Posted on: جولای 3, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

“اگر شما نیاز به پر کردن یک نیاز”. این بیانیه نگه می دارد بنابراین مقدار حقیقت به آن و به اعتقاد من آن را سزاوار برخی نیز نیاز به توجه. این فقط یک جاذب نقل قول از برخی از فیلم زیبا. چیزی که تا کنون بوده است گفت: در حقیقت در حال حاضر نمی شده است گفت: خدایی که همه خلقت. البته ما هرگز پیدا کردن این کلمات دقیق persay در کتاب مقدس اما ما را پیدا خواهد کرد برخی از کتاب مقدس است که ما را توصیه به انجام این کار بسیار و به همین دلیل است. به تازگی به نظر می رسد که بسیاری از افراد جوان هستند فقط در جهان انجام چیزی که خود را و هر گونه توجه به عواقب آنها را در یک روز ایجاد کنید. من را سرزنش نیست این نسل جوان برای انجام آنچه احساس خوبی به آنها را اگر آنها هرگز آموزش داده شده است واقعی کلمه خدا. این یک موضوع است که در آینده به واقعیت بیش از نسل. به عنوان کلام خدا است که به تدریج کاهش و در زندگی ما به عنوان یک کل آغاز شده و با جذب شدن نسبت به قانون زمین و نه کسانی که از خدا عالی. به عنوان یک نتیجه, ما باید ایجاد یک نسل جدید از بی ملاحظه خودخواه و تنبل بیمار خو مردم با نگرش بد. در هر نسل که در آن دستورالعمل زندگی را آموخته و آموخته آن رشد می کند به طور فزاینده بدتر که این کودکان را کودکان. ازدواج است و نه حتی شرط لازم دیگر. در حال حاضر من نمی گویم هر فرد جوان در آمریکا متناسب با این لایحه. ستایش خدا کسانی هستند که باید مورد مطالعه کلام خدا و زندگی یک زندگی است که او را خشنود. مشکل هر چند به نظر می رسد آنها به عنوان یک اقلیت.

یک نمونه از این نوع نگرش جدید از “آنچه درباره من” به ذهن می آید. من می دانم که یک مرد جوان که unfortuneatley هرگز مطرح شده در یک خدایی صفحه اصلی. او بیشتر یا کمتر از چپ به دستگاه های خود را. او هرگز به پایان رسید دبیرستان و جهش شغلی و زن به زن. ایده خود را از یک مرد واقعی است و اینکه یک شات. این است بدست او به مشکل در بیش از یک مناسبت. نه تنها که این نوع از nonchelant نگرش تولید دو قربانیان بی گناه خارج از زناشویی به زنان و در حال حاضر احتمالا یک سوم به دیگری ، این بچه ها نمی تواند به نظر می رسد برای دیدن تصویر بزرگتر. به جای حل کردن با یک زن و داشتن به مسئولیت پدر بودن آنها به زودی خسته و حرکت در پرداخت حمایت از کودکان در پی خود. این چیزی است که خدا در نظر گرفته شده بود. آن را نیز reaking مردم در مالیات دهندگان. پس خدا انسان را در تصویر خود را و خدا است epitomé از عشق, اصلاح, نجابت, صبر, ارائه, و غیره. آن را فقط نشان می دهد که شخص دیگری گرفته شده بیش از این نقش است. تنها یک ننگین و فاسد موجود خواهد آموزش خودخواهی حرص و آز و شهوت sexثروت و قدرت و غرور و ناخشنودی. نام او شیطان است. او مشتاقانه آموزش مردم چگونه به خود خدایان و سرب تمام خلقت خدا را به گودال نابودی یک روز. مگر ما افراد جوان می تواند شنیدن کلام خدا این نیاز برای حقیقت پر خواهد شد. همانطور که می رود, “شما نمی توانید به دور از آنچه شما را ندارد”. به عنوان خدمتگزاران بالا ترین پادشاه ما در حال انتظار برای دیدن و نیازهای آنها را پر کنید. کلمه خود را به ما می دهد چیزهایی که ما نیاز به آنها را دور. این طرح خدا. در واقع بیشتر ما را بیشتر ما را دریافت خواهد کرد! چه نوع از نیازهای می تواند کسی مثل خودتان پر ؟ شما ممکن است گفت: شما لازم نیست که پول شما هیچ استعدادهای خاص شما فقط لازم نیست که هر چیزی برای ارائه دارد. توقف در سمت راست وجود دارد! هر کس چیزی به من بدهید و آن را ندارد به مواد.

چیزی که ما مأمور به است… عشق! این نوع از عشق بهتر است به عنوان شناخته شده عشق برادرانه. آن را با قرار دادن شخص دیگری نیاز جلوتر از خود را. این ممکن است به نظر می رسد غیر ممکن است برای برخی حتی تصور اما عواقب تولید خواهد شد پاداش برای یک عمر. این طرح خدا برای موفقیت است. بیایید کمی دقیق تر در برخی از نمونه های.

