سه حالت سرعت باد زیاد و حرارت بالا، سرعت باد ملایم و حرارت متوسط و حالت خاموش است. اگر موهای نازک و ظریفی دارید از درجه حرارت کم و سرعت باد ملایم سشوار برای خشک کردن و حالت دادن به موهایتان استفاده کنید. این مدل از سشوار فیلیپس میتواند تا 210 درجه حرارت سالم برای خشک کردن موی سر ایجاد کند. دکمههای تنظیم درجه حرارت دارای سه حالت کم، متوسط و بالا هستند و دکمههای تنظیم سرعت باد نیز دارای سه حالت باد سرد، باد گرم و خاموش هستند. این محصول همچنین دارای سیستم محافظت از بالا رفتن دما است. این فناوری موها را سریعتر خشک کرده و همچنین موها سریعتر و بهتر حالت میگیرند. زیرا ما راهنمای کاملی برای خرید این محصول آماده کرده ایم. اینجاست که یک راهنمای خرید سشوار به داد ما میرسد و برای خرید کمکمان میکند. پیش از این در بررسی و راهنمای خرید بهترین سشوار به معرفی و راهنمای خرید سشوار معمولی پرداخته و محصولاتی را از بهترین مارک سشوار به شما معرفی کردیم.

موهای کوتاه یا بلند فرقی ندارد، شما به راهنمای خرید سشوار نیاز دارید! از طرفی اگر موهای بلندی داشته باشید ممکن است به زودی خسته شوید و نتوانید تمام موهای خود را سشوار کنید. سشوار به صورت تمام آیونیک طراحی شده و برای تولید یون نیازی نیست کاری انجام دهید یا دکمهای را بزنید، دستگاه به صورت خودکار و پس از اتصال به برق و روشن شدن شروع به تولید یون منفی میکند. زمانیکه برای خرید سشوار اقدام میکنیم تازه متوجه میشویم که چقدر برند و مدل از یک دستگاه در بازار وجود دارد. شاید به نظر عجیب برسد اما نوع موهای شما در انتخاب نوع سشوار تأثیر دارد. نوع موتور سشوار مهمترین نکته برای انتخاب و خرید دستگاهی مناسب است. سشوارهای با کیفیت بالا، دارای حداکثر توان و قدرت ۲۵۰۰ یا ۲۶۰۰ وات هستند، بنابراین اگر دستگاهی دیدید که روی آن عددی بیشتر از ۳۰۰۰ وات نوشته شده، بدانید که تقلبی و بی کیفیت است. سشوارهای خانگی باید قدرت یا توان پایینتر از ۲۰۰۰ وات داشته باشند و بهتر است سشوارهای حرفهای یا آرایشگاهی توان موتور بالاتر از ۲۰۰۰ وات داشته باشند. سشوار حرفه ای ۲۱۰۰ وات پرومکس مدل 7210 ادامه مطلب. در ادامه به معرفی و بررسی تمامی معیارهای و فاکتورهایی میپردازیم که برای انتخاب و خرید بهترین سشوار ضروری هستند.

در حال حاضر المنت تمامی سشوارهای موجود در بازار از جنس نیکل هستند، اما در برخی سشوارهای جدید از المنتهای سرامیکی استفاده میشود. همچنین بر اساس نظرات و نقد های بسیاری از خریداران ایرانی و خارجی که سشوار های برند پرومکس را تهیه کرده اند از خرید خود راضی بوده اند و حتی خرید آن را نیز به دیگران هم پیشنهاد کرده اند که می تواند نشان دهنده ی کیفیت بالای محصولات برند پرومکس در بازار باشد. خرید مدل سشوار، به سلیقه شما بستگی دارد، چون به هنگام خرید، باید به فاکتورهای بسیاری توجه کنید، از جمله قیمت، مدل، امکانات جانبی سشوار، صدای سشوار و گارانتی آن. در ایران ، داشتن نمایندگی های معتبر باعث جلب اعتماد بسیاری از مصرف کنندگان شده است. سشوار Philips HP8230 / 50 با موتور 2100 DC ترکیبی از قدرت و سرعتی است که باعث می شود خشک تر و یک ظاهر طراحی شده مو سریعتر و آسان تر شود. یکی از مهمترین ویژگی های سشوار مسافرتی 1500F پرومکس قابلیت تولید یون ها منفی می باشد که این ویژگی باعث خنثی شدن الکتریسیته ساکن بر روی موها شده و از وز شدن آن جلوگیری کرده و حالت بهتری به موها می بخشد.

Leave a Comment