Posted on: می 1, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

اگر شما به دنبال برای ایجاد موفقیت MLM که من می دانم که شما در حال… سپس یک چیز وجود دارد که شما بهتر است مطمئن شوید.

که یکی از چیزهایی است که شما در حال قرار دادن محتوای بزرگ.

در حال حاضر به چه معنی وقتی که من می گویند بزرگ محتوا ؟ شما می بینید وجود دارد تنها یک سری از مطالب عالی و این که محتوای ارزشمند است. هنگامی که محتوای با ارزش است آن را به سادگی بدان معنی است که خوانندگان شما خواهد بود قادر به استفاده از آن محتوا و برخی از مرتب کردن بر اساس از استفاده از آن.

اگر خود را MLM موفقیت وابسته است شما با داشتن محتوای با ارزش چه هستند برخی از راه های که شما می توانید اطمینان حاصل شود که محتوای شما قابل استفاده توسط خوانندگان خود را.

در اینجا 3 راه برای ایجاد موفقیت MLM ساخت محتوای ارزشمند و قابل استفاده

برای اولین بار… به راهنمایی که بلافاصله مفید – اگر شما به خوانندگان خود یک نکته که آنها می توانید استفاده از امروز, برای دیدن برخی از موفقیت و سپس آنها در حال رفتن به نگاه شما به عنوان کسی که آنها می خواهند به دانستن بیشتر در مورد کار با.

البته این فرض که شما در حال بازاریابی برای افرادی که در حال حاضر در عرصه کسب و کار خانگی. این راه بزرگ به ارمغان بیاورد برخی از hitters سنگین به زیرمجموعه خود را به سادگی با نشان دادن آنها را که شما بیش از حد جدی هستند و می دانم آنچه شما در حال صحبت کردن در مورد.

این نیز به ارمغان می آورد افرادی که به دنبال مربیگری به زیرمجموعه خود را. این افرادی که دارند ایمان به اسپانسر دیگری با یکی دیگر از کسب و کار با, بالا, امید, تنها برای پیدا کردن که این حمایت می دانستم که کمی بیشتر از آنها در مورد ایجاد MLM موفقیت را برای خود.

پس از قرار دادن محتوای بزرگ است که مردم می توانند با استفاده از عاجلانه را گرفتن این افراد و سپس ضربه زدن درب خود را برای پیوستن به شما و کسب و کار فرصت.

دوم… الهام بخش – ایجاد الهام بخش خواهد شد یک راه طولانی در ایجاد سر طرفداران که می خواهند به کار با شما. دلیل این است که ما همه در حال مرگ به الهام گرفته شود. ما با خواندن کتاب است که الهام بخش ما خرید پوستر با نقل قول های الهام بخش ما سازمان دیده بان الهام بخش فیلم بارها و بارها در واقع ما راه رفتن بر روی زغال داغ و الهام بخش است.

اگر شما یک ارائه که الهام بخش و سپس شما در حال رفتن به برنده بسیاری از دوستان و… تاثیر بسیاری از مردم به سرقت عنوان کتاب بزرگ است.

الهام بخش مردم به معنی دادن آنها یک ضربه در شلوار به آنها را به عمل. کمک به آنها را ببینید دلایل و راه های برای رسیدن به اهداف خود و رسیدن به رویاهای خود. زمانی که آنها با الهام از آنها خواهید بود به دنبال آموزشی خود را به آنها نزدیک و نزدیک تر… و در وضعیت MLM موفقیت یا کسب و کار خانگی موفقیت این به این معنی که به احتمال بسیار زیاد به پیوستن به کسب و کار MLM شما فرصت.

سوم… سرگرم کننده – مطمئن شوید که مردم می خواهند الهام و آنها می خواهند راهنمایی عالی اما آنچه که آنها نیز واقعا می خواهید به سرگرم شود. اثبات این است که به سادگی به دنبال در فیلم, فروش, فروش موسیقی, ورزش, ورزشگاه, صندلی, کنسرت, سالن برادوی و تلویزیون است. مردم سرگرم می شود و بنابراین اگر شما می توانید ارائه می کند که سرگرمی همراه با دو نقطه در بالا و سپس شما خودتان یک معامله از یک گرفتار مخاطبان است.

این به این معنی مخاطبان شیفته صدای خود را.

به طوری که شما می توانید ایجاد موفقیت MLM نیست که دشوار است زمانی که شما در حال ایجاد محتوای ارزشمند است که مردم گله به… و در حال حاضر شما می دانید دقیقا چگونه به انجام این کار است.

[ad_2]

Leave a Comment