Posted on: جولای 6, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

در آینده با جدید رویاها و احساسات می تواند سرگرم کننده و آسان و الهام بخش – حداقل تا زمانی که شما نشستن و شروع به تلاش برای مرتب کردن چگونه به واقع انجام این وحشی اهداف است. ناگهان آنچه به نظر می رسید مانند یک روشن و به خوبی مشخص شده مسیر طول می کشد در این جنبه از رشد و انبوه brambled بیابان خطرناک نهان مشکلات و بی وقفه انشعاب و بینام و مسیرهای پیاده روی. آن را به اندازه کافی به شما می خواهید به خزیدن به خود را خسته کننده زندگی و همه چیز را فراموش نکنید تا کنون اتفاق افتاده است. اما اجازه دهید سعی کنید چیزی کمی متفاوت است و اگر ما می توانید ببینید اهلی که بیش از حد رشد جنگل.

یکی از بهترین و کامل ترین راه برای کشف کردن که چگونه به انجام کاری جدید است که به نام بازگشت-برنامه ریزی و یا از بالا به پایین برنامه ریزی است. شما شروع به توسط مثال خود را به پایان رسید هدف در بالای صفحه و سپس کار راه خود را به عقب از طریق هر یک گام منطقی است که باید قبل از این یکی در بالای آن است. برای این کار بعد از هر مرحله شما نوشتن خود: “چه اتفاق می افتاد بلافاصله قبل از این مرحله به منظور رسیدن به این مرحله؟” بود تحت اللفظی و بسیار خاص در اینجا – اگر هدف شما این است برای حضور در یک کنفرانس با شروع ایستاده دریافت می کنید سپس لیست “به چشم بیان” در زیر آن و “راه رفتن و بر روی مرحله” قبل از آن و “دریافت میکروفن نمايد تا” قبل از آن ، که راه شما کشف تمام کسانی که اندک کمی اطلاعات شما ممکن است فکر می کنم در مورد فکر می کنم در غیر این صورت (این مرحله در دسترس اگر شما از کار افتادگی? چه نوع micing سیستم می شود آنها را با استفاده از? اگر آن را به یک میکروفون یقهای که چگونه شما را تحت تاثیر قرار انتخاب لباس?)

همانطور که می بینید بیشتر به طور مداوم و دقیق و بسیار دقیق طرح خود را به پایان می رسد تا بهتر شانس شما را از موفقیت هنگامی که شما با قرار دادن این طرح به عمل است. از سوی دیگر تخمگذاری “گام بزرگ” می تواند یک راه خوب برای شروع اگر که همه شما را – فقط مطمئن شوید که شما در جزئیات و شکاف قبل از شروع کردن. در برخی از نقطه شما ممکن است به یک مرحله و درک “من هیچ ایده چه چیزی اتفاق می افتاد به این اتفاق می افتد.” که زمانی که شما می دانید شما نیاز به درخواست برای کمک به!

در اینجا دو نمونه از backplanning یکی بد و دیگری خوب بر اساس هدف از خرید یک خانه. فرض کنیم این طرح بودند هر دو نوشته شده است از بالا به پایین.

به عنوان مثال بد

هدف: خرید خانه در حومه

گام 5: در خانه (وجود ممکن است بسیاری از مراحل درگیر در اینجا – آنها چه هستند؟)

گام 4: دریافت بازرسی (چگونه می توانم شما در مورد تنظیم شده است که و که می تواند به شما بپرسید اگر شما نمی دانید؟)

مرحله 3: را انتخاب (بر اساس آنچه اولویت ها و مشخصات?)

