Posted on: می 24, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

باله کلاسیک در نظر گرفته شده است بسیار ویژگی های فرم رقص است که تاکید بر دقت و کمال از حرکات مانند چرخ زدن است که یک چرخش سریع از بدن روی یک پا و یا توپ از پا انجام می شود اغلب توسط بالرین نسبت به پایان عملکرد به عنوان یک نشان می دهد توقف حرکت می کند (همانطور که در فیلم “Black Swan’). باله Mecanique است که توسط حرکات دایره ای و شبیه pirouettes انجام شده در باله و تکراری سرد ساز در این فیلم ممکن است اشاره به رسمی فنی رقص (در Black Swan, نینا انتقاد قرار گرفته بود برای اینکه احساس و ویژگی های). اما چیزی است که وجود دارد بیشتر به باله Mecanique که به من زده تنها در چهارم یا پنجم مشاهده سردرگم کننده فیلم, وقتی که من تصمیم به گرفتن یک قلم و کاغذ و تشریح این فیلم توسط مارک کردن هر شی است که به نظر می رسد در قاب. من ترم یافته های من به عنوان “باله Mecanique: سومین نظریه جنسیتی’.

من باید از قرار دادن هر عنصر است که به نظر می رسد بر روی صفحه نمایش و باید همچنین به شرح مختصری از چه عناصر زده من در خاص است. اولین تصویر از چارلی چاپلین بر روی صفحه نمایش در یک برش با الهام از سبک کوبیسم هنر ساخته شده من تعجب می کنم که چرا چاپلین انتخاب شد. به آرامی متوجه شدم که چاپلین قدیمی ترین فیلم تکیه بسیار بر تکرار اقدامات و مکانیکی mime (من می دانم که این به این دلیل من تا به حال نارضایتی از تماشای یک سال 1916 فیلم های خود را که تا به حال احتمالا یک صد و پانزده لحظات از مردم لگد زدن به هر یک از دیگر در سمت عقب). حرکات خود را نشان نمی حرکات بدن اما کسانی که از یک شخصیت است که به خصوص برای مخاطبان به خنده در. بعدی تصویر از یک زن در نوسان باز و بسته شدن چشمان او مثل یک عروسک خیمه شب بازی در حالی که یک پررونق Antheil موسیقی متن فیلم بازی می کند در پس زمینه. ناگهان یک توالی سریع از تصاویر شکستن جریان و چشم ما گرفتن برخی از محافل و مثلث یک ماشین تحریر پاها از صندلی 1-2-3 تعداد بطری و ماشین آلات و در نهایت یک کلاه. سپس ما می بینیم لب یک زن خندان اما او سر قابل رویت نیست – این تصویر را نگه می دارد تکرار مانند بسیاری از تصاویر قبلی که من نمی توانستم کشف در تمام طول فیلم است.

براق توپ مهم موتیف است که نگه می دارد در محدوده زمانی معین در نقاط مختلف: چه آن را نمایندگی و یا مهمتر از آن حتی نشان دادن هر چیزی ؟ در حالی که فکر کردن در مورد زمانی که من تصویر نوسانی توپ, یک تصویر از مرد بعد از آن در فیلم دیده می شود همچنین به نظر می رسد در سر من. مرد به نظر می رسد هیپنوتیزم و زمانی که متوجه شدم که شاید براق نوسان توپ شد و به خواب هیپنوتیزم کردن ما. بعد می آیند بسیار مهم است که پشتیبانی از تصاویر تئوری من: تصاویری از قابلمه درب دار و دور اشیاء نشان داده شده از طریق منشور. هدف از این منشور است که به ضرب یک شکل و یا یک آیتم و آن را فقط به من زده بعد که من تا به حال دیده می شود این تصاویر در جای دیگر: آن را در مدرسه هنگامی که ما استفاده می شود برای رفتن به آزمایشگاهی در طول ما کلاس زیست شناسی; هنگامی که ما استفاده می شود برای دیدن گیاهان در زیر میکروسکوپ به همراه ساختار به نظر می رسد به فرم تصاویر مانند آنهایی که در حال حاضر در باله Mecanique. بنابراین معنی آن را باله Mecanique است که به ما نشان میدهد یک فرد/چیزی/شی ساختار سلولی است که ساخته شده از قابلمه درب و پیچ و مهره?

ما یک شات از یک طوطی و فوری فکر در سر من این بود که این شخص یا شیء است که ساخته شده است برای رفتن به تقلید صدای انسان و اعمال و حرکات در یک rote شیوه ای’. ما همچنین نگاهی اجمالی عکس از چشم کسی احتمالا که ” چیزی را که می خواهید به زودی نشان داد. بخش بعدی از این فیلم یک مقایسه مستقیم انسان و ماشین است و شاید بیشتر به راحتی قابل فهم بخشی از فیلم است. البته چند عکس از یک heavyset کاری بالا رفتن از پله ها با یک گونی گونی بر پشت او ما را به مرموز-ville. اما متوجه شدم او به شست-ثبت نام نسبت به پایان در هر زمان و هر چند که این حرکت ممکن است به درخواست مدیر که آیا شات خوب بود به نظر من آن را به عنوان یک “thumbs up’ ثبت نام برای ‘شی/فرد/چیز نشان می دهد که آن را در مورد به پایان خواهد رسید. چه پازل ما بیشتر است به ترتیب زیر از رقص رقم به خصوص صفر, یک, دو, سه و اینتر-عناوین. ماشین زبان متشکل از صفر و آنهایی که, اما من مطمئن هستم که آیا دستگاه زبان وجود داشته است در آن روز. اگر آن را انجام داد و سپس دنباله هوشمندانه نشان می دهد که چگونه ما فارسی زبان فرآوری شده به زبان ماشین که مهم نیست به درک معنای پشت این واژه ها. اما من فکر می کنم کل این ترتیب باید بوده ام پرید و موسیقی متن فیلم در دنباله ای باید بوده ام کوتاه به حذف بخشی.

لحظه اوجی می رسد – یک شات از یک androgyne اولین تکان دادن سر به بالا و پایین و سپس تبدیل صورت خود را از راست به چپ و سپس قرار دادن در عبارات مختلف. قبلی juxtapositions مرا برای آمدن به نتیجه گیری من این است که این در واقع جنس سوم شکل ساخته شده از قطعات ماشین به نمایندگی از رشد تکنولوژی است. من هم دی وی دی کلانشهر که در همان دوره و بیش از حد شامل یک ربات به عنوان شخصیت خود را. به نظر من همه چیز در باله Mecanique حس پس از اعتقاد داشتند که شانزده دقیقه از انتزاع هدف بود برای نمایش تولد از این جنس به آرامی ناشی از قطعات و ماشین آلات. پایان شات از زن بو کردن گل ها باعث می شود ما تعجب که آیا او در واقع می تواند بوی گل یا او فقط تقلید حرکات رفتار انسان. وجود تفسیرهای مختلف در اینترنت یکی گفت که این فیلم در مورد sex و دایره در اینجا مهبل (واژن) و یکی دیگر در واقع گفت که این فیلم در مورد تجاوز به عنف (که تجاوز به عنف از سینما در آمریکا از طریق مواد منفجره تصاویر). چنین نظریه تنها در نظر گرفتن فوری ترین چیزی است که می آید به پایان زمانی که یک دایره نشان داده شده است; من معتقدم که تئوری من این است که نسبتا صدا و خوب فکر کردم.

[ad_2]

Leave a Comment