Posted on: ژوئن 3, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

همیشه یک شماره تأیید دریافت کنید. برای اجاره فرودگاه ، حتما شماره پرواز و زمان رسیدن برنامه ریزی شده خود را به نماینده خدمات مشتری ارائه دهید. در صورت تاخیر در پرواز معمولاً از رزرو شما محافظت می شود.

مربوط: 10 کاری که نباید در هنگام کرایه ماشین انجام دهید
هزینه واقعی اجاره اتومبیل
مراقب باشید از خریدار: نرخی که می بینید در چاپ بزرگ تبلیغ می شود با مالیات های ایالتی و محلی ، هزینه های اضافی فرودگاه ، هزینه های اضافی راننده ، بیمه ، قبض بنزین و هزینه های ناگهانی متاثر می شود که در نهایت بیش از دو برابر آنچه انتظار دارید پرداخت کنید. درباره این هزینه های اضافی در هزینه های پنهان کرایه ماشین بیشتر بدانید.

همچنین ، نرخ تبلیغات ممکن است فقط در طول فصل خاموش یا برای اندازه اتومبیل معتبر باشد که شما آن را نامناسب می دانید.

در سال های اخیر ، موتورهای اصلی رزرو در مورد نرخ کرایه اتومبیل شفاف تر شده اند ، و آنها معمولاً کل هزینه اجاره خود را از جمله برآورد مالیات و هزینه را در اوایل روند رزرو به شما نشان می دهند.

مانند شرکت های هواپیمایی ، شرکت های بزرگ کرایه اتومبیل “مدیریت عملکرد” ​​را اتخاذ کرده اند. این بدان معناست که رایانه های آنها می توانند با توجه به تغییر در عرضه خودروهای موجود ، قیمتها را به سرعت تعدیل کنند و بنابراین نرخ اجاره به نقل از شما فقط در همان لحظه معتبر است. اگر فوراً رزرو نکنید ، احتمالاً نرخ تغییر خواهد کرد.

در زمان رنت

اجاره ماشین در کیش

اگر اولین درایو شما از یک فرودگاه به یک هتل برای شب باشد ، چرا به جای آن وانت شاتل را به هتل نمی آورید؟ انجام این کار ممکن است قیمت اجاره یک روز را برای شما ذخیره کند. حتی اگر باید در همان روز پرواز خود را طی کنید ، شاید مجبور نباشید ماشین را در فرودگاه سوار کنید. با برداشتن آن در مرکز شهر ، اغلب می توانید از هزینه های سنگین فرودگاه جلوگیری کنید.

اگر بیمه اتومبیل شخصی دارید یا اجاره را به یک کارت اعتباری اصلی متهم می کنید ، احتمالاً حداقل برای خسارت ناشی از تصادف تحت پوشش قرار خواهید گرفت – بنابراین نیازی نیست که شما مجبور به خرید برخورد شرکت اجاره اتومبیل یا عدم خسارت خسارت (CDW یا LDW) شرکت شوید. . اگر شک دارید ، از نماینده بیمه یا صادرکننده کارت اعتباری خود سوال کنید.

قبل از اینکه از ایستگاه وانت دور شوید ، ماشین را به دلیل آسیب دیدگی بدن به دقت معاینه کنید. مطمئن باشید که چراغ ها و سیگنال های چرخشی به درستی کار می کنند ، وومتر شمار مسافت پیموده شده را بررسی کنید. نقص ها را یکباره گزارش کنید.

قبل از ترک زیاد ، کار خود را با ماشین آشنا کنید. مخزن بنزین خود را در کدام قسمت بررسی کنید و یاد بگیرید که چگونه از چراغهای جلو ، برف پاک کن شیشه جلو و سیگنال چرخان استفاده کنید. به نظر می رسد آشکار است ، اما شما همچنین می خواهید از ساخت ، مدل و رنگ اتومبیل خود به یاد بیاورید – به این ترتیب که اولین بار که در یک پارک پر رفت و آمد پارک می کنید ، آن را از دست نخواهید داد! برای راهنمایی بیشتر ، به 10 دقیقه اول اجاره ماشین خود مراجعه کنید.

Leave a Comment