Posted on: جولای 1, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

من چه چیزی ساخته شده است ؟ آیا آنچه در آن طول می کشد ؟ من می خواهم به موفقیت می توانید آن را انجام دهم ؟

اجازه دهید ما در تلاش برای پاسخ به سوال شما, اگر شما مایل به گوش دادن.

من شما را نمی دانم اما شما به من بگویید? بنابراین شما آنچه در آن طول می کشد ؟ هر کس می خواهد به موفقیت می تواند به شما نمره ؟ شما چه ساخته شده است ؟ چرا باید از شما مراقبت? آن است که ارزش پیدا کردن? خوب جالب است شما این سوال را بپرسید. من خودم تا به حال این سوال را بپرسید چند بار. بنابراین من احساس می کنم آن را مناسب برای من به جواب و کمک شما. و با تشکر از شما برای پرسیدن چرا که این اولین گام در درک خود. در اینجا این است که شما در پاسخ به سوال شما من چه چیزی ساخته شده است ؟ چگونه می توانم پیدا کردن ؟

می آید به دیگران در زمان های مختلف در زندگی خود را. اگر شما واقعا می خواهید به دانستن وجود دارد تنها چند راه. اما تمام کسانی که در راه شما نیاز به هل دادن خود را به محدودیت های خود را. من خودم قادر به پیدا کردن در ورزشی نوع فعالیت های بعد از آن در بازی ها از مهارت, مسابقه, پرواز, سیاست و کسب و کار. اگر شما تا کنون در این باره با یک کوه بالا رونده, ماراتون, کارآفرین, سرباز, بعد از یک نبرد سیاستمدار دانشجو اتمام دکترا کاغذ; آنها قادر خواهند بود به شما بگویم که بهتر از هر کس دیگری. شما می توانید تجربه این چیزها را از طریق بسیاری از حوادث است.

من صحبت به, بازیگران, بحث, دانش آموزان, شطرنج, قهرمانی, card, بازیکنان, رهبران, قهرمانان, المپیک medallists جنگنده خلبانان شرکت تیتان و گلف بازان حرفه ای تنیس, بازیکنان ماهیگیران فوتبال, بازیکنان فوتبال, بازیکنان, بازیکنان بیس بال ، بسته به حوزه خود را از تجارب شما را پیدا خواهد کرد بسیاری از مردم از جوان سنین است که می تواند به شما بگویم که پاسخ به آنها فشار خود را بر روی اسکیت, بحث, کلاس, ساخت تیم فوتبال بازمانده های اخیر رابطه ای که در هفته و یا حتی دستیابی به درجه یا والدین پذیرش. ترفند این است که هنگامی که شما تجربه این چیزها را به درک ارزش خود را. در زندگی من تلاش کرده اند به صلیب مواج رودخانه ها اجرا ماراتن مشغول به کار به ضرب و شتم بهترین شخصی در مسیر سوار یک دوچرخه از اورگان به مکزیک, در اجرای انتخابات در زمان 33 واحد در یک ترم در کالج های مختلف در یک زمان صعود کوه رشد یک کسب و کار و بسیاری از چیزهای دیگر.

بیشتر چیزهایی که شما بیشتر قدرت شخصیت شما احساس خواهد شد و قوی تر از خود. این مهم است که خود را سالم هوشیاری و وضعیت روحی و روانی. من تلاش خواهد کرد به تظاهر من یک متخصص از انگیزه اما به عنوان بسیاری از افراد ذکر شده در بالا من مثل شما هستم بزرگترین محرک از خودم. هنگامی که شما در حال عبور از یک رودخانه و یا شنا در سراسر کانال های باز از اقیانوس بالا رفتن از یک کوه در حال اجرا ماراتن دوچرخه سواری بیش از 200 مایل در یکی نشسته بسیاری می رود اگر ذهن خود را. بعد از آن شما خواهد شد نگاه در داخل به خودتان بپرسید;

“چگونه سخت هستم؟”

“آیا من می توانم انجام این کار؟”

“آیا آنچه در آن طول می کشد؟”

