Posted on: ژوئن 24, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

مقدمه

بسیاری از مردم امروز که تحت آموزش رسمی نیست باید زندگی مهارت های زنده ماندن و داشتن تنها به دست آورد یادگیری برای مدرسه (به عنوان مثال آموزش دانشگاهی) که آنها نمی دانند که چگونه به اعمال مفید در دنیای واقعی است.

ما در حال حاضر می دانیم از سال از تاریخ اخیر است که آن است که دیگر لزوما کسانی که به خوبی در مدرسه است که به رسیدن به موفقیت در زندگی است. آن استفاده می شود به طوری که اشتغال پرداخت شده بود که مقصد اصلی برای کسانی که به پایان رسید مدرسه/آموزش.

در تکنولوژی امروز پیشرفته دنیا هر کسی با توانایی به سرعت به دست آوردن مهارت های جدید و ایجاد/اضافه کردن ملموس ارزش می تواند تبدیل به موفق تقریبا در هر منطقه از تلاش s/او سرمایه گذاری. مهارت های مورد نیاز برای بقا و موفقیت طولانی تغییر کرده است. همه در اطراف ما امروز مثلا ما دیدن مدرسه استعفا استخدام فارغ التحصیلان دانشگاه.

نقل قول زیر خط نقطه من در بالا ساخته شده:

بی سواد قرن 21 نخواهد بود کسانی که قادر به خواندن و یا نوشتن. آنها خواهد شد و کسانی که نمی توانند یاد بگیرند از یاد بردن و یا دوباره یاد بگیرند.” – آلن Tofle

اما انسان کاملا به طور معمول اغلب تمایلی به تغییر راه آنها فکر می کنم. ما همچنان به فرستادن بچه ها به مدرسه با نگرش ذهنی از روزهای انقلاب صنعتی. ما همچنان به فشار آنها را به فکر می کنم در شرایط باشگاههای دوستان خود را/همکلاسی در کلاس. ما آنها را تشویق به دیدن کسانی که انجام شده و در دانشگاهیان به عنوان “کمتر” از آنها.

این رویکرد اشتباه به آموزش و پرورش ؟

بیش از چند دهه برای برخی از ژرف دلیل مربیان در برخی از جوامع به تدریج از رده خارج ویژگی های مدارس که تدریس عملی زندگی/مهارت های حرفه ای و جایگزین آنها با مدارس “نظری” یادگیری است که ما دانشگاه است. این موسسات رتبه فارغ التحصیلان قادر به “فکر کردن” و ناتوان از استفاده از بسیاری از یادگیری آنها به دست آورد به اهداف مفید در جامعه, در راه است که می افزاید: پایدار ارزش.

در حالی که تحصیل در دانشگاه ابادان, Oyo, دولت نیجریه, من یک عضو سازمان دانشجویی به نام “دانش آموزان مزرعه تحقیقاتی بنیاد(SFRF)”. شعار این گروه “نه برای مدرسه اما برای زندگی یاد می گیریم”. حتی امروز بسیاری از چیزهایی که من آموخته بودن یک عضو این گروه شده اند بسیار مفید برای من به عنوان یک کارآفرین.

شما ببینید من بسیار خوب بود در دانشگاهیان. من همیشه بسیار خوب در یادگیری خواندن و گرفتن امتحانات. به عنوان یک کارمند من نیز سرآمد چون من قرار دادن توانایی های خود به خوبی استفاده در کار من. اما همه آن زمان از تحصیل از طریق اشتغال پرداخت می شود به تصویب رسید در یک “حفاظت شده” منطقه است. این بود همان چیزی که در دنیای واقعی به خصوص آن را به عنوان مربوط به نیاز به زنده ماندن در خارج اشتغال پرداخت می شود.

و این چالش! حقیقت این است که بسیاری از افرادی که کار در اشتغال پرداخت می شود امروز یا کسانی که در حال حاضر در مدرسه به ندرت متوجه آنها ممکن است مهارت های لازم برای اکسل (از طریق صادق قانونی و مشروع راههای لطفا) خارج کسانی که در محیط های کنترل شده باید نیاز بوجود می آیند. هنگامی که آنها پیدا کردن خود محوری را در آن آنها در حال غرق شده است. بسیاری از یاس و نومیدی تبدیل به نادرست و در تعامل با شیوه های غیر اخلاقی به “زنده ماندن”.

