Posted on: جولای 1, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

به ساده داستان آلن Roundheads برای کسانی که آن را قبل از شنیده.

خواهد آلن از می سی سی پی به دست آمده بوستون Roundhead gamecock از Dr. Fred ساندرز و عبور او را بیش از برخی از مرغ که ترکیبی از Redquill و گریست, Grady. این Gradys’ نشات گرفته بودند به ظاهر به عنوان جانشینی از جنگ عبور توسط دگروال قسمت از GA. برخی از نژادهای ساخت تا Gradys شد کلیبورن شال گردن (جنوب ایالات متحده آمریکا Whitehackles) و Warhorse به علاوه کمی اسپانیایی آبی سهام.

پس از همه این نژاد ها راست شانه به نظر می رسد که بوستون کیر بسیار قوی بود نخود شانه ژن را که مشخصه به فرزندان خود و فرزندان برای نسل های آینده به این روز پس از 100 سال. یا بیشتر.

من متعلق به بسیاری از “Roundhead” مرغ بیش از گذشته طولانی سال. من شده اند در این ورزش است. من قرار دادن نام در نقل قول به دلیل آن اشاره دارد (در ایالات متحده) به هر نخود شانه مرغ که اتفاق می افتد به سیاه سینه قرمز با سفید یا زرد و آن را نشان نمی دهد بیش از حد از خود شرقی و نسب.

اما, نیز وجود دارد, سیاه Roundheads و Negro Roundheads و در و در. بنابراین در حال حاضر از آن استفاده می شود بیشتر به عنوان یک اصطلاح عمومی برای نخود شانه مرغ نسبت به عنوان نام یک نژاد خاص. اما به طور کلی اشاره به نام آلن و شلتون Roundheads (شلتون بود آلن برادر در قانون و آنها متعلق به مرغان با هم). اما یکی دیگر از” اما” آلن Roundheads نژاد بودند و تا حد زیادی توسعه یافته توسط یکی دیگر از پیرمرد-R. E. والت. در واقع در روز جوان بیشتر از Roundhead gamefowl اطراف باشه. به عنوان شد دوباره والت Roundheads به جای Allens.

شما ممکن است بخواهید در مورد بوستون Roundheads ساخته شده است که Allens. آنها وارد ایالات متحده آمریکا از ایرلند بدون تگ شناسه. با توجه به منابع من این مرغ شناخته شده بودند به ایرلندی Whitehackles تربیت درست مثل بیشتر رایج زبان انگلیسی Whitehackles مانند شمال بریتانیا ارل از دربی و غیره اما بسیاری از ایرلندی بود نخود شانه. اصلی کارنی (و Duryea) ایرلندی Whitehackles تا به حال یک درصد از نخود شانه و همچنین ایرلندی Whitehackles تربیت من ایرلندی, دوست, John Ryan. من فکر می کنم او آنها را به نام ملکه آن Whitehackles اما من را فراموش کرده برای اطمینان حاصل کنید.

به یاد داشته باشید پس از استعمار انگلستان و هند به زبان انگلیسی پرورش دهندگان تا به حال دسترسی به بهترین شرقی مرغ مانند Asil و حتی ژاپنی. این شرقی تبارها سپس اضافه شد به اوایل English مرغ از 500 سال. و یا تا پیش که وزن فقط حدود 4 پوند است.-در مورد مانند کوچک, اسپانیایی, خروس بزرگ امروز است. شرقی, عبور, افزایش حجم به حدود 5 پوند است. یا بزرگتر که اکثر آمریکایی ایرانی هستند.

در طول سال های فارسی پرورش دهندگان تربیت کردن نخود شانه اما پس از آن خسته نمی ایرلندی آنها همچنان به نژاد هر دو شانه راست و نخود شانه Whitehackles. البته نام Whitehackles می آید از زبان های سفارشی پیرایش گردن hackles نزدیک به پوست به طوری که خروس با زیر پر در گردن خواهد بود whitehackle. نیز وجود دارد نژاد به نام Blackhackle. وجود دارد jillions شرقی/آمریکا عبور آمده است که peacomb و به نام Roundheads که حاوی یک قطره از اصلی آلن نسب. به عنوان درست است برای همه گونه های دیگر-برخی از Roundheads در حال بدجور خوب در حالی که دیگران در حال بدجور بد اما بسیاری از آنها تا حدودی در وسط. نخود شانه کلسو مرغ مدیون خیلی از ویژگی های خوب خود را به جورج اسمیت Roundhead (همان سهام به عنوان Lundy Roundheads) است که حاوی نوعی شراب را McClanahans که والتر کلسو مورد استفاده در اولیه خود را عبور.

[ad_2]

Leave a Comment