Posted on: آوریل 21, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

آیا شما تا به حال احساس که شد فکر کردم پس فکر تبدیل به یک وسواس ؟ همیشه عاشق انجام کاری از روی هوس و یا به دنبال دل و روده خود را?

آیا تا کنون فکر آنچه که شما انجام دهید – که خواهد شما را ملاقات کند که در آن شما می خواهم اگر می دانستم که شما نمی تواند موفق است ؟ ناپلئون هیل در سال 1937 نوشت: “افکار همه چیز”- قدرتمند چیزهایی که مخلوط با معرفه هدف و پشتکار و میل سوزان; ترجمه به ثروت و دیگر اشیاء مادی.”

ترکیب که فکر می کردم با این ضرب المثل قدیمی “فرد فکر کردن در مورد چیزی است که معمولا با گذشت کردن کسی به انجام کاری!” و شما شروع به پیدا کردن خود را butkus – علاقه واقعی خود در زندگی است.

من تا به حال کاری را انجام داده و در حال حاضر تقریبا به طور تصادفی من در وسط یک گردباد. رویای مانند قیف مرا در گوشه اتاق در یک NFL راه Mt. لورل نیوجرسی — آن را NFL فیلم.

“آیا این واقعی است ؟ چرا من اینجا؟”

“این است که که من فکر می کنم آن است؟”

“این است که آنچه که من فکر می کنم آن است؟”

مطمئنا من را از خواب بیدار از این خواب. من تا به حال! این واقعا نمی تواند اتفاق می افتد.

گوشه اتاق بود استیو Sabol را NFL افسانه است. و هیچ نبود یک رویا است. ما دست و بازوی خود را به عنوان کارکنان در زمان جشن تصویر.

سال قبل از چند دهه در واقع من تا به حال شده یک فوتبال دوست داشتن بچه در بریتیش کلمبیا, کانادا. من عاشق بازی فوتبال و تماشای فوتبال در تلویزیون به خصوص برجسته فیلم است. جایی که من برای اولین بار شنیده ام صدای و احساس حضور استیو Sabol. فیلم های خود را به هم زده تخیل من است. من عاشق شاعرانه حرکت آهسته, تصاویر غرش موسیقی و داستان فریبنده خط. به عنوان یک فن, همه چیز در مورد NFL فیلم بزرگتر از زندگی است.

به عنوان یک فن از چیزی یک چیز است اما چگونه بر روی زمین من اینجا در این اتاق با این مرد ؟ شانس, شاید, آسمان فرستاده شده برای برخی از, اما مطمئن شوید که به عنوان جهنم نبود توسط حادثه!

در یک لحظه ناخواسته سرخوردگی نوشتم نامه ای روی هوی و هوس و سپس در مورد آن فکر برای یک روز و ارسال آن نمی. در زندگی من من به ندرت vacillated در هر چیزی اما من تو بر نامه ای برای یک هفته به عنوان من بحث جوانب مثبت و منفی از ارسال آن. سپس یک روز من با خواندن آشنا بیانیه دوباره: “هنگامی که شما یک ایده خوب – فورا آن را انجام دهد!” من رفتم به اداره پست و بی درنگ از طریق پست نامه من.

چند هفته بعد از بازگشت پست کارت نشان داد تا با برونو Nagurski تمبر بر روی آن از NFL فیلم. دشت سفید, کارت انبار کاغذ بود NFL فیلم آرم و دست نوشته توجه داشته باشید:

باب –

با تشکر برای دی وی دی و کلمات نوع خود در مورد NFL فیلم!

اگر ما یکی دیگر از تلویزیون ویژه در BUTKUS و یکی در مراحل برنامه ریزی در حال حاضر ما قطعا شامل کار خود را و داستان خود را.

بهترین استیو

یازده ماه بعد تقریبا به روز, داستان من برنده سال 2008 جایزه امی برای برجسته طولانی از ویژگی های. تنها با میل و اعتقاد خود من تا به حال ناخودآگاه به دنبال ناپلئون هیل آموزه “افکار همه چیز”- قدرتمند چیز است.

یادگیری به دنبال رویاهای خود را ماندگار شود با هدفمند میل. اقدام است. هنگامی که شما انجام, شما را پیدا خواهد کرد چیزی که بخشی در داخل است که منحصر به فرد شما. آنچه شما می دانید در حال حاضر است و کلیدی است که در را باز کند رویاهای خود و خواسته ها است.

رویاهای خود را به شما برنده یک جایزه امی و یک جایزه اسکار و یا هر نوع جایزه, اما هنگامی که شما را به عمل به آنها پاسخ داده خواهد شد. متوقف کردن فکر و شروع به انجام; تبدیل شدن به طرفداران خود را و شما می توانید خود را غیر قابل توقف خود!

[ad_2]

Leave a Comment