آن است که شبیه به قطار کوچک که گفت: در داستان; من فکر می کنم من می توانم, من فکر می کنم من می توانم. برخی از مردم را از خدا می خواهیم برای کمک به آنها در پیدا کردن قدرت به انجام هر آنچه در آن است که آنها تلاش. یا راه آن است که در این دوران از خود ناشی از سختی و یا زمان جنگ است که شما می توانید تعیین پاسخ به سوال شما. کسی که او را هل می دهد و یا خودش را دوباره و دوباره می تواند به توسعه یک قدرت باور نکردنی از شخصیت. افرادی مانند Tiger Woods, Lance Armstrong, آرنولد Swarznegger, Magic Johnson, Wayne Gretsky در ورزش می تواند به شما بگویم که این همراه با سابق ستاره های ورزشی که بعدها تبدیل به محرکها و معلمان مانند وینس لومباردی که به قول معروف:

“آنچه در آن طول می کشد به شماره 1”

“برنده شدن است نه یک مدتی که این همه وقت چیزی. شما لازم نیست برنده یک بار در در حالی که شما کارهای درست انجام نمی یک بار در در حالی که شما آنها را انجام دهد حق در همه زمان ها. برنده یک عادت است. متاسفانه پس از از دست دادن است. وجود دارد هیچ جایی برای جایگاه دوم است. وجود دارد تنها یک مکان در بازی و این که در وهله اول. آن است و همواره آمریکا و غیرت برای اولین بار در همه چیز ما و به نفع خود و به نفع خود و به نفع خود. این یک واقعیت زندگی است که مردان رقابتی و رقابتی ترین بازی ها قرعه کشی رقابتی ترین مردان است. به همین دلیل آنها وجود دارد – به رقابت بپردازند. به دانستن قواعد و اهداف زمانی که آنها در بازی. هدف این است که برای برنده شدن نسبتا مستقیما توسط قوانین – – اما برای برنده شدن. من به خدا اعتقاد دارند و به اعتقاد من در نجابت انسانی. اما من قویا معتقدم که هر انسان بهترین ساعت – – بزرگترین تحقق همه او دارای عزیز – – این است که لحظه ای که او به کار قلب خود را در یک علت خوب است و او را خسته در میدان نبرد – – پیروز است.”

وینسنت لومباردی

———-

ضرب و شتم شانس بیش از آمدن سختی تطبیق با هر وضعیت و داشتن قدرت و صلابت شخصیت به هرگز یک ابزار باور نکردنی برای خود و ذهن خود را, اما آن را نمی آیند به صورت رایگان. اگر شما دارای چنین استعداد, چشم انداز, تعهد, تعهد و پشتکار و سپس شما یک دارایی باور نکردنی به این کشور خانواده خود و هم جهان. چند وجود دارد که دارای چنین سطح از قدرت ، اگر شما از آن شما آن را می دانم. و به دیگران که در آن آنها را به رسمیت شناخته و آن را تقریبا به طور غریزی اگر شما آن را داشته باشد. برای شما در حال حاضر به اشتراک گذاشتن یک پیوند مشترک با بهترین گونه است. آن است که حس حضور است که شما باید در گام خود را در سخنرانی خود در نفس خود را. به عنوان شما در رسیدن به بالاتر و بالاتر, سطح, شما را پیدا خواهد کرد کمتر و کمتر که دارای این سطح است. این مهم است که ما متوجه این صفات در دیگران و اجازه می دهد تا کسانی که نیاز به رسیدن به سطح بعدی تخصص ما است.

سوال آیا شما آنچه در آن طول می کشد نمی تواند پاسخ داده شده توسط من و یا هر کس دیگری جز شما و آن را تنها می توان پاسخ داد: در طول یا راست پس از موفقیت باور نکردنی که در آن زمان و مکان است. اگر شما واقعا می خواهید به دانستن پاسخ شما را به برخی از خطرات و به دنبال آن بروید. هر “آن” است که به عنوان مهم به عنوان آنچه که شما در مورد.

بزرگترین صفات این افراد به دنبال توسعه خود را پشتکار و تحقق است که شما نمی دهد تا.

وینستون چرچیل گفت:

“هرگز, همیشه, همیشه, همیشه, همیشه تسلیم.”

اگر شما به یاد داشته باشید فیلم “Gatica” به اصطلاح ژنتیکی پایین تر از برادر شنا برتر ژنتیکی ساخته شده است خواهر و برادر که نه می تواند آن را به ساحل. او به درایو و یا خواهد شد. چگونه می تواند این اتفاق می افتد ؟ چرا که او تا به حال توسعه یافته نیست آنچه که ما در حال صحبت کردن در مورد در اینجا. به یاد داشته باشید صخره ای در برابر روسیه و فوق العاده بدن باکسر? همان چیزی که.

