Posted on: ژوئن 26, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

آنها مردان و زنان از فرهنگ های مختلف و از زمینه های مختلف از برخی چشمگیر سابقه تحصیلی در حالی که دیگران به سختی آن را از طریق دبیرستان; با این حال یکی از چیزهایی که رایج است این است که به محض شن و عزم این افراد برای رسیدن به رویاهای خود. در اینجا این است که نگاهی به دستاوردهای ده جمله مردم فوق العاده است.

بیل گیتس

این شرکت بنیانگذار غول نرم افزاری مایکروسافت چپ دانشگاه هاروارد به دنبال رویای خود را از ایجاد یک برنامه نرم افزاری است که می توان با استفاده از تقریبا هر کامپیوتری در جهان است. ویندوز محبوب ترین سیستم عامل در جهان امروز به همراه چند تن از برنامه های کاربردی دیگر و ابزار است که محصولات مایکروسافت. گیتس برگزار شد به عنوان ثروتمندترین مرد جهان برای بیش از یک دهه با ارزش خالص رو به کاهش از $60 به 50 میلیارد دلار و بازگشت.

اپرا وینفری

یکی دیگر از داستان چگونه تعيين می تواند فرد را به اوج موفقیت اپرا داستان یکی از شجاعت در مواجهه با سختی. او در برنامه اپرا وینفری شده است و طولانی ترین در حال اجرا و موفق ترین نشان می دهد در نوع خود است. وینفری که تا به حال به چهره فقر در حال رشد در مناطق روستایی می سی سی پی است که یکی از ثروتمندترین هنرمندان در ایالات متحده امروز با بخت و اقبال خود را در حال اجرا به لحن $2.7 میلیارد دلار است.

وارن بوفه

مدیر عامل شرکت برکشایر هاتاوی و شناخته شده به عنوان “شگفتی’, بوفه است که اغلب در حال تغییر موقعیت برای اولین بار در لیست فوربس با دوستان و هموطنان نیکوکار بیل گیتس. در حالی که او نشان داد و مشخص عدم تمایل برای سرمایه گذاری در شرکت های فن آوری که برای نجات او از دات کام, مجسمه نیم تنه, او تا به حال قابل ملاحظه ای موفق اجرا با استراتژی نگهداری سهام بنیادی قوی شرکت است. نگه دارید خود را در بازار سهام می تواند سنجیده توسط این واقعیت است که کوچکترین سرمایه گذاری در یک شرکت توسط وارن علل واقعی وحشت در وال استریت و فروش دیوانگی.

ژانگ یین

درست ژنده پوش به ثروت, داستان ژانگ یین رفت از جمع آوری ضایعات کاغذ در خیابان های ایالات متحده به عنوان ثروتمندترین زن در لیست فوربس. او امپراتوری ساخته شده در سیستم بازیافت کاغذ و حمل و نقل آن را از آمریکا به چین است. امروز او شرکت است تولید کننده و صادر کننده چند تن از کاغذ و او محبوب لقب به عنوان ملکه کاغذ.

Carlos Slim Helu

ارتباطات از راه دور نجیب زاده از مکزیک است که در حال حاضر در موقعیت شماره یک در لیست فوربس از ثروتمندترین افراد در جهان با ثروتی 60 میلیارد دلار. او یک داستان تجاری در توسعه و اقتصادهای در حال ظهور. از طریق خود کنگلومرا Grupo Carso باریک Helu دارای تعداد قابل ملاحظه ای از سهام چند شرکت های مکزیکی در خرده فروشی و تولید و مخابرات بخش است. او کنترل 90 درصد از خطوط تلفن در مکزیک از طریق دو شرکت.

