Posted on: آوریل 10, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

شما در حال مبارزه از طریق کمپین های تبلیغاتی که خود را به آدرس انگیزه اما don't به نظر می رسد به درایو ترافیک ضروری است? آیا شما احساس به عنوان اینکه مراحل شما در حال گرفتن هستند't منجر به طبقه بالا? بازنویسی این کلمات صدها بار به یک ترکیب قوی است که به عمل به نظر می رسد خلاقیت خود را دور کم کم در هر روز است. آن را دشوار است برای بسیاری از کارآفرینان به طور کامل تصور کنید برای نیازهای فردی از مرورگرهای وب در هر زمان آنها در ورود به سیستم.

در نوشتن این مقاله من در سراسر یک نقل قول از یک نویسنده ناشناخته که گیر کرده است. این نویسنده اظهار داشت: “شما نمی توانید شخم زدن یک زمین با چرخش آن را در ذهن خود مرور کنید.” چگونه عمیق برای کار در زمینه بازاریابی اینترنتی. واقعا موفق امروز نیاز به عمل. اما اقدامات بدون جهت است که به سادگی چرخش در گل و لای. به اضافه اقدامات خود را, شما نیاز به پشتکار.

چه معنی تداوم?

آن's روانی کیفیت در ادامه با وجود مخالفت و یا منفی.

Lucretius نوشت: “ثابت چکیدن چالهها از سنگ.” پشتکار. پس آنچه شما می دانید در قلب و ذهن خود را که در حرفه خود فقط و واقعی را فراهم خواهد کرد شما اعتماد به نفس هر مرحله از راه است. حتی در آغاز تلاش خود را در این رسانه نیاز به پشتکار و با اعتماد به نفس. Elbert Hubbard اظهار داشت: “بزرگترین اشتباه شما می توانید در زندگی این است که به طور مستمر ترس شما یکی است.”

تداوم ضروری است و باید همراه با اعتماد به نفس کامل هر روز' وظیفه. اعتماد به نفس همراه با آموزش خود را در هر جنبه ای مورد نیاز برای به دست آوردن ترافیک شما دنبال آن هستید. Don't کورکورانه چیزی را. نگاه کردن به آنچه دیگران انجام می دهند و یا انجام داده اند برای بهبود ایده های خود را. وجود دارد هیچ بهانه ای برای نداشتن که دانش چرا که کسانی که موفق هستند چرا که آنها فکر می کنم آنها می توانند. و آنها این کار را با پشتکار و با اعتماد به نفس.

بیشتر به شما یاد بگیرند و درخواست کمک خواهد کرد شما در هر روز. اعتماد به نفس خود را رشد خواهد کرد. نتایج خود را بهبود بخشد. چالش های خود را خواهد بود جالب تر و سرگرم کننده و minimalize با توجه به که اعتماد به نفس. من به پایان خواهد رسید و این یکی از مورد علاقه من به نقل از رالف والدو امرسون که گفت: “هیچ چیز عالی بود تا به حال به دست آورد و بدون شور و شوق.”

[ad_2]

Leave a Comment