Posted on: آوریل 12, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

Dragons Den BBC2 مجموعه تلویزیونی است بر خلاف هر گونه دیگر تلویزیون واقعیت نشان می دهد که چیزی است که وجود دارد بیشتر در معرض خطر از شرکت کنندگان' غرور و افتخار است. در مقابل برخی از ثروتمندترین و موفق ترین بازرگانان در انگلستان اعضای عمومی زمین محصولات خود را ایده ها و کسب و کار خود فراست در امید تامین امنیت سرمایه گذاری است که می تواند به نوبه خود کسب و کار خود را و زندگی خود را سراسر در راه است که بیشتر تنها می تواند از خواب. هدف از این بازی این است که برای برنده شدن ندارد اما به سادگی به یک زندگی در حال تغییر کسب و کار قرارداد. ریسک به عنوان پول است.

در حالی که بسیاری از 'کارآفرینان' که وارد Dragons Den بیش از پنج سال گذشته تنها موفق به برنده اژدها' distain برابر تعداد نیز ساخته ماندنی در آنها برنده نه تنها سرمایه گذاری خود را, اما همچنین مشاوره با ارزش خود را. تعدادی از ایده های برنده ویژه در Dragons Den تلویزیون نشان می دهد در حال حاضر ساخت خود را در دنیای کسب و کار و ما شاهد ظهور یک امپراتوری کسب و کار تحت کنترل اژدها و قوی تر ساخته شده توسط مقیاس گسترده ای تبلیغاتی که نشان می دهد ارائه می دهد.

شاید موفق ترین از همه محصولات ویژه در Dragons Den, انگلستان, این, شده است, رگی, خواننده Levi's نام تجاری جامائیکا سس BBQ. لوی شده است با موفقیت فروش خود را رگی Reggae سس در ناتینگ هیل جشنواره گذشته پانزده سال اما با کمک اژدها پیتر جونز و ریچارد Haddon تقاضا منفجر شد. رگی Reggae سس در حال حاضر می توان در قفسه های عمده بریتانیا در سوپر مارکت ها.

با وجود لرزان شروع به نشان می دهد Ray Smith's Magic پیتزا – یک دستگاه برای حصول اطمینان از مایکروویو پیتزا نمی خیس در میانه نیز جامعی توسط اژدها پیتر جونز و تئو catherine fife بسیار به لذت از هزاران نفر از طرفداران پیتزا در سراسر انگلستان است. Ray Smith شده و اضافه شده به گالری Dragons Den داستان های موفقیت خود را با محصول نوآورانه فروش به مردان مجرد, دانشجویان و دانشگاه علوم پزشکی مشهد مشغول بالا و پایین کشور است. دیگر Dragons Den داستان های موفقیت عبارتند از: من-عروسکی که Cuddledry طیف وسیعی از نوزاد و کودک نو پا حوله را تمرکز بر طیف وسیعی از مدرسه و کالج لوازم جانبی و بسیاری دیگر.

یکی از معروف ترین محصولات از Dragons Den هستند Trunki چمدان – رنگارنگ سوار بر چمدان برای کودکان و نوجوانان که ناموفق بود در تامین بودجه از اژدها است اما از آنجا رفته و تبدیل به یک موفقیت بزرگ.

یخ Blading چکمه بودند موفق محصول زمین است که در آن تئو Phaphitis سرمایه گذاری. او عاشق این ایده از این sohphisticated اسکیت های درون خطی است که به شما اجازه حرکت مانند یک اسکیت باز یخ اما بدون یخ. آنها در حال راه اندازی در سال 2009 پس ما به دنبال به جلو به دیدن چگونه موفق این اژدها's دن محصول است.

با چنین موفق معاملات ساخته شده راست در تلویزیون ما روشن است که Dragon's دن بیش از دیگر BBC واقعیت نشان می دهد. آن است که کمک به شکل دادن به چشم انداز کسب و کار از انگلستان و به ما یک فرصت برای دیدن چگونه پسر بزرگ بازی. برای کسانی از ما با یک ایده به زمین و جرات رفتن تا در برابر اژدها از این BBC2 تلویزیون نشان می دهد همچنین یک فرصت به آن را با برنده شدن در منافع هر دو اژدها و ملت است.

[ad_2]

Leave a Comment