Posted on: آوریل 26, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

Zig Ziglar انجام سخنران عمومی از تحسین بین المللی. او همچنین یک نویسنده پرکار و یک تاجر موفق است. کسانی که می دانند او نیز موافق از این مهربان تاجر مشتق به عنوان لذت زیادی از مربیگری و دیدن افراد موفق به عنوان او را از خود موفقیت های شخصی.

آن شده نمی تواند هر گونه متفاوت برای مردی که اصل راهنما می رود در نتیجه: “شما می توانید همه چیز را که شما از زندگی می خواهید اگر شما فقط به اندازه کافی کمک افراد دیگر به آنچه آنها می خواهند.’ چگونه من دوست دارم که نقل قول! آیا این دنیای سرد شده اند مکانی بسیار بهتر است اگر هر کس عمل با آن اصل است ؟

زیگ عملا به ارمغان آورد تا با پدر و مادر تنها مادر خود را از دست داده و پدرش هنگامی که او هنوز بسیار جوان است. و چه کار بزرگ زن را در آوردن جوان زیگ! او پایبندی به ارزش های اخلاقی, کار خوب و اخلاق و دلسوزی برای مردم و تقویت نگرش همه به همراه داماد پسر خود را برای یک زندگی موفقیت های متعدد و عمیق تمایل به کمک به مردم بهبود کیفیت زندگی خود را.

وجه تمایز Zig Ziglar از دیگر سخنرانان انگیزشی است تاکید بر پیگیری متعادل موفقیت-نوعی از موفقیت که واقعا برگ شما مبارک چرا که در طول راه شما تا به حال موفق به ساختن دیگران خوشحال بیش از حد. این توضیح می دهد که چرا آثار او یافت شده اند مفید توسط شرکت های فورچون 500 و همچنین کلیساها خصوصی افراد و همچنین دولت ها و خانواده ها و همچنین گروه های اجتماعی است.

زیگ آثار پوشش مناطق مانند فروش, رهبری, موفقیت شخصی, ایمان مسیحی و مسائل خانواده. او بارها به اشتراک گذاشته سخنرانان تریبون با رئیس جمهور ایالات متحده کسب و کار مقتدر, ارتش ژنرال کنگره و فرمانداران. و او در سفر است به طور گسترده در سراسر جهان ارائه سخنرانی که برش در سراسر سن و شغل و فرهنگ است.

او چند دلار شرکت – Zig Ziglar شرکت-عمل در همان فلسفه های شخصی که او را موعظه خود را به مخاطبان در سراسر جهان یعنی صداقت کار سخت و انصاف و فداکاری حس مشترک و البته شفقت. مرد زیگ همچنین دارای یک حس بسیار خوبی از طنز. همه آثار او-از کتاب به سمینارها و همه ادویه دار با دوزهای زیادی از طنز. او هرگز لاستیک اطلاع رسانی به هر دو دولت و شرکت ها و حتی افراد خود را از نیاز به توسعه است که مهم ترین منبع-افراد است. این است که چرا او یک بار گفت که”ساختمان بهتر شما اولین گام برای ساخت یک بهتر از آمریکا است.”

Zig Ziglar بیش از 12 کتاب به نام او در میان آنها پرفروش مانند اسرار از فروش بسته معاشقه و پس از ازدواج و دیدن شما در بالا بردن مثبت کودکان و نوجوانان در جهان منفی ، او همچنین متعدد تولید فیلم های آموزشی و سی دی های صوتی و نوار. او بسیار به فعالیت های آنلاین. اما نه در هر راه کاهش تاثیر خود را کار می کند که برخی از آنها ترجمه شده اند به بیش از ده زبان. در حال حاضر او است که تقریبا بازنشسته شد. اما آثار او به احتمال زیاد باقی می ماند برای سنین.

آیا شما به دنبال نوع مربی است که می تواند کمک به شما در مهار استعدادهای خود را به حداکثر محدودیت است ؟ زیگ برنامه شامل راهنمایی های کلی و شخصی تکنیک های برای کمک به همه بدون در نظر گرفتن سن و یا فرهنگ به بهبود در همه است که آنها انجام می دهند. این واقعیت است که مردم سفر از هر دو دور و نزدیک برای شرکت در سمینارها و کارگاه های آموزشی نشان می دهد که برنامه ها شده اند کمک مردم حل کسب و کار و مسائل شخصی.

[ad_2]

Leave a Comment