Posted on: ژوئن 18, 2022 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

 

بازی فکری جوکر آموزش

امروزه علاوه بر ژاپن میهن های استرالیا، کانادا، آلمان، هند، ایتالیا، اسپانیا، فرانسه، مکزیک و به طراوت بازی فکری جوکرهم مبادرت به ایجاد همین برنامه کرده اند. دیدنی میباشد بدانید که این برنامه در کل این کشورها چیره فعالیت کرده و توانسته طرفداران اکثری را به سوی خویش جذب نماید به نوع ای که چندین فصل از همین برنامه در ژاپن و بعضی کشور های دیگر ساخته شده و کارداران آن در صدد ایجاد نصیب های جدید تر این برنامه هستند.

 

 نکته حیاتی دیگری که وجود دارد همین میباشد که کلیدی شنیدن اسم جوکر ممکن می باشد بعضا از شما یاد شخصیت پر اسم و رسم جوکر های سینمایی بیفتید که در پشت نقاب خنده خود افکار پلیدی داراست و به عمل های شرورانه میپردازد؛ البته مسابقه جوکر ربطی به این شخصیت ندارد. جوکر در فارسی به معنای لطیفه گو یا این که بذله گو است و به این علت میباشد که این نام را به جهت همین مسابقه گزینش کرده اند

بازی فکری جوکر جنگی

. همین برنامه به کارگردانی احسان علیخانی و سید حامد میرفتاحی و تهیه کنندگی محسن نجفی سولاری و امیر حسین بزرگزادگان در استودیو قرن نو تولید، و از فروشگاه اینترنتی گیم خونه پخش میشود. نویسندگان همین برنامه ایمان قیاسی، عماد کریمیان، علی رضازاده، مهرداد نعیمی، مریم آقایی و فاطمه خوش اخلاق و رفتار میباشند که به لطف توانسته اند الگو برداری موفقی از نمونه خارجی این برنامه داشته باشند.

 

 بازی جوکر چه کسی زودتر می خندد طرز و قوانین بازی جوکر این برنامه قوانینی دارااست که در ابتدای هر فصل و اصلی ورود هر مجموعه از کمپانی کنندگان به وسیله راوی های همین برنامه خانوم ژاله صامتی و ناصر طهماسب گفته میشود. درصورتیکه بخواهیم قوانین اصلی این برنامه را در یک گزاره خلاصه نماییم باید بگوییم “بخندانید، بدون این که بخندید” . همین برنامه اهمیت حضور یک صاحبخانه نام آشنا به اسم سیامک انصاری و هشت میهمان از دربین اشخاص پر اسم و رسم که عموما در راستا کمدی فعالیت کرده اند، ساخته میشود.

بازی فکری جوکر چگونه است

هشت ضیافت که در این مسابقه شرکت می‌نمایند ضروری هست به چند نکته دقت کنند: او‌لین ضابطه این می باشد که پس از آغاز مسابقه که کلیدی به صدا درآمدن زنگ سبز اعلام می شود هیچکدام از مهمانان نباید بخندند یا این که حتی لبخند بزنند. دو‌مین نکته این میباشد هر شخص که به جهت او‌لین توشه میخندد کارت رنگ زرد می‌گیرد ولی هنوز می تواند به ادامه مسابقه بپردازد ولی در صورتی که به جهت دومین بار بخندد کارت قرمز‌رنگ می‌گیرد و حذف میشود؛ این کارت ها بوسیله صاحب خانه برنامه به کمپانی کنندگان دیتا میشود. احتمال دارد فکر نمایید خیلی طاقت فرسا و یا این که حتی غیر ممکن است که مهمانان در شش ساعت ضبط همین برنامه نخندند ولی عوامل این برنامه همین مسئله را هم در نظر گرفته اند و مهمانان در این برنامه دو جا زمان خندیدن دارند بدون این‌که کارت بگیرند؛ اولی مجال هنگامی میباشد که کسی میخندد و آژیر قرمز رنگ به جهت دادن کارت به آن شخص به صدا در می آید، آن گاه دیگران حق خندیدن دارند و گیم خونه میتوانند بخندند

بازی فکری جوکر چند نفره

. دو‌مین فرصتی که شرکت کنندگان برنامه میتوانند بخندند بدون اینکه کارت بگیرند، جوکر تایم آن ها است. هر کدام از میهمانان در طول مسابقه پنج دقیقه جوکر تایم دارند، یعنی میتوانند هر زمانی که آمادگی داشتند مهم اجازه میزبان به سکویی که در صحنه همین برنامه برای جوکر تایم در لحاظ گرفته شده بروند و استنداپ کمدی اجرا کنند. هر فرد در طول جوکر تایم خویش میتواند علاوه بر آن که دیگران را میخنداند خودش هم بخندد فارغ از آن که کارت بگیرد. البته حتمی به ذکر میباشد که علاوه بر آن که مهمانان برنامه می بایست عملکرد خود را در جهت خنداندن یکدیگر انجام دهند دست اندرکاران مسابقه هم برنامه ها و معضل هایی را برای خنداندن کمپانی کنندگان در نظر گرفته اند و حساس فرستادن یک بازیگر که در این برنامه به آن زامبی میگویند این معضل ها را اجرا میکنند.

بازی فکری جوکر چگونه است

عموما همین معضل ها اساسی حضور گوشه ای یا این که همگی کمپانی کنندگان اجرا می شود و علاوه بر خنداندن مهمانان برنامه موجب خندیدن مردمان و ببینندگان همین مسابقه هم می شود و همین به عبارتی راز برد این برنامه است. 22 چالش خنده دار جوکر چالش پنبه پنبه یک من پنبه در فصل 5 جوکر سیروس میمنت از یک بازی کردی رونمایی کرد که سبب ساز به کارت گرفتن یک عدد از کمپانی کنندگان شد . در همین بازی بایستی اهمیت یک نفس آغاز به شمردن گزاره پنبه پنبه 1 من پنبه ، پنبه پنبه 2 من پنبه ، پنبه پنبه 3 من پنبه الی اخیر تا زمانی که نفست تمام شود و هر کس بخش اعظم شمرد پیروز بازی است چالش بغلی بگیر در او‌لین فصلی که از همین برنامه پر بیننده پخش شد، یکی از از خنده دار ترین و محبوب ترین نصیب هایی که گزینه اعتنا بینندگان هم قرار گرفت، بحران بغلی بگیر بود.

Leave a Comment