کالوین کولیج گفت: در مورد پشتکار;

“هیچ چیز در دنیا می تواند جای پشتکار. استعداد نمی خواهد چیزی است که شایع تر از مردان ناموفق با استعداد است. نابغه نمی خواهد; unrewarded نابغه است که تقریبا یک ضرب المثل است. آموزش و پرورش نمی خواهد; جهان پر است از تحصیل derelicts. پشتکار و عزم و اراده به تنهایی قادر مطلق.”

اگر شما را دیده اند فیلم هایی مانند کاراته بچه, St. Elmos, آتش, چشم انداز تلاش ، گرفتن احساس ما از خود و عزم و اراده. مانند فیلم “مورچه ها, ماتریس و غیره نیز بسیار خوب توسط مخاطبان به دلیل تاکید تم خود تعیین سرنوشت و قدرت شخصیت در برابر شانس را به چالش می کشد و حتی جهان ، این است که چرا خوانندگان کوه نوردان marathoners, خلبانان, بادبان boaters ، اغلب یک حس عمیق تر از توانایی های خود و قدرت طبیعت و قدرت خود را برای دیدار با کسانی که باور نکردنی نیروهای. هنگامی که در بالای یک کوه شما باید فقط صعود و یا نیمی از راه را از طریق عبور از یک رودخانه یا کانال و یا در وسط یک ماراتن است که اگر کوه زمین یا آب است که به درخواست شما خوب پس شما چه کسانی هستند ؟ که شما برای به چالش کشیدن این نیروهای ؟ آنچه باعث می شود شما فکر می کنم شما می توانید انجام دهید? آنچه باعث می شود شما فکر می کنم شما می توانید انجام این کار ؟ آنچه شما برای ایستادن ؟ شما چه کسانی هستند ؟ آیا شما مطمئن شوید که شما می توانید انجام این کار چرا شما انجام این کار ؟

آن است که در آن نقطه شما را در رسیدن به یک حس از خود و شما قادر خواهید بود برای پاسخ به سوال شما. بیشتر به شما انجام این کار قوی تر قدرت خود را از شخصیت خواهد بود و بیشتر بر اساس واقعیت تبدیل خواهد شد به شما در توانایی خود را برای پیش بینی محدودیت های خود را تست آن حدود گسترش آن حدود و دستیابی به اطلاعات بیشتر برای خود و خانواده و کشور خود و نژاد خود را و کودکان در جهان است. در حالی که دیگران در حال زندگی در ترس درگیر جنجال ساختگی برای حفظ بومیان بی قرار و تحت کنترل شما خواهد بود قادر به برج بالای آن همه, پذیرش هر گونه چالش را رد شکست و تبدیل به پیروز در آنچه شما به دنبال. آن را به عنوان مشکل شما ممکن است فکر می کنم. واقعا وجود دارد چیزی است که شما نمی تواند انجام دهد. چیزی وجود دارد که غیر ممکن است. هیچ کس می تواند شما را به باور شما یک شکست شما را بدون ابراز رضایت. به عنوان طولانی به عنوان شما به دست آورده اند و معتقدند که از طریق تجربه است که شما آنچه در آن طول می کشد و سپس شما انجام دهد. اگر تجربیات خود را در عین حال شما را به این نقطه شما را تجربه نکرده همه شما می توانید و یا به چالش خود را به اندازه کافی.

من به یاد داشته باشید یک بار بازدید از toastmasters club نشست و من فکر کردم که من می تواند استفاده از برخی از کمک در زبان عمومی و در عین حال هنگامی که وجود دارد, من می توانید ببینید که من نیاز شد به عنوان مربی و نه یک دانش آموز در نتیجه من آموخت و نگاه برای کسی که با تجربه تر به من آموزش برای نیازهای خود من و برای کسانی که به من بازگشت و به نفع. اگر شما می خواهید به کارشناسی کارشناسی ارشد یک خط فکری و مهارت و استعداد و خودتان بهتر است. شما باید به کار سخت و نظم و هرگز. شما به زودی پیدا کردن آنچه شما دنبال آن هستید. من دیگر چنین سوالاتی اما من می بینم دیگران انجام دهد. هنگامی که شما به این نقطه و یا اگر فکر می کنید شما در حال تلاش برای. جلو بروید و با ایمیل من. من ترجیح مرتبط با برندگان مثل شما.

[ad_2]

Leave a Comment