Posted on: جولای 16, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

صنعت MLM است رونق بازار زیر از کتاب ابزارها و منابع در رشد شخصی و خود توسعه است. حتی پیشنهاد شده است که مردم پول در MLM انجام پس از فروش مواد آموزشی به جای محصولات.

در برخی از شرکت ها که احتمالا درست است!

اما آن را ندارد به دور از نیاز به سرمایه گذاری در خودتان و در واقع استفاده از برخی از ابزار است که موثر است.

اگر شما در حال تلاش برای اعمال قانون جاذبه شما قادر خواهد بود برای سرعت بخشیدن به “تحویل” از خواسته های خود را با برنامه ریزی مجدد افکار ناخودآگاه خود را برای از بین بردن آنهایی که کم از یک ارتعاش مثبت. واقعیت شما ایجاد خواهد شد بستگی دارد در درجه نخست بر اساس آنچه که 85 درصد از مغز خود را به فکر…

اکثر مردم افتاده اند به الگوهای فکری منفی که محل تصور جاده-بلوک در مسیر خود را. شما می توانید می گویند که بهانه شما فکر می کنم که چرا شما نمی تواند موفق باشد.

برای مثال اگر شما در حفظ و به خود گفت: “من چوب و خسته… از این روال یا این کار..”. حدس بزنید چه ناخودآگاه خود را طول می کشد آن را به عنوان یک فرمان و شما را تبدیل به بیمار و خسته و کم انرژی و قادر به کنار آمدن.

عادت شروع و یا پایان روز با برخی از روال یک نوع روزانه ثروت تمرکز کمک خواهد کرد که برای باز کردن ذهن خود را و خنثیسازی سال های تهویه که ممکن است ریشه در تفکر خود را.

فرایند برنامه ریزی مجدد ناخودآگاه فکر کردم ممکن است مدتی طول بکشد و نیاز به یک درجه ای از پشتکار اما در نهایت فکر جدید روند همیشگی شود.

چنین معمول در صفحه اصلی بر اساس کار که در آن شما لازم نیست که همکاران یا یک تیم در اطراف شما در همه زمان ها است که به شما یک ساختار پشتیبانی برای کار شما میباشد.

ممکن است که به تناسب در چنین معمول شما نیاز به دریافت نیم ساعت زودتر. یا شما می توانید تغییر عادات خود را از آنچه شما انجام دهد زمانی که شما در حال رفت و آمد. با استفاده از این مولد می تواند به شما شاید 2 ساعت از روز خود را که شما هرگز به خوبی مورد استفاده قرار قبل از.

مزایای ارزش قربانی. شما شروع به متوجه تغییرات – که شما احساس می کنید آرام تر و کمتر خسته بهتر قادر به “مقابله”.

روال عمومی

  1. هنگامی که شما را به مجموعه اهداف و تکرار affirmations مثبت در اطراف آن اهداف هر روز هر روز.
  2. تجسم خلاق که در آن شما را به یک عکس از شما در حال حاضر به دست آورد به اهداف خود به خود ذهن و ساکن در احساس خوب در اطراف آن است.
  3. قدردانی برای تمام چیزهایی که شما در حال حاضر. نگاه خوب در تمام شرایط شما و آنچه شما می توانند یاد بگیرند از چالش های خود را.

سازمان دیده بان خود را “ذهن فیلم” فیلم ذهن است یک راه عالی برای واقعا تمرکز بر روی آنچه شما می خواهید. آن است که اساسا یک فیلم کوتاه و یا تصویری که سیل حواس خود را با نشاط بخشی, تصاویر همراه با, الهام بخش, موسیقی کمک خواهد کرد که شما تجسم و زندگی می کنند رویای خود را در حال حاضر.

روزانه Subliminals نوار و سی دی با پیام های پنهان یا صوتی یا تصویری, نگاهی به گذر ناخودآگاه و اجازه می دهد reprogramming ناخودآگاه افکار و بسیار موفق می باشد.

چون این پیام است که قابل شنیدن نیست به ما در راه معمول و سپس ذهن خودآگاه قادر به انجام آنچه در آن می کند بهترین و جلوگیری از آن را. اگر این پیام به شما می گوید که شما باید فراوانی و ثروت زمانی که شما پستی در این بانک است که پیام را به ناخودآگاه خود را به جای فیلتر کردن. ناخودآگاه خود را پس از آن به کار می رود ایجاد فراوانی و ثروت – از آنجا که آن را به سمت راست!

مراقب باشید که این پیام ها از آنچه که شما می خواهید!

خواندن گزینه های خود را بررسی عادات مطالعه. به جای خواندن روزنامه در هر روز است که تضمین شده به شما را بد, اخبار, دریافت کتاب و یا لیست از سخنان الهام بخش و یا نقل قول های انگیزشی.

قدرت افکار ناخودآگاه اند باور نکردنی است و معمولا آن را از طریق انضباط آگاهانه ما افکار که reprogramming ناخودآگاه افکار امکان پذیر می شود.

کلمات گفتاری آگاهی از این کلمات را می شنوید و به خودتان صحبت می کنند. شما صحبت کردن خود را به طور مداوم و شما باید با نظارت بر آن افکار را برای اطمینان از آنها مثبت و سازنده.

تاملات ادیان شرقی و یوگی به مدت طولانی توصیه مزایای مدیتیشن که در آن ذهن خودآگاه شما است آرام به عنوان شما اعمال تکنیک های تمدد اعصاب است که اجازه می دهد تا شما به راحتی دسترسی به خودآگاه.

تأملات هدایت شما را از طریق آرامش روند و راهنمای تفکر خود را از یک منظر از ایجاد ثروت و فراوانی – کاملا یک تجربه لذت بخش است.

این متفاوت است از هیپنوتیزم است که برخی از مردم ناراحت کننده هستند چرا که آن را هنوز هم اجازه می دهد تا شما را به تجسم افکار خود را و خواسته های به جای در نظر گرفتن دستور العمل از یک منبع خارجی.

سلامت فیزیکی “قبل از اینکه شما می توانید عشق مردم دیگر شما باید به خودتان را دوست دارم”.

که ممکن است صدا مانند یک دستور برای غرور و خود centredness اما آن را شامل بسیاری از حقیقت است. شما نیاز به نگاه پس از پرورش و تغذیه خود را.

اگر شما در حال بی حال و کم انرژی قطعا شما را جذب نمی کند و یا الهام بخش پویایی در دیگران است. مطمئن شوید که شما از نظر جسمی مناسب است. به طور منظم ورزش و خوردن مواد غذایی مغذی. نگه داشتن خود را شخصی انرژی بالا و ارتعاشات خود را بالا خواهد بود.

دیگر LOA بازی ها و تمرینات دیگر وجود دارد تمرینات و “بازی” است که شما می توانید بازی است که برای کمک به این روند با سرعت بیشتری غلبه بر مقاومت داخلی شما ممکن است گاهی اوقات احساس می کنید به تغییر الگوهای فکری.

برخی از این سرگرم کننده هستند و از آنها بخواهید شما را به صورت کاملا تخیلی است. آنها می تواند کمک به شما در غلبه بر ترس به اطراف پول تبدیل شدن به راحتی با فکر داشتن مقدار زیادی از آن و کمک به تبدیل شدن به هماهنگ به قانون فراوانی به جای کمبود تفکر ما معمولا به ارمغان آورد تا با.

[ad_2]

Leave a Comment