Posted on: ژوئن 14, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

Seattle Seahawks:

Seahawks شد بسیار آرام برای خیلی از شب افتتاحیه این پیش نویس پس از آنها یک انتخاب تا پایان دور دوم. که در آن 1 خود را انتخاب دور رفتن را از شما بپرسم ؟ آنها داد و ستد آن با مرکز خود را حداکثر انگری کمی شناخته شده بازیکن به نام جیمی گراهام (بیشتر در مورد او بعد). بسیاری از آنها پیش نویس صرف شد دفاعی بازیکنان به عنوان آنها را از دست داده اند یک بیت چند سال گذشته از طریق آژانس. سه دفاعی linemen که آنها دستگیر همه نگاه جامد به خصوص 2nd انتخاب دور, فرانک کلارک از میشیگان. قابل توجه ترین مشمول نظر من بود WR تایلر Lockett از ایالت کانزاس. او یک بازیساز و پیدا کردن یک خانه بازگشت و لگد و کار اسلات حق دور برای سیاتل.

غیر-پیش نویس حرکت توجه داشته باشید شامل اضافه کردن DB خواهد Blackmon از جکسون. چیز خنده دار سیاتل قطع او 2 سال پیش زمانی که او به اندازه کافی خوب این تیم در خارج از اردوگاه های آموزشی. با Kam صدراعظم ارل توماس و ریچارد شرمن رومینگ ثانویه موجر DBs تمایل به نگاه کمی بهتر است. پس از صحبت از بازنشستگی RB Marshawn Lynch است که به تحمیل بسیاری از درد در مخالفت با دفاعی که داده شده توپ. طرفداران امیدوارند که QB راسل ویلسون قرارداد تفاوت را در طول این فصل به خصوص پس از او یک نام تجاری جدید ابزار در جیمی گراهام. من دوست دارم راه TE لوقا Willson بازی کردن کشش در سال گذشته اما جیمی گراهام بلافاصله باعث می شود یک تفاوت عظیم در این تیم است. او در حال حاضر بازی بزرگ تهدید است که نمای کلی فاقد آن بوده اند.

فانتزی استارت: QB راسل ویلسون RB Marshawn Lynch, WR Jordy Nelson, TE جیمی گراهام سیاتل D

فانتزی نیمکت: WR داگ بالدوین

فانتزی, جای خواب: WR تایلر Lockett

Arizona Cardinals:

پس لعنت به نزدیکی شروع متفاوت QB هر بازی در سال گذشته با توجه به صدمات کاردینالز با تمرکز بر حفاظت از خود QB و کمک به خود را در بازی اجرا توسط پیش نویس OT D. J. Humphries از فلوریدا با اول خود را انتخاب کنید و بعد آنها را برداشت G مایک Lupati در آژانس رایگان. آنها خطاب به خط دفاعی اضافه دفاعی linemen با سه بعدی خود را در چهار میدارد د Markus طلایی از میسوری بالا بودن انتخاب با 2 خود را انتخاب کنید.

آنها نورد تاس که خود محصول در حال حاضر از RBs سالم باقی می ماند و یا امید که خود را 3rd انتخاب دور RB دیوید جانسون از Northern Iowa آماده برای نرم افزار بازی. برای اندک پسر خودم بله باید مثل یک بازیکن مثل J. J. Nelson گرفتن پیش نویس. اعطا کرده 4.3 سرعت اما او ذکر شده است در 5’10” 160lbs! از آن خواهد شد سرگرم کننده برای دیدن مخالف دفاع سعی کنید برای پیدا کردن او وقتی که او سست است. من قطعا امیدواریم که کاردینالها می تواند به سالم ماندن این سال است. مورد علاقه من گیرنده لری فیتزجرالد نمی گرفتن هر جوان. همچنین این امر می تواند خوب برای دیدن WR مایکل فلوید تحویل در او بالقوه است. او قرار بود به یک گام به جلو نسبت به همه-Pro در سال گذشته اما صدمات در QB قرار دادن یک درب در فصل.

