Posted on: ژوئن 30, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

Charice Pempengco یک خواننده از فیلیپین شناخته شده برای آواز خواندن در Ellen Degeneres و معروف دیگر تلویزیون نشان می دهد همراه با guested در چندین بحث نشان می دهد در سراسر ایالات متحده است. شناخته شده برای او smash hits مانند هرم و بلندتر و نه بیش از حد بسیاری از مردم آگاه هستند از داستان زندگی خود را شروع می شود که با آغاز فروتن.

Charice شد یک دختر جوان که همیشه به حال یک صدای زیبا. او را به پیوستن به مسابقات به طور مداوم از سن 7 تمام راه را تا 13. تنها تفاوت بین Charice و چند تن دیگر از خوانندگان بود که این واقعیت ساده است که او را به عنوان زیبا به عنوان بسیاری از دیگر فیلیپینی. یکی از سخت ترین زمان برای او خواهد بود زمانی که او را از دست دادن به دیگر خوانندگان در مسابقات محلی است که هرگز واقعا خوب است, اما آنها به دست آورد چرا که از خود می رسد.

یکی از محبوب ترین زمانی که این اتفاق افتاده بود که او پیوست معروف talent جستجو در فیلیپین با عنوان “کمی ستاره بزرگ”. آن ارائه شده کودکان و نوجوانان در فیلیپین فرصتی برای نشان دادن خاموش مهارت های آوازی خود را و علامت خود را در این صنعت است. زمانی که او برای اولین بار پیوست نشان می دهد او لگد کردن در ورودی از استماع (بدون آواز) به سادگی چرا که او “ندارد نگاه خاصی است که آنها به دنبال آن بودند”. پس از مذاکره او با توجه به فرصتی برای استماع نشان می دهد. پس خیلی شانس او قادر به گرفتن خانه مقام سوم اما واقعیت غم انگیز این است که برنده شد به سادگی یک رقص خواننده که به دلیل جذاب خود را خوب به نظر می رسد.

پس از فقط دو سال از دست دادن از آن رقابت او guested در the Ellen Degeneres show, و سپس او رفت و به موفقیت با guestings در اپرا و طیف گسترده ای نشان می دهد که دیگر در سراسر ایالات متحده است.

اما آن را فقط به نظر می رسد او که برای او ایجاد دردسر و مشکل در صنعت موسیقی آن را نیز به علت داشتن سوء استفاده پدر در حال رشد است. او پدر, مادرش تا زمانی که او سه ساله بود و در این زمان بود که آنها نقل مکان کرد. با پول و ثروت گرفته شده دور از پدر نداشتند پول داشتن به زندگی با Charice مادر بزرگ و بعد از آن نیاز به اقامت در یک اندازه کوچکتر صفحه اصلی. این یکی از بزرگترین موانع برای Charice مادر و برادر کوچک او کارل. Charice خواهد آواز خواندن برای کسب درآمد برای خانواده اش که او را از پیوستن به مسابقات با جوایز نقدی که به نوبه خود کمک به پرداخت هزینه برای مواد غذایی و سرپناه. آن نبود تا Charice پیوست مسابقات بزرگ مانند بتنگ Kampeon (کودک قهرمان) همراه با کمی ستاره بزرگ که در آن او را برای او فراهم کوچک خانواده خوب به اندازه کافی پول برای زنده ماندن.

Charice داستان همچنان یکی از مهمترین انگیزه برای من دلیل آن را در مورد عشق و شور و قدرت و چگونه کار سخت با پشتکار پرداخت خواهد شد حتی زمانی که کشور خود تصمیم می گیرد برای حمایت از شما. در حالی که او بسیار خوب افتخار در فیلیپین در حال حاضر که او تا موفق او را تنها متوجه به دلیل موفقیت و شهرت در ایالات متحده آمریکا تاسیس. او صدای شگفت انگیز است که قطعا فریبنده و یکی از بهترین است که شما تا به حال خواهد شد را بشنود. خوب است بدانید که او در حال حاضر ساخت میلیون ها دلار هر سال از آلبوم ها و آمار نشان می دهد در سراسر جهان است.

[ad_2]

Leave a Comment