Posted on: ژوئن 15, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

تست هایی که به افراد بزرگتر فصلی نیاز دارند

هرچه سن شما می رود ، نیاز شما برای آزمایشات بالینی معمولی افزایش می یابد. در حال حاضر نکته ای است که شما باید در مورد بهزیستی و تغییر صفحه در بدن خود محتاط باشید.

برای کشف اطلاعات بیشتر در مورد آزمایش های اساسی پیران مجرب باید جستجو کنید.

بررسی فشار کرنش

یکی از هر سه فرد بالغ فشار خون را افزایش داده است که به عنوان فشار خون بالا شناخته شده است. همانطور که از منبع قابل اعتماد برای کنترل عفونت و پیش بینی (CDC) استفاده شده است ، 64 درصد از آقایان و 69 درصد از خانمها در سنین 65 تا 74 سالگی فشار خون بالا دارند.

فشار خون بالا مرتباً “اعدام کننده آرام” نامیده می شود ، زیرا ممکن است تظاهرات ظاهر نشود ، تا زمان بازگشت نقطه بازگشت. این خطر را برای سکته مغزی یا نارسایی عروق کرونر گسترش می دهد. به همین دلیل اساسی است که یک بار در سال فشار خون گردش خون خود را بررسی کنید.

آزمایش خون برای لیپیدها

کلسترول جامد و سطح تری گلیسیرید خطر ابتلا به نارسایی و سکته مغزی را کاهش می دهد. در صورتی که نتایج تست سطح قابل توجهی از هر دو را نشان دهد ، پزشک مراقبت های اولیه ممکن است یک روش معمول غذا خوردن ، شیوه تغییر زندگی یا داروهایی را برای کاهش آنها پیشنهاد دهد.

تست بیماری کولورکتال

ازمون ارشد پزشکی

کولونوسکوپی جایی است که یک متخصص از یک دوربین برای بررسی روده بزرگ شما برای پولیپ های مضر استفاده می کند. پولیپ یک رشد غیر عادی بافت است.

پس از سن 50 سالگی ، شما باید در فواصل منظم کولونوسکوپی بگیرید. علاوه بر این ، در صورت یافتن پولیپ ، یا در صورت وجود جدیت خانوادگی از رشد بدخیم کولورکتال ، باید هر چه سریعتر آنها را بیشتر از حد ممکن بدست آورید. برای بررسی هرگونه توده در سنگر باسن محور می توان آزمایش رکتوم رایانه ای انجام داد.

یک تست رکتوم کامپیوتری فقط بخشی از قسمت راست روده را بررسی می کند ، اگرچه یک کلونوسکوپی کل روده را معاینه می کند. بیماری کولورکتال هر زمان زودتر از آن درمان شود ، فوق العاده قابل درمان است. علیرغم این ، موارد متعددی تا زمانی که مراحل پیشرفت لبه را پیش نبرند ، بدست نمی آیند.

ایمن سازی

در فواصل منظم یک مروج قفل شو را بگیرید. همچنین ، منبع CDCTrusted نشان می دهد که آنفلوانزا سالانه برای همه ، به ویژه برای افرادی که دائما بیمار هستند ، رفت.

در سن 65 سالگی ، در مورد ایمن سازی پنوموکوکی اطلاعاتی کسب کنید تا در برابر ذات الریه و آلودگی های مختلف اطمینان حاصل شود. بیماری پنوموکوکی می تواند مشکلات پزشکی مختلفی را ایجاد کند ، از جمله:

ذات الریه

سینوزیت

مننژیت

اندوکاردیت

پریکاردیت

بیماری های گوش داخلی

علاوه بر این ، همه افراد بالای 60 سال باید در برابر زونا نیز ایمن شوند.

تست چشم

انستیتوی چشم پزشکی آمریکا توصیه می کند که افراد بزرگتر در سن 40 سالگی از غربالگری الگو بگیرند. متخصص چشم شما در این مرحله در صورت لزوم ملاقات های بعدی انتخاب می کند. این ممکن است به معنای غربالگری بینایی سالانه باشد در صورتی که مخاطب یا عینک بپوشید ، و هر سال دیگری در صورت عدم انجام این کار ، مخاطب خود را ببینید.

به همین ترتیب سن احتمال ابتلا به بیماری های چشمی مانند گلوکوم یا آبشارها و مشکلات بینایی جدید یا شدت بخشنده را نیز افزایش می دهد.

تست پریودنتال

به نظر می رسد با افزایش سن ، بهزیستی دهان بسیار مهم می شود. بسیاری از آمریکایی های مستقر نیز به همین ترتیب ممکن است داروهای خود را بگیرند که می تواند بر سلامتی دندان تأثیر منفی بگذارد. این داروها شامل موارد زیر است:

آنتی هیستامین ها

دیورتیک ها

داروهای ضد افسردگی

مشکلات دندانپزشکی ممکن است باعث از بین رفتن دندانهای شایع شود. متخصص دندانپزشکی شما باید در طی یکی از دو بار تمیز کردن سالانه خود یک آزمایش پریودنتال انجام دهد. متخصص دندانپزشکی شما فک شما را اشعه ایکس می کند و دهان ، دندان ها ، لثه ها و گلوهای شما را برای علائم بیماری بررسی می کند.

تست شنوایی

بدبختی شنوایی به طور مرتب یک قطعه مشخصه بلوغ است. اکنون بار دیگر آلودگی یا بیماری دیگر به وجود آمده است. هر چند سال شما باید یک سمعی و باریک دریافت کنید.

سمعک شنوایی شما را در مجموعه ای از نقاط و سطح نیرو بررسی می کند. با وجود این واقعیت که گزینه های درمانی به دلیل و جدی بودن بدبختی شنوایی شما متکی هستند ، بیشتر بدبختی شنوایی قابل درمان است.

ضخامت استخوان را معاینه می کند

همانطور که توسط بنیاد جهانی پوکی استخوان مشخص شده است ، 75 میلیون نفر تحت تأثیر پوکی استخوان در ژاپن ، اروپا و ایالات متحده قرار دارند. این دو خانم و مرد برای این شرایط در معرض خطر هستند ، به هر حال خانمها بیشتر از همه تحت تأثیر قرار می گیرند.

بررسی ضخامت استخوان ، توده استخوان را که نشانگر اصلی کیفیت استخوان است ، تخمین می زند. جاروهاي استخواني معمولي بعد از 65 سالگي به ويژه براي خانمها پيشنهاد مي شود.

تست مغذی D

بسیاری از آمریکایی ها فاقد ماده مغذی هستند. این ماده مغذی استخوان های شما را تضمین می کند. به همین ترتیب ممکن است در مقابل بیماری عروق کرونر ، دیابت و برخی بیماریها نیز محافظت شود.

ممکن است لازم باشد این تست هر ساله انجام شود. با استقرار بیشتر بدن ، خاطرات سخت تری با ترکیب مواد مغذی D ایجاد می کند.

نمایش هورمون انیمیشن تیروئید

در حالی که یک بار تیروئید ، ارگانی در گردن شما که میزان سوخت و ساز بدن را کنترل می کند ، ممکن است هورمون کافی ایجاد نکند. این ممکن است باعث خواب آلودگی ، افزایش وزن یا دستیابی سریع شود. در مردان ممکن است

Leave a Comment