Posted on: آوریل 21, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

پس از انتشار فیلم یادگاران مرگ بخش 1 (همچنین به عنوان شناخته شده هری پاتر 7.5) من دوباره شگفت زده برای دیدن ستاره هالیوود نکردم برای اولین بار انبوهی از کالا و ظهور هری پاتر سنگ-bands. بدون شک در مورد آن سن و فرهنگ فراتر غول پیکر است که در اطراف برای بیش از یک دهه. ما تلاش برای تجزیه موفقیت و آنچه در آن است که باعث می شود هری پاتر با طلسم چنان قدرتمند است ؟

قبل از موفقیت وجود دارد چند میلیارد شرکت به ارائه یک کمپین بازاریابی. در سال 1998 با مقدمه ای از ” هری پاتر و سنگ فیلسوفان آن را دلیلی برای موفقیت روشن بود: آن را به سادگی و با کیفیت ساخته شده است که آن را به بالا افزایش می یابد. با اینترنت به عنوان یک کاتالیزور مهم. کیفیت خاص از این کتاب است که در داستان سرایی و این تم: آن جو مانند یک کلاسیک انگلیسی, شبانه روزی-مدرسه رمان. این داستان سرایی بسیار سنتی اما با لحنی خنده دار heartful و شوخ. کلاسیک و در عین حال بسیار از این زمان است.

پس از آن موفق به این دلیل که آن را خوب به نظر می رسد که واضح است به اندازه کافی. اما بیشتر وجود دارد, چه چیزی باعث موفقیت حتی بزرگتر است و در واقع آن را در اطراف یک نسل را در خود تاثیر گذار ترین زمان. بچه ها که هفت هنگامی که فهرست خود را به پدر و مادر خوانده از اول هری پاتر در حال حاضر هفده به تماشای یادگاران مرگ. چیزی که زیبا است اتمسفر و شخصیت های بالغ شده است درآمده است. تصور کنید تاثیر این: همیشه اشتیاق برای قسط بعدی از سری خیساندن کتاب این در اکثر سال های شکل گیری. حدس بزنید چه این نسل را بخوانید فرزندان خود را?

سومین عامل موفقیت من می خواهم به اشاره است که فرهنگ مشارکتی اطراف آن است. هرگز قبل از چنین موفق و تاثیر گذار سری کتاب های اطراف (هدف قرار دادن کودکان و بزرگسالان جوان) در ترکیب با اینترنت است. نتیجه: در کل فن غوطه وری. میلیون ها نفر از مردم با خواندن این کتاب با هم و بحث در مورد آن طولانی آنلاین. خیساندن تا هزاران نفر از هری پاتر وبلاگ خاص در حالی که گوش دادن به جادوگر سنگ (a rock ‘n’ roll نوع الهام خرید هری پاتر شوخی نیست).

بنابراین فیلم خواهد بود تعمیرشده کتاب خواهد بود بازخوانی و کالا را حفظ خواهد کرد که خریداری برای نسل های آینده. در حال حاضر ما باید Deathly Hallows part2 به نگاه به جلو به, اما همه ما می دانیم که چگونه آن را به پایان می رسد ما نمی;)?

[ad_2]

Leave a Comment