Posted on: جولای 10, 2020 Posted by: admixxxdkn Comments: 0

[ad_1]

شما دعوت شده است که به مدرسه خود را بالا class reunion. که هیجان انگیز است! پس چرا شما در حال گرفتن پروانه ها در معده خود را هنگامی که شما در مورد آن فکر می کنم? شما حتی ممکن است مردد تعجب اگر شما باید شرکت کنند. نمی تواند خیلی سریع به اخراج که دعوت می کنند. شما فقط ممکن است چیزی را از دست واقعا فوق العاده است. در اینجا هفت راه آسان برای کاهش استرس و زمان زیادی را در مراسم خود را ،

1. متوجه باشید که شما تنها کسی که عصبی است. اگر مدرسه شما معمولی است فقط 20 – 30 درصد از همکلاسی های خود را حضور در مراسم ، البته برخی دلایل قانونی برای بودن وجود دارد. اما بسیاری از مردم به سادگی سرد ، نتایج یک نظرسنجی انجام شده توسط Roper نشاسته در سراسر جهان (1991) نشان داد که تنها 22 درصد از بزرگسالان انتظار می رود که حضور در کلاس مراسم خواهد بود “زمان”. بقیه در حال مشاهده این دعوت با کمی اضطراب و یا حتی ترس. فقط در مورد هر کس از این ناراحت است که در مورد رو به خود کلاس مدرسه بالا. اما دانستن این که مردم در حزب خواهد بود در همان قایق و احتمالا احساس عصبی به شما کمک می کند تا سطح زمین بازی.

2. رمزگشایی اضطراب خود را. اگر شما کشف کردن دقیقا به همین دلیل شما عصبی می تواند کمک به شما در مقابله با آن است. هنگامی که شما تجسم گرفتن همراه با همکلاسی های سابق چه می ترسند و ممکن است اتفاق می افتد ؟ آیا شما فکر می کنم آنها قضاوت خواهد کرد شما را برای اندازه گیری نمی کنند تا به برخی از استاندارد از زیبایی و یا موفقیت ؟ اگر شما صفر در علت هراس شما می توانید شروع به کار بر روی آن.

3. واقع بینانه باشد. شما کامل نیست. نه هر کس دیگری. هر کس مسن تر است. در مراسم حزب وجود خواهد داشت همکلاسی که از دست موهای خود را, رفته, خاکستری, قرار دادن بر روی وزن از طریق طلاق خود را از دست داده کار تصمیمات بد ساخته شده و یا در حال صدمه زدن به لحاظ مالی. و آنها را عصبی که شما در حال رفتن به قضاوت آنها. مطمئن شوید که وجود خواهد داشت یک یا دو نفر وجود دارد باور نکردنی خوب و لاف زدن در مورد ثروت خود را. اما بسیاری از مردم در این مراسم را عادی ناقص انسان است که امید به ارتباط مجدد با دوستان قدیمی و یک زمان خوب است.

4. ساخت اعتماد به نفس خود را جلوتر از زمان. تلاش برای غذا خوردن سالم و ورزش بیشتر. مراقبت از خودتان است. خرید چیزی جدید و چاپلوس برای پوشیدن در مهمانی. اما شما نمی نیاز به برداشتن گام های جدی برای تغییر ظاهر بیرونی خود را. به جای تمرکز بر پرورش حس خود را از ارزش و درک آنچه باعث می شود شما خاص است.

5. انتظارات خود را پایین. هر کس نمی خواهد به یاد داشته باشید شما. که خوب شما نمی خواهد به یاد داشته باشید بسیاری از مردم ، دیدن که یار دبیرستان دوباره ممکن است اجازه پایین. همه تغییر کرده است بنابراین حتی ممکن است آنچه در آن استفاده می شود. نمی پین امید خود را در هر چیزی به طور خاص است. اگر شما در حال آماده به فقط لذت بردن از جشن ها, شما نا امید نمی شود.

6. برگرداند, مدرسه دوستی قبل از مراسم. یکی از بهترین راه برای دریافت بیش از این وحشت است که برای دریافت در تماس با چند همکلاسی های سابق قبل از حزب است. مراسم خود را وب سایت باید اطلاعات تماس برای مردم خواهد شد که حضور در این رویداد. رسیدن از طریق ایمیل و یا تلفن و ترتیب به هم اگر ممکن است. سپس برنامه ریزی برای حضور در این رویداد با هم. اگر شما در حال حاضر یخ شکسته و راحت هستند با برخی از دوستان قدیمی شما نمی خواهد احساس به عنوان تاکید در هنگام مواجهه با دیگران شما را دیده اند ،

7. برای دلایل درست. این یک فرصت عالی برای ارتباط مجدد با دوستان قدیمی. ممکن است مردم وجود دارد که شما هرگز ملاقات کرد و یا نادیده گرفته شده در مدرسه بالا است که می تواند تبدیل به دوستان جدید. نگاهی به سفر کردن خط حافظه و دوباره روزهای خوب. رفتن با اعتماد به نفس و بسیاری از سرگرم کننده است.

وجود دارد بدون شک در مورد آن است. شما ملزم به احساس کمی عصبی در مورد حضور در کلاس خود مراسم ، فقط می دانم که شما همکلاسی های دیگر هستند و احساس به همان شیوه و واقعا می خواهم برای دیدن شما دوباره. پس همین حالا آنها را نا امید. با اطمینان با سر خود را بالا برگزار شد و زمان زیادی است. شما خواهد بود خوشحالم که شما را!

[ad_2]

Leave a Comment