مرحله 2: مشاهده خانه های (آنها اولویت بندی شده است وجود دارد یک لیست از ویژگی های چگونه شما حتی می توانید این لیست است؟)

مرحله 1: تحقیق محله (بر اساس چه ویژگی و چه خواهد کرد شما در پیدا کردن زمان برای که؟)

مثال خوب

هدف: خرید خانه در حومه

*در خانه

*تصویب و پیشنهاد یا رد و تکرار با بعدی خانه

*بررسی و بازرسی اسناد و مدارک حقوقی

*استخدام وکیل املاک و مستغلات به بررسی مسائل حقوقی املاک

*نقل قول از وکلای املاک و مستغلات (دیدن چارلی – او با این نسخهها کار در یک شرکت)

*استخدام بازرس مستقل

*دریافت نقل قول بازرسی (رجوع کنید به باب و جکی برای ارجاع)

*بالا را انتخاب کنید 3 میدارد بر اساس اولویت های لیست نیاز/می خواهد لیست قیمت و رتبه بندی آنها را به ترتیب اولویت

*تحقیقات اخیر ارزیابی مقایسه قیمت ها

*مشاهده خواص در فرد

*به آنها اولویت لیست و می خواهد/نیاز لیست و تنظیم قرار ملاقات برای مشاهده خواص

*قرارداد خریدار املاک و مستغلات کارگزار

*معلوم تصویب وام برای برآورد قیمت خرید براکت

*تحقیق گزینه های وام/ارائه دهندگان و انتخاب بهترین (درخواست مریم به کسی توصیه)

*بودجه برای پیش پرداخت و هزینه های

*برآورد پرداخت بازرسی قانونی کارگزاری و بسته شدن هزینه های

*برآورد قیمت ملک در انتخاب محله

*پژوهش های محله ای بر اساس لیست و انتخاب علاقه مندی ها

*ایجاد لیست اولویت های برای سازه ها و تنظیمات

*ایجاد یک نیاز/می خواهد لیست برای خانه جدید

همانطور که می بینید لیست دوم بسیار بیشتر سازمان یافته و دقیق و مجموعه را در یک فرایند خاص و معقول و نظم است. البته, اگر شما می دانید آنچه شما می خواهید برای خرید و یا در حال حاضر مورد علاقه خود را در محله برداشت شما را از بین بردن این مراحل را فقط به عنوان شما را مجبور به تغییر برخی از مراحل و احتمالا اضافه کردن چند بیشتر اگر شما نیاز ملک برای اهداف کسب و کار و غیره. ترفند این است به مطمئن شوید که شما با پیش بینی در هر مرحله و گام زیر درگیر و توجه به آن را به طوری که وجود خواهد داشت یک روشن پیشرفت از آغاز تا پایان.

یکی از ویژگی های مهم این روش برنامه ریزی است که این فرض موفقیت از گرفتن بروید. به جای ایستادن در خط شروع زل زده در stark ترور بیش گسترده و قلمرو ناآشنا بین شما و رویای خود را به عقب-برنامه ریزی باعث موفقیت صرفا گام نهایی در این روند و با تمرکز توجه خود را بر روی آجیل و پیچ و مهره از گرفتن وجود دارد. هنگامی که آن را می شود واضح است که شما قبلا مبهم و مه آلود و رویای دور است که به وضوح دست یافتنی از طریق یک سری از تعریف و مراحل منطقی و اهداف است که یک بار به نظر می رسید دور از دسترس به طور ناگهانی درون خود را درک.

ناظر خواننده را توجه داشته باشید یکی دیگر از تفاوت های مهم بین این دو لیست. لیست دوم شامل ارجاع به دوستان و آشنایان است که ممکن است قادر به کمک به خود را از طریق اطلاعات تماس مشاوره و یا خدمات است. دوستان شما می خواهید برای کمک به دوستان است. داشتن کسی را در کنار خود می داند که زمین پیش رو می تواند به سطح زمین بازی که در آن مدعی (و یا حتی متضاد) کارشناسان و فرآیندهای پیچیده درگیر هستند. اما همچنین متوجه است که شما لازم نیست به دانستن و یا انجام هر چیز خودتان را برای ماجراجویی خود را یک موفقیت می تواند به شما کمک کند رسیدن به آرامش حس “من این” شما نیاز به آن را اتفاق می افتد!

[ad_2]

Leave a Comment