Posted on: آوریل 21, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

من اغلب به گوش از همسران که امیدواریم که یک روز شوهر خود را در حال رفتن به پشیمانی آنها را ترک. اغلب این همان همسران بگویید شوهران خود را که ترک یک اشتباه است که او را یک روز پشیمانی. و اغلب یا شوهر نمی خرید این برای یک ثانیه یا هر گونه شک و تردید است که او ممکن است نادیده گرفتن نیاز خود را به ترک و فقط ببینید چه اتفاقی می افتد.

من به تازگی شنیده ام از یک زن که گفت:, در بخش: “شوهر من تصمیم گرفته است که او را شادتر خواهد بود به عنوان یک مرد تنها و بدون روز به روز مسئولیت های یک همسر و خانواده است. من فکر می کنم او این نسخه خیالی از یک آخر هفته در سر خود را. من بارها و بارها به او گفت که او در حال ساخت یک اشتباه بزرگ است که او را یک روز پشیمان اما او نمی گوش دادن به من در همه. یک دوست مشترک ما فکر می کند که من ممکن است اشتباه باشد. او می گوید که او ممکن است فکر می کنم که او را به لذت بردن از بهترین از هر دو جهان – آخر هفته با بچه ها اما آزادی و صلح و آرامش در طول هفته. من مخالفم چون من نمی توانم تصور کنید که فقط تبدیل پشت خود را در خانواده و سپس شاد بودن با خود را پس از آن. پس چه کسانی مناسب است ؟ آیا مردان پشیمانی خود را ترک ، و یا انجام آنها از راه دور و هرگز به عقب نگاه با هر گونه پشیمانی در همه؟”

پاسخ به این پرسش بستگی به بسیاری از متغیرها. اما برخی از مردان را تا پایان پشیمان ترک همسران خود را هنگامی که آنها تا به حال برخی از زمان جدا و این فرصت را به منعکس کننده. آیا آنها احساس پشیمانی یا نه (و چگونه عمیقا احساس می کنند آن) اغلب بستگی دارد چرا آنها در وهله اول چه اتفاقی می افتد پس از آنها به سمت چپ و چه نوع از شخص آنها در وهله اول. من به بحث در مورد این مطلب در مقاله زیر.

دلایل مرد برای ترک در وهله اول خواهد شد و اغلب نفوذ که آیا او در نهایت حسرت داشتن دکمه سمت چپ: مردانی که همسران خود را ترک برای دیگر زنان اغلب در نهایت احساس پشیمانی هنگامی که آنها بفهمند که زن دیگر و یا رابطه تبدیل به یک چشم باز ناامیدی. کل فرایند و حس کشف می تواند برخی از زمان, اما آن را بسیار شایع است که پشیمانی احتمالی در مجموعه.

بسیاری از مردان احساس پشیمانی پس از آنها بفهمند که آنها در سمت چپ یک زن آنها قضاوت نادرست. و یا آنها ممکن است بعد از آن تصمیم می گیرید که آنها در عمل بیش از حد به سرعت. گاهی اوقات آنها بعد نگاه با برخی از صداقت و تصمیم می گیرید که آنها نابالغ و اشتباهات خود را دارند و به همین دلیل آن نبود عادلانه برای آنها به جای سرزنش بر شما.

من حتی تا به حال مردان بگویید با (با یک معامله بزرگ از پشیمانی) که آنها بزرگترین اشتباه زندگی خود را با ترک یک نفر که دوست داشت آنها را بدون قید و شرط و افرادی که آنها را مانند هیچ کس دیگری. و گاهی اوقات آن را بیش از حد دیر به رفع این دلیل که زن فوق العاده تصمیم به صبر در اطراف برای همیشه لطفا برای و برخی دیگر انسان قادر به دیدن به وضوح آنچه را که شوهر از دست رفته در تمام طول.