Dhirubhai Ambani

مورد ستایش قرار داد به عنوان “پلی استر شاهزاده’ هند Dhirubhai Ambani بنیانگذار اعتماد. در طول عمر خود او رفت و از یقه آبی کارگر با شرکت شل برای ایجاد یکی از بزرگترین شرکت های پتروشیمی در جهان است. مردی که تا به حال به سختی موفق به پایان دهم درجه در عین حال تکان داد فرهنگ کسب و کار در هند به عنوان او مدرج اوج موفقیت خود را با شرکت هایی که تغییر راه انسان عادی در خیابان ها مشاهده شرکت ها سهام. او زنده شده او خواهد بود به ارزش بیش از 50 میلیارد دلار.

ایندرا Nooyi

فارغ التحصیل از موسسه هندی مدیریت و دانشگاه ییل دریافت کرد و Nooyi در زمان حاکم به عنوان مدیر عامل شرکت پپسی در سال 2006 از استیون Reinemund. او در اوایل CFO از F&B ، Nooyi شده است مسئول بازسازی شرکت خود سرمایه گذاری در رستوران با نام تجاری ‘یام مواد غذایی’ و کسب Quaker Oats و Tropicana. پس از او CFO پپسی و در نهایت مدیر عامل شرکت سود دو برابر شده در حالی که درآمد سالانه افزایش یافته عظیم 72 درصد. Nooyi به طور مداوم آمار و ارقام در فوربس لیست قدرتمند ترین زنان در جهان.

لاکشمی Nivas میتال (LN Mittal)

فولاد نجیب زاده به دست آورد جهان توجه در خصمانه خرید آرسلور توسط Mittal فولاد به شکل یک کانگلومرا آرسلور میتال بزرگترین تولید کننده فولاد در جهان است. با ثروت شخصی خود را به ارزش $28.7 میلیارد LN Mittal هیچ غریبه ای به فوربس لیست ثروتمندترین. اگر چه او آغاز شده در خانواده فولاد سازی کسب و کار او به زودی تصمیم به ایجاد خود را جراحی ساخت سرمایه گذاری و بین المللی خود را بدست آورد. شروع با یک مختصر و مفید کارخانه فولاد در اندونزی, میتال در ادامه به ایجاد بزرگترین فولاد سازی استقرار در جهان است.

استیو جابز

پرکار از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت اپل, مشاغل, مردی که اضافه شده شتاب به کامپیوتر شخصی انقلاب است. او ابتدا به تصور تاثیر که یک ماوس مبتنی بر GUI را در بازار کامپیوتر و این منجر به معرفی مکینتاش است. در حالی که او را ترک اپل پس از یک tiff با هیئت مدیره و کامپیوتر پلت فرم توسعه شرکت بعد او بازگشت به اپل به عنوان مدیر عامل شرکت پس از کسب بعدی توسط اپل. پس از سرطان لوزالمعده مرتبط با نگرانی های سلامت, مشاغل, تحویل روز به روز عملکرد اپل به سرپرست تیم کوک مدیر عامل شرکت است و در حال حاضر تنها درگیر در تصمیم گیری های استراتژیک.

مارک زوکربرگ

او جوانترین میلیاردر در جهان است که انقلابی در شبکه های اجتماعی صحنه در حالی که در سال اول در دانشگاه هاروارد. شبکه های اجتماعی پدیده ایجاد شده توسط زوکربرگ “Facebook” انباشته گسترده فن زیر با حیرت انگیز از 500 میلیون عضو دارد. در 26 زوکربرگ جوانترین میلیاردر در جهان با ارزش خالص تخمین زده می شود بیش از 5 میلیارد دلار.

داستان های موفقیت از بسیاری از این کسب و کار magnates در حال مطالعه در مدارس آیوی لیگ; قابل توجه ترین چیزی که به یاد می شود از نمونه های این واقعیت است که یک فرد می تواند رسیدن به هر چیزی که او/او می خواهد تا زمانی که فرد شجاعت به رویای بزرگ و تمایل به تلاش سخت برای رسیدن به رویای.

[ad_2]

Leave a Comment