چه می توان کرد ؟

من معتقدم که من باید یک مزیت منحصر به فرد است که من باید به تصویب از طریق تمام سه مرحله است. من شده اند در مدرسه و بهره مند از “خوب” در دانشگاهیان. من نیز سرآمد در اشتغال پرداخت می شود. سپس من سمت چپ آن محیط امن برای سرمایه گذاری به کسب و کار در کوسه آلوده جهان از واقعیت و ناگهان کشف کردم که تمام مهارت/دانش به نظر می رسد به کمی و یا بدون تفاوت به توانایی خود برای موفقیت است. من بارها و بارها دیدم که مردم نه به عنوان نیمی از ماهر قادر و یا آگاه بود که من از آنچه من می خواستم جلوتر از من – گاهی اوقات حتی اگر آنها کمتر از من.

من نمی دنیوی به اندازه کافی(منظورم در سازمان ملل متحد نادرست راه)! آن زمان من سال های بسیاری از پشتکار و خود آموزش و پرورش به یاد بگیرند که چگونه برای زنده ماندن در جهان واقعی است. من استدلال می کنند که من می توانست بهتر آماده اگر من تا به حال تمرکز به طور انحصاری در excelling در آن محیط های کنترل شده از مدرسه و سازمانی در محل کار.

بنابراین من از شما این سوال: آیا کودک شما می دانید که چگونه s/او دریافت خواهد شد در دنیای واقعی بعد از مدرسه ؟ کند/او می دانم که چگونه به شدت های مختلف مردم وجود دارد می تواند نسبت به تمام کسانی که نیس/با ملاحظه همکلاسی ها و معلمان از/مدرسه ؟

یکی دیگر از سوال: چه مهارت های زندگی آیا فرزند شما دارای ؟ با مهارت های زندگی, منظور من کسانی که s/او می تواند کسب آنچه که s/او (و شما) را در نظر بگیرید یک زندگی مناسب و معقول.

اجازه دهید من از شما درخواست یک سوال: چه می توانید انجام دهید در حال حاضر, امروز برای به دست آوردن (از مشتریان/مشتریان و یا پرداخت های عمومی مصرف کنندگان) همان – و یا بیشتر – درآمد از شما در حال حاضر کسب درآمد از طریق حقوق و دستمزد ؟ چه مهارت و استعداد یا صلاحیت است فرزند خود را به نمایش گذاشته و یا توسعه یافته و یا رو – در حال حاضر – که به اعتقاد شما می توانید کمک به او را/او را فرمان درآمد کافی برای حفظ استاندارد زندگی می کنند و یا شما را ساخته اند او/او دریافت می کنید ؟

سوالات فوق داده می شود باید بسیار مراقب باشید در نظر گرفتن منافع خود و/یا کودک شما(رن). آموزش و پرورش متفاوت از تحصیل. این فرد تحصیل کرده است و کسی که می داند که چگونه به گرد هم آوردن دانش/او است و درخواست آن را برای رسیدن به یک مفید پایان است که تولید ارزش در جامعه یا زندگی دیگران.

این است که چرا هنری فورد بود به عنوان یک مرد از آموزش و پرورش با وجود این واقعیت است که او تا به حال هیچ آموزش رسمی. او شاغل بزرگترین مهندسی ذهن و آنها را با هم کار برای رسیدن به این شاهکار ساخت موتور خودرو برای یک ماشین است که می تواند خریداری شده توسط توده ها – حتی اگر آنها به حال او گفت که آن غیر ممکن است!

آیا کودک شما در یادگیری برای مدرسه و یا برای زندگی ؟

چه استانداردهای موفقیت شما در تنظیم برای او/او ؟ مراقب باشید به طوری که شما در نهایت آماده سازی او را/او را به شکست در زندگی است. او را/او را به دنیای واقعی خیلی s/او می تواند را انتخاب کنید در دنیای واقعی مربوط به شایستگی به دست آوردن اطمینان حاصل خواهد کرد که s/او نیست “لگد اطراف” که بهتر از “دنیای واقعی تحصیل کرده”. این را می گویم از درد تجربه شخصی است.

یک دست در رویکرد به زندگی بسیار مهم است برای بقا به خصوص در صورت سریع و غیر منتظره و تغییرات در جهان امروز است. من اعتقاد دارم که هر پدر و مادر باید بر برای کودکان و نوجوانان باید قادر به یادگیری به سرعت و انطباق با ایجاد و نوآوری در راه است که اطمینان حاصل شود آنها می توانند موفق شوند جامعه را به چالش. کمک به کودک خود را و خودتان را آماده سازی بهتر برای موفقیت در دنیای واقعی با تضمین این که همه شما را در یادگیری است و نه فقط برای مدرسه بلکه برای زندگی!

[ad_2]

Leave a Comment