البته در حالی که برخی از شوهران احساس درجات مختلفی از پشیمانی برخی از مردان نیست. برخی از مردان به شما خواهد گفت که فرار زناشویی خود را در زندان بود و بهترین چیزی است که آنها تا کنون. آنها به شما بگویم که آنها در حال مرگ بودند در داخل هر روز که آنها به شدت ناراضی در درون خود ازدواج یا زندگی برای شخص دیگری. پس چه تفاوتی میان زن که پر از حسرت و کسی که احساس می کند هیچ یک از آن همه ؟ برخی از این شخصیت را تشکیل می دهند و از شوهر همراه با شرایط و از حوادث آینده است که شکل میگیرد. و شما نمی توانید کنترل این. اما یک معامله خوب از آن نیز ساخته شده است تا آینده خود را در تعامل با ادراک و از شما است که شما قطعا می توانید کنترل کنید.

چگونه عمل می کنند زمانی که شما در حال تلاش به شوهر خود پشیمان می روم شما: من اغلب به گوش از همسران که امید به شوهر خود احساس پشیمانی. اولین چیزی که شما نیاز به درک است که شما اغلب باید بهتر موفقیت با این روند اگر شما را در درک که آن را فقط رفتن به گرفتن برخی از زمان. احساس پشیمانی واقعی اغلب نیاز به چشم انداز. و زمان مورد نیاز برای واقعی چشم انداز. فقط هیچ راهی وجود دارد که در اطراف.

نکته بعدی که شما نیاز به درک این است که پشیمانی است که سوخت ترحم یا احساس گناه است که اغلب نه همه که واقعی است. آن را اغلب از نوع تاسف است که باعث می شود او می خواهم به دور ماندن و نه از نوعی که باعث می شود او را می خواهید به بازگشت. بنابراین در حالی که آن را ممکن است که بسیار دشوار را برای شما به او احساس گناه یا ترحم و سپس به نوبه خود احساس پشیمانی این نوع نیست نوع که شما می خواهید دلیل آن را بیشتر احتمال دارد به او می خواهید به ماندن است نه خود هدف.

آنچه شما می خواهید به جای واقعی است تاسف است که متولد شده است از تحقق است که او اشتباه بود. او نیاز به این باور است که شک و تردید خود را در مورد شما و یا ارتباط بودند یا غلط در زمان و یا دیگر امروز وجود دارد. پس چگونه شما الهام بخش این نوع از تغییر ؟ شما او را نشان می دهد خود احترام زن است که با محبت اما اعتماد به نفس کافی. شما او را نشان می دهد واقعی طرف خودتان است که آسان به بلند و همکاری با. به عبارت دیگر شما نمی خواهید او را به ازدواج با او همیشه می جنگیدند و یا فقط نمی تواند آن را به کار با.

به جای آن شما می خواهید او را به دیدن زن او استقبال و هرگز می خواستم بدون. من می دانم اگر شما تا به حال برخی از شک و تردید در مورد این فرایند است. هیچ یک از ما این توانایی را به عقب برگردانید و وانمود کند که ما اشتباهات و سوء تفاهم ها هرگز اتفاق افتاده است. اما امروز یک روز جدید است. شما هم می توانید فقط تصدیق همان کسانی که اشتباهات و جدید خود را به مجموعه ای از شرایط و تازه شروع و یا شما می توانید سعی کنید به بلند کردن قطعات و یا بازنویسی تاریخ گذشته است. این تجربه من است که شما اغلب می خواهید نتایج بهتر با تمرکز در حال حاضر روز مثبت چون این اجازه می دهد تا شوهر خود را به میل و رغبت می خواهید به صرف زمان بیشتری را با شما بدون هیچ گونه نگرانی که شما در حال رفتن به سعی کنید به لایروبی تا گذشته و یا اشاره او سوء ظن. مردم فقط به طور طبیعی کشیده شده به دیگران که آنها احساس بهتری در مورد خود و شرایط خود.

بنابراین در حالی که شما لازم نیست که به تظاهر که شما را خوشحال در مورد این واقعیت است که او به شما سمت چپ اقدام در این ناخشنودی تلاش برای استنباط احساسات منفی است که سوخت پشیمانی اغلب فقط تقویت خود تصمیم به ترک است. شما می خواهید به او مثبت, خاطرات و تجربیات است که او را به سوال خود تصمیم به ترک است.

[ad_2]

Leave a Comment