“چیزی به کسی بدهکار به جز عشق به یکدیگر, برای او که دوست دارد همسایه خود را به تحقق قانون است.” رومیان 13:8

پولس به ما می گوید که ما در حال انتظار به عشق همه مردم مسیحی و غیر مسیحی به طور یکسان. ما این کار را با صادق بودن در پرداخت به ما بدهی. ترک نیست کسی دیگری برگزاری قبض خود را. مسئول و پاسخگو باشد.

“بگذار عشق بدون ریا. لغات چه بد است; چسبیده به آنچه خوب است. اختصاص داده شده به یک دیگر برادر عشق; اولویت را به یک دیگر به افتخار;” رومیان 12:9-10

این کتاب در مورد تکمیل رفاه دیگر و به ملاقات و یا پر کردن نیاز خود را. آن را فقط خوب است که انجام شود در یک شیوه ای صادقانه. از خود گذشتگی است که صرفا از قلب است. این قسمت خدا می بیند. در حال حاضر شما ممکن است فکر می کرد که چگونه این امر به نفع شما. عیسی همیشه کسی است که راهنمای ما به تمام حقیقت. حقیقت خود را خواهد ما را از اسارت از خودخواهی و حرص و آز خود اهمیت غرور یا هر آن ممکن است که شما را نگه می دارد به عقب. به عبارت دیگر گناه!

در کتاب متی عیسی صحبت کردن به او desciples مورد قضاوت امتها. کلام خدا جادوها چه درست و رستگاری است و چگونه به آن را دریافت. آن را دریافت مسیح را به قلب خود را و او را به خداوند و نجات دهنده از زندگی خود را. این اعتراف از لب خود را پاک کردن از گناه به دور است. در روزی که مسیح بازگشت به سلطنت در زمین او را جدا مؤمنان از غیر مؤمنان است.

“اما هنگامی که پسر انسان می آید در جلال او و همه فرشتگان با او و سپس او را به نشستن بر عرش; همه ملت ها خواهد شد جمع آوری شده قبل از او; و او را به جدا کردن آنها از یکدیگر به عنوان چوپان گوسفند جدا از بز و او را گوسفند خود را در سمت راست و بزها را بر چپ.” متی 25:31-33

بلافاصله یک مؤمن یک گوسفند در نظر گرفته شده است مورد علاقه و کافر است پروری به جای بی احترامی در سمت چپ خود را. این او را رد خواهد کرد. که بسیار خوب شما ممکن است فکر کنید اما اجازه دهید گوش دادن به مسیح استدلال است.

“سپس پادشاه خواهد شد به کسانی که در سمت راست او بیا شما که نعمت پدر من وارث پادشاهی آماده شده برای شما از پایه و اساس جهان است. برای من گرسنه, و تو به من چیزی برای خوردن; من تشنه بود; و شما به من چیزی برای نوشیدن; من یک غریبه بود و شما دعوت مرا برهنه و تو من; من بیمار بود و شما بازدید من; من در زندان بود, و شما به من آمد. سپس صالح او را پاسخ پروردگارا هنگامی که ما می بینیم شما گرسنه و خوراک شما و یا تشنه و شما چیزی برای نوشیدن? و هنگامی که ما می بینیم شما یک غریبه و دعوت شما در یا برهنه و لباس شما ؟ هنگامی که ما می بینیم شما بیمار یا در زندان و به تو رسیده است؟” متی 25:34-39

این عمل صالح میوه رستگاری نیست خوب کار می کند. این اعمال خوب به تنهایی نمی خواهد کسی را به بهشت. این اعمال آشکار به لطف خدا در زندگی خود را. این “عشق برادرانه” است که هدف اصلی برای قضاوت. برای دیدن یک نیاز و پر کردن آن نیاز است که مدارک و شواهد از صرفه جویی در ایمان است. عیسی به آنها گفت که هر آنچه که آنها را برای حداقل از این, آنها نیز انجام داد به او.

برای ذخیره نشده او را در حال حاضر تمام سوالات مشابه اما بپرسید که چرا به او هیچ چیز نیست. آنها پاسخ خواهد داد در همان راه مؤمنان با یک تفاوت کوچک “هنگامی که با ما نیست آیا همه آن چیزهایی است؟” و او به آنها نیز پاسخ;

“واقعا من به شما می گویم به حدی است که شما آن را انجام نمی دهد به یکی از حداقل از این; شما آن را انجام نمی دهد به من.” متی 25:45

در اینجا است که چرا ما باید بخشنده در پر کردن نیازهای دیگران برای جلال خدا.

“این خواهد برود به مجازات ابدی اما صالح به زندگی ابدی است.” متی 24:46

همه گزینه های ما را امروز تعیین خواهد کرد فردا. کدام یک را انتخاب می کنید ؟

تمام کتاب مقدس گرفته شده از جدید آمریکا استاندارد کتاب مقدس

حمایت از مسیحی ارتباطات آنلاین: http://churchwebsitedesign.org.uk

[ad_2]

Leave a Comment