Posted on: می 2, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

آیا شما تا کنون دیده یک کسی که موفق است و داشتن یک نگرش منفی? یا شما تا کنون در سراسر آمده یک فرد با نگرش منفی بودن یک فرد موفق چیست ؟ موفقیت و دستاورد آن همه شروع می شود در ذهن ما است. آن همه شروع می شود در روز ما شکل مثبت طرز فکر. داشتن طرز فکر مثبت است و پایه و اساس موفقیت است. این اولین گام در سفر خود را به سوی موفقیت.

در سخنان کاترین Pulsifer “یک طرز فکر مثبت’ است که قطعا یکی از کلیدهای موفقیت است. تعریف من از یک نگرش مثبت ساده است: به دنبال خوب در همه شرایط است.”

هر چیزی که کمی به نظر می رسد خیلی بهتر و دوست داشتنی هنگامی که ما تبدیل به مثبت فکر فرد است. ما شروع به لذت بردن از چیزهای کوچک در زندگی است که شما از نادیده گرفته قبلا. به عنوان یک نتیجه کیفیت زندگی ما را بهبود می بخشد و ما کار زندگی به عنوان شخصیت زندگی بیشتر انجام می شود و ما شروع به زندگی می کنند زندگی را ،

پس چگونه انگیزه زندگی, نقل قول, کمک به تبدیل شدن به مثبت فکر فرد ؟ دوست من گفت: شروع موفقیت داشته باشید. ما نیاز به خوراک ذهن ما با افکار مثبت که به نوبه خود پر کنید زندگی ما با عشق و شادی و خوشبختی و آرامش و موفقیت است. انگیزه زندگی, نقل قول, کمک به ما خوراک ما ذهن با افکار مثبت از رهبران بزرگ تاریخ است. این نقل قول درست است عبارت از عقل است که ما را تکان به هسته و ما را درک معنای واقعی زندگی است.

در اینجا به برخی از این نقل قول های انگیزشی در مورد زندگی برای کمک به شما در تلاش خود را از تبدیل شدن به یک فرد با طرز فکر مثبت.

“هر کس به دنبال چیز مطمئن است. آنها به دنبال پرچین خود را شرط می بندم. آنها فکر می کنند راه برای انجام این کار است برای رفتن با یک مقدار ثابت یک بازسازی از چیزی است که شما در حال حاضر دیده می شود. است که طرز فکر خود را.” لئونارد Maltin

“برای ایجاد چیزی استثنایی طرز فکر شما باید خستگی ناپذیر با تمرکز بر روی کوچکترین جزئیات است.” Giorgio Armani

“افکار خود را فقط به شما بگویم آنچه شما می خواهید, اما اقدامات خود را به شما بگویم آنچه شما دریافت کنید.” Troy فنتنا

[ad_2]

Leave a Comment