Posted on: آوریل 20, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

ما آموزش دیده اند در این کشور به این باور که چه مقدار پول است برابر است با میزان موفقیت آنها تبدیل شده اند. ما را در برابر خانه بزرگ بزرگ درآمد به عنوان یکی از موفق بودن. نگاه کنید که چگونه آنها موفق هستند و آنها مانند یک خانه خوب است. او (او) موفق این است که آنها یک کار که در آن آنها درآمد شش رقم درآمد.

پول, پول, پول, این چیزی است که مردم فکر می کنم آنها نیاز و تمایل. به عنوان آن را در کتاب مقدس می گوید عشق به پول ریشه همه شر است.

من می دانم که ما نیاز به پول برای زنده ماندن در این جهان وجود دارد هیچ مشکلی با داشتن پول و یا غنی بودن. سوال این است که سخت است که با داشتن تمام آن پول و یا پول به طور کلی به معنی موفقیت در زندگی ؟ در حال پول است که ما و محصولات ما دارای در زندگی چه چیزی باعث می شود ما موفق ؟

من فراموش نمی کنم و من به شما بگویم چرا در این وبلاگ. برای اولین بار در اینجا یکی از آهنگ های مورد علاقه من هر چند می توان آن را کمی افسرده به عنوان من در زندگی است. اما از آن صحبت می کند به ما اموال و یکی از آیات در این ترانه می گوید همه پول که شما نمی خواهد لحظه ای دیگر خرید. وجود دارد خیلی بیشتر به موفقیت بیش از پول است.

کانزاس گرد و غبار در باد

در اینجا برخی از اطلاعات جالب است که من در بر داشت Inc Magazine

اگر شما بر این باورند موفقیت این است که به سادگی ساخت (یا داشتن) مقدار زیادی از پول, شما ممکن است خودتان را راه اندازی برای شکست است.

من اغلب شگفت زده چگونه بسیاری از مردم در تعریف موفقیت به عنوان ساخت (یا داشتن) مقدار زیادی از پول. آن را بسیار عجیب و غریب است چرا که بسیاری از افرادی که فکر می کنم این راه می رفتند, تاکید, و رک و پوست کنده بسیار پر از بدبختی است.

ادامه مطلب: 10 سوال است که ایجاد موفقیت

راه من با دیدن آن همه تعریف از موفقیت می تواند نقشه برداری در یک شبکه ساده با یک محور بودن مقدار از پول است که شما و دیگر اینکه میزان شادی در زندگی خود را مانند:

در اینجا برخی از اطلاعات بیشتر:

در یکی از محبوب ترین مقالات, 30 اصول یک زندگی فوق العاده است من بر اهمیت تشکیل تعریف خود را از موفقیت است. اگر شما نیست, شانس خوب وجود دارد شما تلف خواهد شد مقدار زیادی از زمان و انرژی تعقیب شخص دیگری نسخه از کلمه. برای کمک به شما, من در بر داشت 10 نقل است که هر یک به نظر من به یک کلید بینش به چه موفقیت واقعا به معنی… تغییر وبلاگ موفقیت چیست

یکی بیشتر

در حال حاضر در اینجا یک پرسش شخصی موفقیت چیست ؟ شما ببینید, شخصی, موفقیت در اشکال مختلف می آید و مفهوم خود را از موفق بودن ممکن است همان معدن. اگر شما می خواهید به موفقیت در زندگی خود را و سپس اولین چیزی که شما باید انجام دهید این است که نگاهی به زمان برای تصمیم گیری دقیقا همان چیزی است که به معنی شما. ذهن هرگز آنچه در آن به معنی برای هر کس دیگری به چه معنی است به شما ؟ … پیشبرد مهارت های زندگی, وبلاگ

در حال حاضر به عنوان خواسته شد آنچه که موفقیت برای شما دارد ؟

آنچه که به نظر من از موفقیت ؟

اگر شما خواندن برخی از قبلی من وبلاگ شما می دانید برخی از داستان من. من, موفق, بود, بزرگ, خانه, خوب, بزرگ, همسر و بچه خود را, بنابراین من موفقیت آمیز بود. یک چیز منجر به دیگری و من از آن همه است. اما چه چیزی باعث شد که من یک موفقیت است ؟

من تا به حال فکر می کردم که اگر ما تا به حال که خانه بزرگ با تمام مواد باغچه خانهها از ثروت آن که موفقیت ما خواهد بود شاد و موفق است.

من اشتباه بود

کسانی که در مورد زندگی فقط یک توهم در زندگی است.

من موفقیت واقعی بود, با, خانواده, همسر و بچه ها و بیرون با هم. این اشتباه است که من ساخته شده بود با خرید خانه و مظاهر و سپس کار و کار, بنابراین من می تواند پول برای آن پرداخت. استرس است که آن را به من داد و سپس در زمان دور از آن چیزهایی است که واقعا معنی دار و واقعی موفقیت که من داشتم و می خواستم.

در پایان آن چیزهایی است که من فکر کردم من نماد موفقیت در واقع به سرقت برده از من آن چیزهایی بودند که من موفقیت واقعی در زندگی است.

من می دانستم که بهتر است در قلب من از قلب است که آنچه که من انجام شده بود می تواند به فاجعه منجر شود اما من به دنبال هر حال.

در حال حاضر من در جاده ها به موفقیت های بهتر و موفقیت های خود رنگ آمیزی یک. یکی مبتنی بر حقیقت از آنچه موفقیت واقع است نه توهم موفقیت است که بسیاری از باید و که من تا به حال یک بار.

موفقیت

پس از موفقیت چیست ؟ آن است که چقدر پول شما چقدر ثروت شما در بانک. آن را خانه خود نیست و تمام دنیوی کالا از جهان است. آن است که نه فانتزی و یا هر چیزی که رسانه ها تلاش می کند به تصویر بکشد به عنوان موفقیت است.

موفقیت یک خانه خوب و نه خانه یک شریک خوب در زندگی بچه ها بزرگ که شما صرف زمان با و که می خواهید به صرف زمان با شما.. این خوب بودن به دیگران و به خودتان کمک که در آن شما می توانید. با بهره گیری خود را در هر وضعیت است که شما به خودتان پیدا کنید در. موفقیت در چه چیزی خوب چیزهایی که مردم در مورد شما می گویند زمانی که شما از بین رفته اند. تاکید بیش از چیزهای کوچک در زندگی است. موفقیت این است که چه کسانی و چه شما و نه تلاش برای مطابقت به یک تصویر است که کسی دیگر را برای شما و یا فکر می کند شما باید باشد. به یاد داشته باشید که در پایان همه ما فقط گرد و غبار در باد.

زندگی خیلی کوتاه است عبور می کند تا به سریع, آیا تا به حال فراموش نکنید که.

با تشکر از وقت شما و لطفا اگر شما هر گونه سوال یا نظر لطفا از ارسال آنها را. من هم خیلی بیشتر به آمده را از دست ندهید, اشتراک, به وبلاگ من ما نمی خواهد به اشتراک گذاری آدرس ایمیل خود را با هر کسی. اگر شما اشتراک فراموش نکنید که برای تایید اشتراک خود را.

با تشکر برای وقت خود را.

آن را به یک روز بزرگ!

کوین

[ad_2]

Leave a Comment