Posted on: ژوئن 20, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

درباره نویسنده: کریستین کارتر; در اینجا این است که یک چیزی کمی از نویسنده: “زمانی که من برای اولین بار قرار “او را گرفتن و نگه داشتن او را” خارج وجود دارد برای زنان به عنوان خوانده شده, من صادقانه عصبی است.

اطلاعات موجود در این کتاب را به شما صرفه جویی سال از زمان از دست رفته, عشق, فرصت ها و انرژی هدر رفته. بسیاری از زنان رفتن را از طریق تمام طول زندگی خود هرگز آموزش نحوه دریافت آنچه آنها واقعا می خواهید از روابط خود را. اما آن را ندارد به این راه.”

مسیحی کارتر یک مشاور منجر به زنان در موضوع دوستیابی, روابط, ارتباط و عشق. یک متخصص در روانشناسی ارتباطات و رفتار کارتر توسعه مفاهیم بنیادی است که کمک به زنان درک مردان دوستیابی و روابط. تئوری های خود را از “عاطفی جاذبه”, “خطر اتصال” و “رابطه تعادل” آموزش زنان چگونه برای ایجاد واقعا ماندگار جاذبه با یک مرد و آنها را نشان می دهد که چگونه به حرکت می کند بدون زحمت به عمیق تر و بیشتر در رابطه با محبت – در حالی که اجتناب از مقاومت برداشت و یا رد. کتاب خود زندگی می کنند و سمینارها و صوتی/تصویری برنامه کمک کرده اند هزاران نفر از زنان ایجاد شگفت انگیز عشق-زندگی, غلبه بر ترس خود و باورهای منفی و تبدیل شدن به بیشتر انجام در روابط خود با مردان است. (و تمام روابط خود را)

درباره کتاب: “او را گرفتن و نگه داشتن او را” مردان از مریخ…یا بنابراین ما نگه داشتن گفته بودن این. ما را به خواندن کتاب های بیشتر در مسائل دقیقا همان چیزی است که باعث می شود مرد ذهن تیک و هنوز کاملا آن را دریافت کنید.

“او را گرفتن و نگه داشتن او را” نقشه راه بسیار عالی است با دستورالعمل بسیار روشن برای هر خواننده. آن را ضربه شما را با چند ضربه سرعت و یا به عبارت دیگر بسیار سخت چشم باز حقایق است که برخی ممکن است مربوط به. عقب بنشینید و لذت بردن از سوار شدن!

خانم ها این است که این کتاب به شما چه هر از زنان شده است و جستجو برای طول نسل ها. این کتاب قطعا شما را به جایی که شما نیاز به رفتن در مورد گرفتن مرد از رویاهای خود را و نگه داشتن او را. به شما خواهد آموخت که برای مطرح کردن مسائل مربوط به تعهد و هنگامی که به. به شما خواهد آموخت که استراتژی است که به عنوان ساده به عنوان آنها را صدا واقعا کار می کنند. خط پایین یاد بگیرند به درک مخالفت خود را و چگونه آنها فکر می کنم.

شما را پیدا خواهد کرد بسیاری از کلید بسیاری از درهای که در باز کردن ذهن مردان مانند:

-“3 مرگبار اشتباهات زنان با مردان را تا کنون که بدون تحقق آن..”

-“سلاح های مخفی خود را برای موفقیت با مردان…”

-“اسرار مردان آرزو می دانستم اما نمی دانم چگونه به شما بگویم…”

-“چرا بچه ها سقوط برای برخی از زنان و نه دیگران…”

-“یک راه برای به دست آوردن انسانهای توجه سریع…”

این کتاب را تدریس آن خواننده, چگونه مردان مشاهده عشق و روابط و جاذبه است. همراه با چگونه می توانید یک مرد به درک یک زن در دیدگاه ها و خواسته ها بدون او را تعقیب دور. زنان را به دست آوردن دانش گسترده در مورد نحوه شناسایی دلایل خود را از جاذبه های خود را برای نوع خاصی از انسان و همچنین چگونه از به رسمیت شناختن انسانهای “رابطه بالقوه”. زنان یاد بگیرند برای تقویت خود به خود” عاطفی تناسب اندام و یادگیری به پذیرفتن آنها چه کسانی هستند که به نوبه خود خواهد شد به دست آوردن اعتماد به نفس آنها را در خود اعتماد به نفس است. اعتماد به نفس یکی از با ارزش ترین کلید برای پیروزی آن مرد از رویاهای خود.

او را گرفتن و نگه داشتن او باز خواهد شد و ذهن شما را به آنچه که یک بازیکن است و چگونه برای دیدن منفی تله که با حضور در بیرون و نه پس از آن واقعی درون شخصیت. به شما خواهد آموخت که به درک خواسته های خود و انگیزه در استراتژی های خود را در ابتلا به آن مرد از رویاهای خود. به دانستن نر ذهن است برای به دست آوردن چند امتیاز در این بازی از معاشقه است که به عنوان مهم به عنوان آگاه بودن از آنچه که به نام” سندرم پری” در این کتاب یکی دیگر از نقطه بسیار خوبی را در کنار خود.

شما را به خواندن در مورد اسطوره های خاصی که مربوط به مرد و زن بودن” درمانده زنان اسطوره” و “اسطوره که مردان می خواهند تنها یک چیز”.

نویسنده با استفاده از نقل قول ها و سوالات خود را به نقاط روشن تر به خواننده خود را و او آن را به خوبی مانند : “آیا مردان عاطفی deadbeats یا زنان بیش از حد احساسی متهم (و یا به عنوان مردان می خواهم به این باور هیستریک)?” “آیا شما تا به حال جاروب کردن پای خود را با یک مرد است که شما فقط ملاقات کرد تنها به یاد بگیرند که او را به عنوان علاقه مند به بودن با شما به عنوان شما را به این باور منجر شد”?

“آیا شما همیشه احساس یک ارتباط قوی با یک غالب و قدرتمند و در دسترس نیست؟”

“پس چرا مردان بیشتر جذب خودخواه ،

“اگر شما یک مرد در زندگی خود چه انتظاری دارید از او در حال حاضر؟”

قول ارسطو: “این بیشتر شبیه به یادگیری به مهارت نادر به عصبانی با حق فرد به درجه مناسب در زمان مناسب برای هدف درست و در راه حق.”

“اگر یک مرد نمی داند که آنچه او می خواهد او به طور کلی نمی خواهند به آنچه او” بسیار خوب نقل قول و هست گفت: این نویسنده مسیحی کارتر.

[ad_2]

Leave a Comment