Posted on: آوریل 24, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

سلنا گومز است که به راحتی یکی از محبوب ترین ستاره های نوجوان برای رسیدن به سرگرمی ، استعداد در خوانندگی و بازیگری که 18 سال نیز یک جامد نفوذ در کودکان و نوجوانان همراه با فعال بشردوست و مدافع برای کسانی که محروم.

در نیویورک به دنیا آمد گومز مطرح شد در تگزاس که در آن ستاره زندگی می کردند تا زمانی که او 13 ساله. آینده دیزنی بازیگر عرضه در PBS نشان می دهد بارنی و دوستان تا زمانی که او استخدام شد توسط دیزنی در سن 12. گومز مهمان-ستاره دار در نشان دادن زندگی مجموعه از زاک و کودی برای یک قسمت و او از ویژگی های طول اولین فیلم به عنوان یک “دختر در پارک آبی” رابرت رودریگز, فیلم Spy Kids 3D: بازی بیش از. از وجود جوان گومز مهمان-ستاره دار در سه قسمت از مایلی سایرس’ دیزنی محبوب دیزنی نشان می دهد هانا مونتانا که در آن او با بازی هانا رقیب Mikayla.

گومز امضای حرفه ای در زمان خاموش در اطراف این زمان او اولین بازی خود از سری دیزنی, محل Waverly din magicienii. او ثبت سه آهنگ در دیزنی برچسب از جمله پوشش Cruella De Vil. آهنگ ساخته شده به طور خاص برای انتشار 101 سگ خالدار بر روی دی وی دی.

چون او حرفه ای بود خاموش گومز به نام “آینده مایلی سایرس” یک مقایسه گومز flattered شد. کوروش در زمان به یوتیوب به آشکارا گومز و دیگر دیزنی ستاره کوچک Demi Lovato و اجرای خود را شنود گذاشته و سرگرم کننده است. هر کس که منکر هر گونه بد خواهد شد.

او سپس ستاره دار در یکی دیگر از داستان سیندرلا در سال 2008. آن را مستقیم به انتشار دی وی دی بود و عاقبت به سال 2004 هیلاری داف از ویژگی های. این فیلم یک آمار برای خانه ماوس. زیر بار این موفقیت گومز را نور و صدای کار برای Horton hears a Who! دو نفر دیگر از فیلم های دیزنی: Princess Protection Program (در کنار دوست Demi Lovato) و نسخه فیلم Wizards of Waverly Place.

اما دیزنی تنها جایی نیست که برای پیدا کردن سلنا گومز فیلم. گومز خواهد بود با بازی در اولین فیلم خودرو با رامونا و Beezus است که بر اساس محبوب رامونا سری از کودکان نویسنده بورلی کلیری. گومز بازی خواهد کرد Beezus با خواهر بزرگتر به رامونا. Romana 3 گریدر با یک رفیع خلاقیت و تخیل. ویژگی های متمرکز بر خانواده خانه گرفته شده و رامونا با کمک خواهرش سعی کنید به آن را ذخیره کنید.

پروژه بعدی او در این کمدی رمانتیک مونت کارلو از مدیر تحسین تام Bezucha. این شایعات بی اساس دختر Leighton Meester and Katie Cassidy است و بر اساس رمان Headhunters توسط نویسنده ژول باس.

در این فیلم سه سفر به اروپا در تعطیلات و این مراکز در دو تا از بهترین دوستان که تا برای نجات یک دختر سفر به پاریس. دختران پیوست فضل جدید گام به خواهر. در حالی که در پاریس, یکی از سه نفر اعتقاد بر این است به انگلیسی, اری برنده زن و سه دختر خود را در درگیر در رسانه های سیرک. مونت کارلو است که به راحتی یکی از بزرگترین سلنا گومز فیلم وارد در تئاتر.

در حالی که در آن زمان از این مقاله گومز متصل نیست برای هر پروژه های آینده آن را روشن است که این خواننده محبوب و بازیگر خواهد بود قدرتمند و سرگرم کننده برای سال آینده, آگهی, من مطمئن هستم که وجود خواهد داشت مقدار زیادی بیشتر سلنا گومز فیلم.

[ad_2]

Leave a Comment