فانتزی استارت: RB Andre الینگتون WR لری فیتزجرالد WR مایکل فلوید آریزونا D

فانتزی نیمکت: WR جان براون

فانتزی, جای خواب: RB David Johnson<

St. Louis Rams:

صادقانه من شوکه شده بود که قوچ در زمان RB تاد Gurley با اولین انتخاب در پیش نویس است. من هر چند Tre’ میسون افسانه در سال گذشته و من فکر نمی کنم زک Stacy یک سال تعجب می کنم. من احساس کردم که بهبود خود را در خط حمله و گرفتن یکی از بسیاری از عالی گیرنده های در دسترس از طریق این پیش نویس باید تمرکز. اعطا Gurley یک جانور پس از بازگشت به فرم اما چه مدت طول خواهد آن را قبل از اینکه شما می توانید سوار او ؟ با دفاع از خود آنها آماده هستند را یک گام به جلو و برگشتی این سال است. من مطمئن هستم که چگونه شما انجام این کار با گیرنده های آنها را در فهرست خود را. صحبت از دفاع از خود آنها را به روز رسانی و حتی بیشتر با اضافه کردن DT نیک نسبتا از دیترویت.

در حال حاضر آنها را گرفتن سه O-linemen بعدی خود را با چهار گزینه زیر Gurley بنابراین آنها تقویت آن واحد است. اما من هنوز هم فکر می کنم Devante پارکر شده اند که بهترین دور 1 انتخاب برای آنها. آنها اضافه کردن محلی WR جوانه Sasser در 6 دور به متوسط گروه از گیرنده است که شامل Kenny بریت کریس مسلمات Stedman بیلی Tavon Austin و برایان سریع. بدون رفتن به پسر در مخلوط. پرتاب به آنها است و دیگر QB سام برادفورد هر چند او انداخت صفر بازی-با گذشت زمان به آنها را در فصل گذشته و بازی برای کمتر از نیمی از سال 2013 است. با فرض شروع QB موقعیت برای سال 2015 است که تا حدودی کمتر شکننده Nick Foles. آن جالب خواهد بود برای دیدن آنچه که او می تواند انجام دهد خارج از تراشه کلی جرم با یک گروه از WR3s.

فانتزی استارت: RB Tre’ میسون (تا تاد Gurley است و پس از آن او) و قوچ D

فانتزی نیمکت: QB Nick Foles WR: Kenny بریت کریس مسلمات Stedman بیلی Tavon Austin و برایان سریع (سازمان دیده بان پیش فصل و ببینید اگر Foles ژل با هر کسی در خاص)

فانتزی, جای خواب: TE Jared طبخ

San Francisco 49ers:

این Niners منفجر سال گذشته از کار اخراج خود را از سر مربی و بیش از بسیاری از بازیکنان امید بازسازی یک نگرش برنده. که گردش مالی شامل بازنشستگی از پوند پاتریک ویلیس و کریس Borland. با دفاع نیاز به کار بیشتر از جرم های Niners مورد استفاده خود را سه بر میدارد و از آن طرف توپ. آنها برداشت د Arik آرمستد بود از اورگان S Jaquiski Tartt از Samford و LB الی هارولد از ویرجینیا است. همه باید قول کرده اند اما نه به طور کامل تحویل داده و در آن در عین حال پس از آن را برخی از زمان برای آنها را به آمدن به بازی NFL. جرم آنها استفاده می شود سه میدارد در TE بلیک بل از اوکلاهما به انتقال به ورنون دیویس’ جانشین WR DeAndre تال از Georgia Tech (WRs رشد نمی بازی خود را به سرعت در گرجستان با توجه به سبک خود را از جرم اما او استعداد) و RB مایک دیویس از کارولینای جنوبی به عمق ارائه پس از دست دادن RB Frank Gore.

این Niners امیدوارند که عامل رایگان کسب DT Darnell Dockett می تواند زمان را به عقب برگردانید و به او آریزونا شکوه روز پس از گم شده همه از 2014 فصل را با یک پاره لیگ قهرمانان آسیا. در حمله طرف توپ آنها پرداخت و برای WR Torrey اسمیت برای تبدیل شدن به جدید خود را #1 WR. شاید او را هم مطابق سال در ساحل چپ از آن فرار او در بالتیمور. آنها همچنین امیدوار RB Reggie Bush چیزی سمت چپ بعد از کمی تفاوت در دیترویت فصل گذشته در حالی که برخورد با مسائل مچ پا. این جرم تمام گیری از یک کامل خراب این فصل است.

فانتزی استارت: QB khezri, RB, کارلوس Hyde, WR Anquan Boldin WR Torrey اسمیت

فانتزی نیمکت: RB Reggie Bush, TE ورنون Davis

فانتزی, جای خواب: TE بلیک بل

[ad_2]

Leave a Comment